У світі природничих наук 

/квітень/

Всеукраїнська акція "Первоцвіт-2024" 

Тиждень природничих наук /22-26 квітня/

Другий клас не нудьгував

Тиждень у другокласників був насичений. Понеділок - День Землі. Тетяна Василівна запропонувала цікаве відео про планету. Вирішили з дітками,  що найкраще для неї, коли її прикрашати та берегти. Обговорили як можна берегти природу та пішли прикрашати - садити квіти (троянду) 

Уявили яка вона (планета) - та зробили її "портрет" 

26 квітня переглянули відео матеріал про Чорнобильську трагедію 

Другий клас  і всі ми  дуже хочемо, щоб наша країна та вся планета Земля жили в мирі та процвітали 💙💛

Інтегрований урок  «Досліджуємо світ навколо нас» /4 клас/

Досліджувати світ цікаво та пізнавально! Марія Володимирівна запропонувала учням четвертого класу збагатити свої практичні  знання про розчинення різних речовин, які використовують в кулінарії, у воді. Дітки спостерігали за розчиненням соди, солі, крохмалю, лимонної кислоти, зміну забарвлення квіткових пелюсток в приготовлених розчинах.

Діткам сподобалося, вони прагнуть і далі досліджувати та пояснювати природу та природні явища.

Тому вирішили доторкнутися до повітря, "зловити" та "зважити" його.

Учні четвертого класу пригадали про Чорнобиль, разом з Марією Володимирівною досліджували тваринний світ Чорнобильської зони. Зробили висновки, що там живе багато тварин і птахів, які занесені до Червоної книги.

Інтелектуальна гра «У світі хімії» /7 клас/

Вчителька хімії Шимко Марія продовжила зацікавлювати учнів вивченням хімічної науки. На грі учні сьомого класу перевірили рівень вміння використовувати свої набуті знання у нестандартних ситуаціях. Хтось працював впевнено, хтось тільки спостерігав.

Проте командній роботі це не завадило 😉

Школярі закріпили знання про елементи, вивченні речовини та продовжили розвивати логічне та критичне мислення.

Подорож по материках та океанах /7 клас/

Глухота Наталія Григорівна провела гру "Подорож по материках та океанах" з учнями 7 класу. Учні вдосконалювали свої знання з географії материків та океанів, вміння та навички роботи з картами, малюнками. За правильні відповіді команди отримували жетони. 

Подорож до країни Хімія /7-8 клас/

Упродовж тижня учні отримували підказки від Марії Володимирівни, які мали використати під час  подорожі країною Хімія. Дітки відповідально поставились до завдання, тому досить вправно виконали інтерактивні завдання з хімії.

Команда «Електрони» була спритнішою і здобула перемогу 🥇

З чим їх і вітаємо 🤗 

Інтерактивна гра  «У світі хімії» /8 клас/

Учні восьмого класу разом з Шимко Марією побували сьогодні у світі хімії. Пригадали історію її розвитку, найважливіші хімічні поняття, класифікацію складних неорганічних речовин, їх генетичний зв'язок. Гра спонукала розвивати вміння аналізувати, швидко знаходити правильну відповідь, вміння працювати в команді. 

За правильно пройдений етап команда отримувала цеглинку, для будівництва своєї вежі. Настя та Софія перемогли, їхня вежа значно вища. Переможниці у винагороду отримали мотивуючі бали 😉🤗

Подорож організмом людини /8 клас/

Наталія Григорівна та учні 8 класу  подорожували по організму людини. Під час гри діти пригадали будову  та функції  клітини, внутрішню та зовнішню будову людського тіла, процеси та хвороби організму. 

Інформаційна хвилинка "Рекорди природи" 

Хімія навколо нас (ребуси, кросворди, інтерактивні завдання)

Міжнародний День Землі /22 квітня/

Подорож в природу /6 клас/

Під час екскурсії в природу Наталія Григорівна з учнями 6 класу обговорювали екологічні проблеми місцевих водойм.

Також діти зібрали сміття біля ставків. 

Екоквест«За чисту планету, за чисте довкілля» /8-9 класи/

До Міжнародного дня Землі Глухота Наталія Григорівна та Глухота Андрій Анатолійович провели Екоквест "За чисту планету, за чисте довкілля" з учнями 8, 9 класів. Діти подорожували по станціях за вказівками своїх путівників, виконуючи поставлені завдання.  Ця ігрова форма вимагала від учасників спостережливості, знань з природничих наук  та злагодженої командної роботи. 

Розв'язування ребусів «Хто перший?» /9 клас/

На уроці хімії учні дев'ятого класу наввипередки працювали над хімічними ребусами. Хто не вмів, навіть навчився їх розв'язувати 😉

26 квітня – Чорнобиль...

Бінарний урок з теми " А на Чорнобиль журавлі летіли..." 

25 квітня об'єднаний урок історії та фізики провели Степурська Марина Вікторівна і Глухота Андрій Анатолійович у 6-9 класах.  Пригадали застосування ядерної зброї у Другій світовій війні та вибух Фукусіми у XXI ст. 

Чорнобильська катастрофа стала попередженням усьому людству, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією. Нинішня поведінка росії знову ставить світ на межу катастрофи, і це треба зупинити.

В день річниці Чорнобильської катастрофи про це варто нагадати усім світовим лідерам. 

Урок безпеки «Вижити! Як захистити себе від радіації?» /7-9 класи/

26 квітня до річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції Шимко Марія Володимирівна провела для учнів 7-8 класів урок безпеки. Дітки ознайомилися із дією радіації на організм людини та навколишній світ. Змоделювали ситуацію ядерного вибуху та можливість врятуватися.

Учні усвідомили актуальність проблеми радіоактивного забруднення, дізналися про засоби захисту від радіоактивного випромінювання. Діти дійшли до висновку, що найбільшою їхньою мрією є ДИТИНСТВО БЕЗ ВІЙНИ!

Виставка «Чорнобиль...Майбутнє очима дітей»