Тиждень точних наук 

/26-29.02 – 01.03/

Тиждень точних наук в Хрінівській філії розпочався виявленням побажань учнів. Для цього вони писали свої пропозиції щодо проведення тижня та кидали у скриньку побажань. Вчителі фізики, математики та інформатики проаналізували побажання учнів та втілили їх у життя. 

Сірниковий турнір

Лариса Георгіївна запропонувала учням 6-9 класів захоплюючий сірниковий турнір! Дітки на перервах не нудьгували, а розв'язували цікаві задачі з сірниками. Розгадувати головоломки із сірників не тільки  цікаво, а й корисно! Такі логічні задачі тренують розумові здібності та розвивають навички логічного мислення. А ще за кожну правильну відповідь учні отримували бонуси – «Піфагорчики»)

Цікава математика /2 клас/

Гой Тетяна Василівна намагалася показати другокласникам, що  математика не нудна, а цікава наука. Вони вивчали таблицю множення за допомогою геоборда, обчислювали периметр, вчилися розрізняти геометричні фігури.

Математика допомогла учням більше дізнатися про перелітних птахів.

Змагання юних знавців інформатики /3 класу/

Глухота Н. Г., вчитель інформатики, провела «Змагання юних знавців інформатики» серед учнів 3 класу.  Захід сприяв розвитку у дітей основних предметних компетенцій, логічного та абстрактного мислення, підвищив  зацікавленість у вивченні різних навчальних предметів. 

Урок інформатики /6 клас/

З метою формування пізнавальних інтересів учнів, розвитку логічного мислення, просторової уяви учні 6 класу розгадували загадки, ребуси та кросворди з інформатики. 

Вебквест «Цифрові технології» /7 клас/

Наталія Григорівна запропонувала учням 7 класу пройти вебквест на платформі «Всеосвіта» на тему: "Цифрові технології". Мета цієї гри: знайти всі підказки, додаткові ключі та вийти з вебквесту. У просторі вебквесту за різними об'єктами схований вихід та підказки з ключами. Протягом гри учні збирали шифр, отримували ключі для дешифрування та розшифрували  ключове слово. Переможниця отримала онлайн сертифікат. 

Вікторина «Цифровий шлях» /8 клас/

Учні 8 класу прийняли участь у вікторині «Цифровий шлях». Наталія Григорівна запропонувала учням проявити свої знання та вміння у складанні програм мовою Python, розв’язуванні логічних завдань на картках та  проходженні вікторини на онлайн-платформі Quizizz. 

Квест-гра «У світі інформатики» /9 клас/

Захоплива квест-гра «У світі інформатики» на платформі  LearningApps дала змогу учням 9 класу проявити свої навички та вміння в інформатиці. Вони відповідали на запитання вікторини, розгадували ребуси, кросворди, складали пазли та   слова за підказками. Переможці отримали позитивні оцінки. 

Фізичні дива /8-9 клас/

Глухота А. А.  вчитель фізики, провів захоплюючі досліди з учнями під назвою «Фізичні дива». Ці експерименти не тільки цікаві, але й наглядно демонстрували  фізичні явища,  допомагаючи розкрити чарівний світ фізики. Учні мали змогу висловити свої думки та запитання, зрозуміти фундаментальні принципи фізики через практичний досвід та спостереження, пов’язати все із повсякденним життям. 

Кубик Рубик та головоломки

Складання кубика Рубіка включає як математичний, так і фізичний аспекти, і вимагає як розумових зусиль, так і вправності рук. Андрій Анатолійович провів майстер-клас зі складання кубиків Рубиків різних конфігурацій. Діти спробували свої здібності у складанні кубиків  та металевих головоломок. Це не тільки розвиває дитячу логіку, але і надає задоволення від розгадування складних завдань. 

Інтелектуальний конкурс «Знавці точних наук» /7-9 класи/

Андрій Анатолійович, Наталія Григорівна та Лариса Георгіївна провели інтелектуальний конкурс «Знавці точних наук» під девізом “Через гру та творчість до пізнання!” Захід проходив у 9 турів: «Розминка», «Чарівний квадрат»,  «Майстерність комп’ютерних програм», «Математичні цікавинки»,  «Геометричний калейдоскоп»,  «Таємниці фізики», «Знайди мене», «Цифрові технології», «А чи правда, що…».

У грі приймали участь дві команди «Дослідники» та «Інноватори», до яких входили учні 7, 8, 9 класів. За правильні відповіді команди отримували жетони. Діти мали можливість розширювати та вдосконалювати  свої знання з математики, фізики та інформатики, проявляти творчі здібності, пов’язувати теорію з практикою та реальним життям. 

Цікаві уроки математики /6-8 класи/

На уроках математики Киценко Лариса Георгіївна пропонувала учням цікаві завдання. Учні навчалися міркувати логічно, мислити нестандартно та застосовувати свої знання на практиці.

Домашнє завдання в конверті /6 клас/

Вивчення дробів у 6 класі Лариса Георгіївна пов’язала з повсякденним життям. Діти, діливши торт, вчаться розуміти, як працюють дроби. Вивчення дробів через реальні ситуації допомагає дітям легше засвоювати матеріал. 

"Математичний танець" з формулами скороченого множення /7 клас/

Гра "Відгадай слово" /8 клас/