Група вихованців "ЦЬОМЧИКИ"

Вихователі:

Бегейда Алла Штефанівна

Напрямок в роботі: "Розвиток креативності дитини через спілкування з довкіллям"

Ніщитенко Анжела Вікторівна

Напрямок в роботі: "Формування основ духовності дошкільника на засадах народознавства"

Помічник вихователя: Дух Ярослава Миколаївна

05.11.2021 року вихователь БЕГЕЙДА Алла Штефанівна провела відкрите інтегроване заняття з освітнього напряму:«Особистість дитини», «Дитина в соціумі» на тему: «Шануй і знай свій рід»

Програмовий зміст: продовжувати поповнювати знання дітей про сім’ю як про людей, які живуть разом, піклуються одне про одного; розширювати словниковий запас дітей словами-назвами членів родини - мама, тато, брат, сестра, бабуся, дідусь; формувати уявлення про потреби сім’ї її членів та речі, які належать кожному члену родини, звертати увагу на речі, якими користується вся родина; збагачувати знання дітей про родинні стосунки, обов’язки; розвивати мовлення, мислення; розвивати увагу, пам’ять, зорове сприйняття, дрібну моторику рук, мислення та мовлення дітей; виховувати любов до кожного члена родини, почуття чуйності й поваги до рідних.

Обладнання: лялька - хлопчик з рюкзаком в якому різні речі членів родини, картки і фішки до дидактичних ігор: «Хто про що мріє», «Де чиї речі», м’яч.

2. Бегейда.docx
1. Бегейда.docx

04.11.2021 року вихователь НІЩИТЕНКО Анжела Вікторівна провела відкрите заняття з освітнього напряму «Дитина в соціумі» на тему: «Дитина в соціумі».

Програмовий зміст: уточнювати і закріплювати уявлення дітей про Україну (рідна мова, символи України), найбільші міста, річки, гори України; розширювати знання про державні та національні символи. Формувати поняття належності до українського народу. Поглибити уявлення про мапу України, її географічне положення. Систематизувати знання про рідне місто, його красу, краєвиди, головні об’єкти та їх розташування. Розвивати мовленнєву та пізнавальну активність, творчу уяву, пам’ять, увагу, естетичні почуття. Виховувати почуття патріотизму та любові до рідної України.

Обладнання: мапа України; прапор, герб України; прапори інших держав; д /гра «Державні та національні символи».

1. Фото Ніщитенко.docx
2. Фото Ніщитенко.docx

14.05.2021 року вихователь БЕГЕЙДА Алла Штефанівна провела відкрите інтегроване заняття з освітнього напрямку: дитина в природному довкіллі, зображувально – конструкторська діяльність на тему: "Що там, в космосі цікавого?"

П.з.: уточнити і узагальнити знання дітей про назви деяких планет сонячної системи;

продовжувати формувати дитячі уявлення про літаючі об'єкти (космічна ракета, космічний корабель, що літає «тарілка»); закріпити навички ліплення коловими та прямими рухами рук, з’єднувати частини притисканням, користуватися стекою;

тренувати дітей в співвідношенні предметів за величиною, позначати співвідношення за величиною словами: найбільший, поменше, найменший; розвивати окомір, дрібну моторику пальців рук; виховувати культуру поведінки, акуратність під час виконання роботи.

Обладнання: м’яч, кулька, картки і цифри, ліхтарик, пластилін, стеки, підкладки, ілюстрації по темі.


10.02.2021 року вихователь НІЩИТЕНКО Анжела Вікторівна провела відкрите заняття з математичної компетентності, сенсорного виховання з використанням конструктора LEGO на тему: "Дні тижня".

