Безпечний інтернет

Правила особистої безпеки в Інтернеті

1.  Не розголошуйте свої персональні дані та дані інших людей (прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження, дані документів, номери телефонів, домашню адресу та інше) – усе це можуть використати зловмисники.

2.  При спілкуванні з невідомими будьте обережні – співрозмовник може видавати себе зовсім за іншу людину, а перевірити це дуже важко.

3.   Зустрічатися з людиною, з якою познайомилися в Інтернеті, дітям можна лише з дозволу і присутності на зустрічі батьків.

4.   Не розголошуйте нікому (крім батьків), навіть друзям, свої логіни і паролі до облікових записів електронної пошти, соціальних мереж тощо.

5.   При спілкуванні в мережі уникайте неприємних тем, не відповідайте на провокації. По можливості  відправляйте таких співрозмовників до «чорного» списку.

6.   Пам’ятайте правило: «Все, що потрапило до Інтернету – там і залишається». Не публікуйте і не надсилайте іншим фото, відео або іншу інформацію, якщо не хочете її розголосу.

7.   Не порушуйте закони. Анонімність в Інтернеті може бути розкритою.


У 1 класі Горянської філії І-ІІ ступенів учителем Дорощук О.Ю. проведено урок "Моя суперсила - безпечний інтернет". Діти із задоволенням слухали казку, висловлювали свої думки, обмінювалися враженнями. Урок був цікавий та пізнавальний.

        9 лютого 2021 року у світі відзначався День безпечного Інтернету. З метою дослідження позитивних і негативних сторін Інтернету, засвоєння правил безпечної роботи у всесвітній мережі, сприянню обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та шляхи їх подолання, класним керівником Гурзан Юлією Юріївною було проведено урок-гру для учнів 4 класу. Під час уроку діти переглядали відеофрагменти та аналізували їх, вигадували нікнейми та змагались, відповідаючи на питання щодо безпеки поводження в Інтернеті.

  

 

        9 лютого в межах Дня безпечного інтернету для учнів 6 - 8 класів було проведено бесіди по правилам безпеки та етикету під час роботи в інтернеті.

                

    

        "Безпека спілкування в Інтернеті" - година спілкування, яку провела класний керівник 5 класу Хмара Юлія Василівна. П'ятикласникам сподобалася вправа "Тест білборду," котра вчить, що інформація буває приватною і не підлягає розголошенню.