Спеціальність: 171 "Електроніка"
Освітня програма: "Електронні системи"
ПРО ПРОГРАМУ
Запрошуємо вступників приєднатися до престижної освітньої програми "Електронні системи" у Національному авіаційному університеті!
При розробці ОП за основу були взяті ОП кафедр електроніки провідних університетів світу: Імперський коледж Лондона (Велика Британія) (8 місце в рейтингу світових університетів THE-2024) та Каліфорнійський університет, Берклі (США).
Освітня програма має прикладну орієнтацію. Базується на загальновідомих положеннях та результатах сучасних наукових досліджень з електроніки та орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра. Програма передбачає глибоку професійну та практичну реалізацію в області електронних систем. Під час розробки ОП було враховано побажання провідних підприємств України: КП СПБ "Арсенал"; НВО "Телеоптика"; ДП "Антонов".
Відмінність програми від інших полягає в раціональному поєднанні навчальних дисциплін, що стосуються елементної бази сучасної електроніки, мов програмування високого й низького рівнів, мов опису апаратури та основ побудови електронних систем різного призначення.
ВИ НАВЧИТЕСЯ
Програма охоплює останні досягнення та технології в галузі електроніки, що дозволяє студентам отримати актуальні знання та навички.
Викладачі програми є досвідченими фахівцями та науковцями, які мають великий практичний досвід у сфері сучасної електроніки та електронних систем.
Студенти мають доступ до сучасних лабораторій та цифрового обладнання фірми Rohde & Schwarz (Німеччина), що дозволяє їм отримати практичні навички роботи з електронними системами.
Кафедра ЕРМІТ співпрацює з провідними українськими та міжнародними компаніями, надаючи студентам можливість проходити стажування та отримувати реальний досвід роботи в галузі.
Випускники програми мають високий рівень затребуваності на ринку праці як в Україні, так і за кордоном.
Кафедра ЕРМІТ підтримує студентів в їхніх наукових дослідженнях, надаючи можливість брати участь в наукових конференціях.
Наші студенти мають можливість проходити навчання за програмою академічної мобільності до 2-х семестрів кращих університетах Європи та США.
Ви матимете можливість розуміти принципи створення та функціонування електронних систем різного призначення, розробляти програмне забезпечення для керування ними, застосовувати отриманні знання та навички в синтезі інженерних або конструкторських рішень, а також проводити наукові дослідження та досягати новітніх результатів у галузі електроніки.
КИМ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ
Сферою і об’єктами професійної діяльності випускників за фахом "Електронні системи" є розробка, виробництво, сервісне обслуговування і реалізація електронної та комп’ютерної техніки і комп’ютерних мереж, створенням програмного забезпечення для електронних систем, комп’ютерний аналіз і моделювання, атестація та сертифікація електронних пристроїв і систем різноманітного призначення, зокрема комп’ютеризованих систем автомобільної та авіаційної електроніки, охоронної електронної техніки, керуючих систем, локальних і глобальних комп’ютерних мереж, систем збирання та передачі даних, комп’ютерних систем криптографічного захисту інформації, цифрових мікропроцесорних системи, пристроїв та системи відображення інформації.
Наші випускники працевлаштовуються в таких установах та підприємствах на посади експертів, аналітиків, провідних менеджерів, інженерів-конструкторів: АНТК «Антонов», авіакосмічна корпорація Boeing, ДП «Украерорух», Український державний Центр радіочастот, КБ “Телеоптик”, компанії Vodafone, Київстар, Melexis-Україна, GlobalLogicUkraine та багатьох інших.
МОВА НАВЧАННЯ
Українська, англійська.
ВИКЛАДАЧІ
Уланський Володимир Васильович
Доктор технічних наук, професор, гарант ОП Електронні системи, IMA Fellow, IEEE Senior member, Full Member найстарішого в США наукового товариства Sigma Xi
Наукова діяльність пов’язана з електронікою і математичним моделюванням процесів технічного обслуговування та експлуатаційної надійності авіаційного електронного обладнання. Під його науковим керівництвом захистили дисертації п’ять кандидатів технічних наук, був консультантом у двох захищених докторських дисертаціях.
Має диплом професора технічних наук і ступінь повного доктора технічних наук республіки Польща.
З 1995 по 2011 рік працював доцентом кафедри авіаційної техніки, а потім професором кафедри електроніки в університеті Аль Фатех (Тріполі, Лівія) (16 років викладання англійською мовою).
У 2015 році отримав нагороду за найкращу наукову роботу на 4-й Міжнародній конференції "Through-life Engineering Services" в університеті Кренфілда (Cranfield University), Велика Британія.
Рецензує статті у високорейтингових міжнародних наукових журналах таких, як IEEE Access (США), IEEE Transactions on Very Large Scale Integration (VLSI) Systems (США), Reliability Engineering and System Safety (Велика Британія), Electronics (Швейцарія), Energies (Швейцарія) та інших. Професор Уланський В.В. у 2022-2024 рр. за запрошенням брав участь як експерт у світовому рейтингу університетів Times Higher Education. Також у 2023 р. брав участь як експерт у світовому рейтингу університетів US News Best Global Universities Ranking.
Викладатиме дисципліни: Цифрова вимірювальна техніка, Основи комп’ютерних технологій проектування електронних схем, а також вибіркові дисципліни.
Сібрук Леонід Вікторович
Доктор технічних наук, професор
Закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації у 1974 р., доктор технічних наук (1999 р.), професор, відмінник освіти України.
Має понад 150 наукових праць і винаходів в області радіотехніки.
Тема докторської дисертації: «Розробка моделі і прогнозування характеристик радіонавігаційних систем з урахуванням багатопроменевого розповсюдження радіохвиль»
Під його науковим керівництвом захистив дисертацію 1 кандидат технічних наук.
Напрям наукової діяльності: моделювання полів випромінювання радіоелектронних систем, електромагнітна сумісність РЕО.
Яновський Фелікс Йосипович
Доктор технічних наук, професор, IEEE Life Fellow, Заслужений діяч науки і техніки України Професор кафедри ЕРМІТ
Відомий у світі фахівець з електронних систем, радіолокації та дистанційного зондування проф. Фелікс Яновський багато років очолював кафедру і є засновником освітніх програм з електронних систем і електронних технологій інтернету речей. Він успішно поєднує дослідно-конструкторську роботу з викладанням. Підготував 16 кандидатів і докторів наук і сотні інженерів, магістрів і бакалаврів. Він є керівником і виконавцем багатьох державних і міжнародних проєктів, до яких залучаються і кращі студенти.Як запрошений професор викладав в університетах Нідерландів, Німеччини, США, Південної Кореї, Індії, Китаю, Польщі, Йорданії. Протягом 2023-24 навчального року поєднує викладання в НАУ з дослідницькою і начальною роботою в найкращому технічному університеті Європи – Delft University of Technology. Цей європейський досвід використовується і в НАУ. Автор приблизно 600 наукових і начально-методичних праць, включаючи 11 монографій і підручників, понад 40 патентів на винаходи. В рамках ОП Електронні системи викладає двосеместровий заключний курс «Електронні системи», а також низку вибіркових дисциплін.
З детальним змістом освітньої програми ви можете ознайомитись за посиланням.
Хочеш вступити до нас? Переходь за посиланням.