Програмовий зміст.: закріпити знання дітей про геометричні фігури, вчити впізнавати їх та знаходити в оточуючому середовищі; продовжувати формувати уміння рахувати в межах 7; виконувати математичні дії за допомогою цеглинок конструктора LEGO; закріпити знання дітей про назви днів тижня; сприяти розвитку мовлення; застосовувати набутий досвід на практиці, в повсякденному житті; формувати здатність до порівняння, аналізу, синтезу і класифікації; розвивати логічне мислення, дрібну моторику рук, конструктивні здібності; показати, що конструктор LEGO можна використовувати не лише як матеріал для конструювання, а як універсальний матеріал, який можна інтегрувати в різні види діяльності дошкільників для їх особистісного розвитку; виховувати самостійність, терплячість, пізнавальний інтерес.

Матеріали та обладнання: лотки з LEGO - конструктором, цифри, предметні картинки, геометричний килимок.

Попередня робота: ігри із конструктором LEGO, Д/гра «Порахуємо та побудуємо».

09.02.2021 року вихователь БЕГЕЙДА Алла Штефанівна провела відкрите заняття з ознайомлення дітей з природнім довкіллям, мовленнєвим розвитком, ознайомлення з соціумом, конструювання з використанням конструктора LEGO на тему: "Збудуємо загорожі для домашніх тварин".

Програмовий зміст: продовжувати знайомити та вчити дітей будувати ферму з конструктора LEGO, вчити розгадувати загадки; розвивати конструктивне мислення, увагу, пам'ять; формувати у дітей уявлення про помешкання домашніх тварин; сприяти

розвитку зв'язного мовлення, активізації активного словника словами – ферма, стайня для тварин, цеглина, пастушок, загорожа, паркан, сопілка; виховувати дбайливе, добре ставлення до домашніх тварин.

Матеріал: деталі конструктора LEGO – пластина, цеглини, ілюстрації тварин, картина «Ферма», лялька – Пастушок, дудочка.

Попередня робота:

Розгляд ілюстрацій з домашніми тваринами. Бесіди про домашніх тварин, читання віршів, оповідань, розгадування загадок про домашніх тварин. Малювання, ліплення

тварин.

27.01.2021року вихователь БЕГЕЙДА Алла Штефанівна провела відкрите заняття з ознайомлення дітей з природнім довкіллям та мовленнєвим розвитком на тему: "З чого варять борщ?"

Програмовий зміст: розширити та уточнити уявлення дітей про овочі та способи вживання їх в їжу, формувати знання про те, як люди їх вживають, яку приносять користь, називати їх форму і колір; ознайомити дітей з професією кухаря; збагачувати смакові та дотикові відчуття, розвивати вміння визначати потрібний спосіб для впізнання предметів; розвивати пам'ять уважність, спостережливість; збагачувати словник дітей; виховувати допитливість, почуття задоволення від процесу та результату своїх відповідей.

Матеріал: приміщення кухні, предмети, які є на кухні: електрична плита, каструлі, дощечка для нарізання овочів, овочі – буряк, морква, картопля, капуста, кошик, зварені овочі, коробка – схованка, матеріал до дидактичних ігор.

26.01.2021 року вихователь НІЩИТЕНКО Анжела Вікторівна провела відкрите заняття з ознайомлення дітей з природнім довкіллям та мовленнєвим розвитком на тему: "Зимові запаси"

Відео заняття для дітей молодшого дошкільного віку

"Викупаємо ляльку Оксанку"

підготувала і провела вихователь Бегейда Алла Штефанівна

27.05.2020року.

20200527_142128.mp4

Програмовий зміст: вчити дітей промовляти слова у різному темпі (швидко-повільно), чітко вимовляти кожний склад у 2-3 складових словах (мило, губка, водичка, рушничок, ванночка), говорити фразами та реченнями з 3-5 слів; розвивати діалогічне мовлення на основі програвання знайомої потішки, мовне дихання шляхом проспівування голосного звука «и»; називати дії вихователя та дітей в процесі купання (купаю, намочую, намилюю, змиваю, поливаю, витираю); закріпити назви предметів гігієни (мило, губка, ванночка, рушничок, постіль); розвивати

Матеріал: потішка «Хлюп-хлюп, водиченько», дидактична лялька, предмети для купання ляльки, ліжечко, постіль.

Методичні прийоми: дидактична гра «Викупаємо ляльку Оксану перед сном».