Olimpiada Naţională de Informatică
Premiul III si Medalie Aur - TUDOSE ALEXA MARIA (Cls a VII-a), prof Dana Lica
Mentiune si medalie de Argint - TUDOR COSTIN (Cls a X-a), prof Dana Lica
Medalie de Argint - SAVULESCU STEFAN (Cls a VII-a), prof Dana Lica
Medalie de Argint - AVRAM RARES (Cls a VI-a), prof Dana Lica/ Arseni Florentina
Medalie de Argint - DRAHICI DELIA (Cls a IX-a), prof Dana Lica
Medalie de Argint - NICULAE ALEXANDRU VLAD (Cls a IX-a), prof Dana Lica
Medalie de Bronz -BONIFATE TUDOR NICULAE (Cls a IX-a), prof Dana Lica
Premiul I - medalie Aur - Tudose Maria Alexa
Premiu special - Medalie de Argint - Săvulescu Ştefan
Medalie de Argint - Niculae Alexandru Vlad
Medalie de Bronz - Avram Rares
Medalie Argint - Copaciu Tiberiu
Premiul II - medalie Aur - Voronenu Radu
Mentiune - Medalie de Argint - Săvulescu Ştefan
Menţiune - Medalie de Argint - Tudose Alexa
Medalie de Argint - Marussi Matei
Menţiune - Medalie Argint - Tudor Costin
Medalie de bronz - Prahoveanu Andrei
Medalie de bronz - Copaciu Tiberiu
Medalie de bronz - Tudor Avram
Medalie de bronz - Bungiu Alexandru
Premiul I - medalie Aur - Purice Andrei
Premiul II - medalie Aur - Voroneanu Radu
Medalie Argint - Săvulescu Roxana
Medalie Bronz - Nicolescu Răzvan
Medalie Bronz - Bungiu Alexandru
Medalie Bronz - Tudor Avram
Premiul I - medalie Aur - Voroneanu Radu
Premiul III - medalie Aur - Purice Andrei
Premiul III - medalie Aur - Nicolescu Răzvan
Menţiune - medalie Argint - Cangea Cătălina
Menţiune - medalie Argint - Nedelcu Theodor
ONI 2010
Premiul I - Voroneanu Radu
Premiul II - Purice Andrei
Premiul III - Nedelcu Theodor
Menţiune - Albu Costin
Menţiune - Vasilescu Eugen
ONI 2009
Premiul I - Ionescu Victor
Premiul I - Purice Andrei
Menţiune - Sima Cotizo
Menţiune - Matei Andrei
Menţiune - Nedelcu Theodor
Menţiune - Veigang Vlad
ONI 2008
Premiul I - Medalie de aur - Ionescu Victor
Menţiune - Medalie de argint - Voicu Ioana Bianca
Menţiune - Medalie de argint - Sănduleac Dan
Menţiune - Medalie de argint - Sima Cotizo
Menţiune - Săvulescu Roxana
Menţiune - Nedelcu Theodor
Medalie de bronz - Lica Adela Sorina
Medalie de bronz - Cazacu Iulian
Medalie de bronz - Breta Ionuţ
Premiul III - Sănduleac Dan
Premiul III - Sima Cotizo
Menţiune - Lica Adela Sorina
Menţiune - Fagateanu Sorin
Menţiune - Bucur Radu
Menţiune - Cazacu Iulian
Menţiune - Breta Ionuţ
ONI 2006
Premiul I - Paşoi Mircea
Premiul III - Savu Victor
Premiul III - Sima Cotizo
Menţiune - Lica Adela Sorina
ONI 2005
Premiul I - Paşoi Mircea
Premiul III - Fagateanu Sorin
Menţiune - Sănduleac Dan
Menţiune - Sima Cotizo
Premiul Special - Sănduleac Dan
Menţiune - Savu Victor
Menţiune - Paşoi Mircea
Menţiune - Ghilea Daniel
Premiul I - Sima Cotizo
Premiul I - Paşoi Mircea
Premiul II - Lica Adela Sorina
Menţiune - Giurgea Mihnea
ONI 2002
Premiul I - Sănduleac Dan
Menţiune - Lica Adela Sorina