Призери олімпіад
Вітаємо переможців
Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів
у 2023-2024 н.р.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
Екологія
1.Гецко Анна, учениця 11-А класу - І місце (учитель Плиска Н.В.)
Історія
1.Якубович Вячеслав, учень 9-А класу - І місце (учитель Петканич А.М.)
2.Уршанський Владислав, учень 10-А класу - І місце (учитель Петканич А.М.)
3.Верон Марк, учень 11-Б класу - І місце (учитель Петканич А.М.)
4.Штенда Ілля, учень 10-Б класу - ІІ місце (учитель Петканич А.М.)
5.Савинець Еріка, учениця 8-Б класу - ІІІ місце (учитель Егреші Ж.В.)
Англійська мова
1.Назарова Наталія, учениця 8-Б класу - І місце (учитель Романчук Д.С.)
2.Чепара Михайло, учень 11-А класу - І місце (учитель Романчук Д.С.)
3.Штенда Ілля, учень 10-Б класу - ІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
4.Король Катерина, учениця 11-Б класу - ІІ місце (учитель Романчук Д.С.)
5.Гусар Ангеліна, учениця 8-А класу - ІІІ місце (учитель Романчук Д.С.)
6.Мереуца Максим, учень 9-А класу - ІІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
7.Густа Крістіна, учениця 10-Б класу - ІІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
8.Манойленко Яна, учениця 10-Б класу - ІІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
Географія
1.Штенда Ілля, учень 10-Б класу - ІІІ місце (учитель Гаврильцо Я.Ю.)
Німецька мова
1.Анталик Аріана, учениця 9-Б класу - ІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
2.Токарєва Еміліана, учениця 9-А класу - ІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
3.Антал Ірина, учениця 8-А класу - ІІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
4.Савинець Еріка, учениця 8-Б класу – ІІІ місце (учитель Чонка Н.В.)
Математика
1.Штенда Ілля, учень 10-Б класу - І місце (учитель Поринець Т.І.)
2.Балаж Павло, учень 6-А класу - ІІ місце (учитель Горобець М.І.)
3.Осташ Євген, учень 10-Б класу - ІІ місце (учитель Поринець Т.І.)
Українська мова та література
1.Анталик Аріана, учениця 9-Б класу - ІІ місце (учитель Варга Е.Т.)
2.Шкирта Ванесса, учениця 11-А класу - ІІ місце (учитель Лендєл О.В.)
3.Якубович Вячеслав, учень 9-А класу - ІІІ місце (учитель Нюл О.С.)
4.Штенда Ілля, учень 10-Б класу - ІІІ місце (учитель Нюл О.С)
5.Лемак Ангеліна, учениця 11-Б класу - ІІІ місце (учитель Кузьміна Є.М.)
Хімія
1.Іллейш Дарина, учениця 8-А класу - ІІ місце (учитель Свищо М.Й.)
2.Савинець Еріка, учениця 8-Б класу - ІІ місце (учитель Свищо М.Й.)
3.Анталик Аріана, учениця 9-Б класу - ІІ місце (учитель Свищо М.Й.)
4.Назарова Наталія, учениця 8-Б класу - ІІІ місце (учитель Свищо М.Й.)
5.Борисенко Вероніка, учениця 9-А класу -ІІІ місце (учитель Свищо М.Й.)
6.Якубович Вячеслав учениця 9-А класу - ІІІ місце (учитель Свищо М.Й.)
Біологія
1.Ньорба Магдалена, учениця 11-А класу - І місце (учитель Плиска Н.В.)
2.Савинець Еріка, учениця 8-Б класу - ІІІ місце (учитель Плиска Н.В.)
Фізика
1. Мереуца Максим, учень 9-А класу - І місце (учитель Пантьо М.М.)
2. Штенда Ілля, учень 10-Б класу - І місце (учитель Пантьо М.М.)
Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
1.Орос Софія , учениця 7-Б клас – І місце (учитель Лендєл О.В.)
2. Шкирта Ванесса, учениця 11-А класу - І місце (учитель Лендєл О.В.)
3. Лемак Ангеліна, учениця 11-Б класу- ІІІ місце (учитель Кузьміна Є.М.)
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка
1.Король Катерина, учениця 11-Б класу- І місце (учитель Кузьміна Є.М.)
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
Біологія
1.Ньорба Магдалена, учениця 11-А класу - ІІІ місце (учитель Плиска Н.В.)
Математика
1.Штенда Ілля, учень 10-Б класу - ІІ місце (учитель Поринець Т.І.)
2.Осташ Євген, учень 10-Б класу - ІІІ місце (учитель Поринець Т.І.)
Історія
1.Верон Марк, учень 11-Б класу - І місце (учитель Петканич А.М.)
Географія
1.Штенда Ілля, учень 10-Б класу - ІІІ місце (учитель Гаврильцо Я.Ю.)
Переможці ІV етапу Всеукраїнських олімпіад
Історія
1.Верон Марк, учень 11-Б класу - ІІ місце (учитель Петканич А.М.)
VІІ Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»
1.Король Катерина Олегівна, учениця 11-Б класу - І місце (учитель Кузьміна Є.М.)
Вітаємо переможців
Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів
у 2022-2023н.р.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
• Математика
• Шуба Євгенія (9-А клас) - Диплом ІІІ ст.
Учитель Вовчок О.В.
• Чепара Михайло ( 10-А клас) - Диплом ІІ ст
Учитель Демчук Н.В.
• Історія
• Якубович Вячеслав (8-А клас) -Диплом І ст
Учитель Петканич А.М.
• Шуба Євгенія (9-А клас) - Диплом І ст.
Учитель Петканич А.М.
• Верон Марк (10-Б клас)- Диплом І ст.
Учитель Петканич А.М.
• Українська мова і література
• Гусар Ангеліна (7-А клас) -Диплом ІІ ст.
Учитель Варга Е.Т.
• Анталик Аріана (8-Б клас)-Диплом ІІІ ст.
Учитель Варга Е.Т.
• Шкирта Ванеса (10-А клас)-Диплом ІІ ст.
Учитель Лендєл О.В.
• Верон Марк (10-Б клас)-Диплом ІІ ст.
Учитель Кузьміна Є.М.
• Лемак Ангеліна (10-Б клас)-Диплом ІІІ ст.
Учитель Кузьміна Є.М.
Переможці ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
• Шуба Євгенія (9-А клас) - Диплом І ст.
Учитель Нюл О.С.
• Шкирта Ванеса (9-А клас) - Диплом І ст.
Учитель Лендєл О.В.
Переможці II етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
• Штенда Ілля (9-Б клас) - Диплом І ст.
Учитель Нюл О.С.
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
Математика
• Чепара Михайло ( 10-А клас) - Диплом ІІІ ст
Учитель Демчук Н.В.
Історія
• Верон Марк (10-Б клас)- Диплом ІІІ ст.
Учитель Петканич А.М.