TaśmaWitaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie handlowania - Centralny Magazyn strefa - PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla towaru z Grupy - Taśmy

Zanim rozpoczniesz handlowanie taśmami z Grupą i w Grupie, zanim dołączysz do konkretnej Grupy zakupowej, bądź Grupy sprzedażowej, koniecznie przeczytaj.

UWAGA!!! - 
CHMURA

Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletne, niedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows98, czy Windows XP. 
Jeśli chcesz dokonać Odbioru - zakupu taśmy lub chcesz po przez Dostawę - realizować ich własną sprzedaż, zgodnie z przyjętymi w Grupie zasadami wybierz Strefę, Magazyn, produkt i zgodnie z procedurą dostaw lub odbiorów - dopełnij formalności. Wprowadzając dane pamiętaj...! Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty. 

Strefa handlowania - gdy chcesz kupić?
Wybierz z listy taśmę i zgodnie z procedurą PRZYCHÓD/ROZCHÓD przystąp do realizacji celu.

Wybierz ze struktury Strefę handlowania i zgodnie z instrukcją uruchom procedurę Kupna/Odbioru z Magazynów Grupy lub Sprzedaży/Dostawy do magazynów. 
Grupy handlujące w Grupie.

W strefie znajdziesz Grupy zakupowe oraz Grupy sprzedażowe.
Każda Grupa to osobna struktura działająca w szerokiej i rozległej strukturze jaką jest Struktura Grupy - Taśma, działająca w strukturze Grupy - handlujemy24.pl.
Aby skutecznie z Grupami i w Grupach handlować, zarejestruj podmiot i czekaj na dalsze instrukcje nadchodzące z poszczególnych Grup lub od admin struktury.

W przypadku pytań, Pomoc zawsze jest dostępna pod, nr. tel. 691476873, czynna całą dobę.
Mapa handlowa.

Każda Grupa posiada Mapę handlową, która jest wynikową przeprowadzanych w Grupie transakcji. Aby zaistnieć na Mapie handlowej Grupy  - Taśma, musisz albo odebrać (URUCHOMIĆ PROCEDURĘ ODBIORU TAŚMY) lub ją do Grupy dostarczyć, (URUCHOMIĆ PROCEDURĘ DOSTAWY TAŚMY).

Mapa handlowa - Grupa - handlujemy24.pl

Skoro jesteś na tej stronie oznacza to, że posiadasz prawa dostępu do poszczególnych Magazynów - PRZYCHÓD/ROZCHÓD uruchamianych i wdrażanych pod potrzeby Grup zakupowo - sprzedażowych działających w strukturze Grupy - handlujemy24.pl handlującej taśmą 

Grupa zakupowo-sprzedażowa - Taśma pakowa


Jeśli chcesz dokonać ODBIORU - zakupu taśmy lub chcesz po przez widoczne w strukturze magazyny realizować własną ich sprzedaż - DOSTAWĘ/PRZYCHÓD, wybierz strefę, asortyment, a następnie produkt i zgodnie z procedurą dla zakupu/odbioru lub dla sprzedaży/dostawy - dopełnij formalności - wypełnij formularz PRZYCHÓD/ROZCHÓD i czekaj na odpowiedź z Grupy.

Wprowadzając dane pamiętaj...!

Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Czytaj instrukcje i przestrzegaj procedur.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie, ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty.
Dołącz do Grupy - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

KATALOG GŁÓWNY - GRUPA - HANDLUJEMY24.PL
Struktura - Centralny Magazyn TaśmyTaśma pakowa

handlujemy24.pl

Tablica ogłoszeń

Comments