1. Šiuo metu studijuoju ISM universitete verslo vadybą ir rinkodarą anglų kalba (Business management and marketing).
2. Na, visą gyvenimą mąsčiau, kad studijuosiu mediciną, o tiksliau chirurgiją, tačiau įsiliejusi į gimnazijos veiklą, mokinių parlamentą, suvokiau, jog mano vieta ten, kur turėsiu pažaboti nesuvaldomą resursą - laiką. Kai supratau, kad verslo ir ekonomikos srity jaučiuosi patogiai, ekonomikos mokytoja kartu su mano gera bendraklase stumtelėjo į VMI konkursą, kuriame tapusi laimėtoja supratau, kad tai manasis kelias. Be akademinių dalykų, prisidėjo ir mokytojai, administracija, kurios profesionalumas ir užsidegimas paskatino savirealizacijai ir paieškoms.
3. Alumnų klubas, manau, ypač reikalingas, nes, išėjęs į universitetą praplėsti akiratį, išeini į platesnius vandenis ir kyla minčių, kaip patobulinti mokyklą. O ypač, jei mokykla labai patiko, tai ir norisi padėti jai augti.
4. Patarčiau suvokti, jog mokykla - tai tik laikinas etapas, o kuo anksčiau tai supranti, pasidaro paprasčiau gyventi. Niekas gyvenime jūsų neklaus, kiek gavai iš brandos egzaminų, nes ne tai pasako, ar žmogus geras. Patarčiau pirmiausia būti geru žmogumi, sąžiningu žmogumi (juk pasauly taip trūksta švelnumo!), plačių pažiūrų žmogumi, o tada dar ir daug žinių turėti.