29 та 30 жовтня 2024 року для студентів і викладачів кафедри ТКРС нашого факультету були проведені тренінги від провідних спеціалістів компанії Ericsson на базі KAI AJAX LAB. Захід відбувся в межах освітніх ініціатив, спрямованих на поглиблення знань про сучасні технології мобільного зв'язку та тенденції розвитку телекомунікаційної індустрії.
Перший тренінг: Core Overview (29 жовтня)
Учасники тренінгу Core Overview ознайомилися з основними принципами побудови мобільних мереж, дізналися про ключові компоненти та послуги, що забезпечують функціонування телекомунікаційних систем. Експерти поділилися знаннями про тренди у стандартизації та розвиток мобільних мереж, які визначають напрямок розвитку технологій.
Другий тренінг: Radio Access Network Overview (30 жовтня)
Другий день був присвячений технологіям радіодоступу. Студенти та викладачі дізналися про стандарти мобільного зв'язку, їх особливості, спектр радіочастот, що використовується в мобільних мережах, а також про принципи побудови мереж. Окрему увагу було приділено еволюції мобільного зв'язку на прикладі технології 5G, яка активно впроваджується у всьому світі. Спеціалісти Ericsson також представили портфоліо сучасного обладнання та обговорили перспективи розвитку галузі у найближчі роки.
Такі тренінги не лише розширюють горизонти наших студентів, але й сприяють формуванню професійних компетенцій, необхідних для успішної кар'єри в галузі телекомунікацій. Ми щиро вдячні компанії ЕРІКССОН УКРАЇНА за проведення цих навчальних заходів і впевнені, що це лише перші кроки до плідної та довготривалої співпраці!