Управлінська діяльність

Ухвалюємо Стратегію розвитку закладу на 2023-2028 роки

05.01.2023 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому директор Мозолюк Б.М. проаналізував стан виконання перспективного плану розвитку на 2017-2022 рр. У палкій дискусії члени колективу обговорювали сильні і слабкі сторони в діяльності закладу, формували перспективи розвитку, можливості залучення додаткового фінансування. 

Стратегія розвитку закладу

Штатний розпис

Санітарно-технічний паспорт ліцею

Матеріально-технічне забезпечення ліцею

   КЗЗСО «Жидичинський ліцей № 31 Луцької міської ради» розміщений у приміщенні 1990 року побудови, загальною площею 3800 кв.м , приміщення закладу типове, проектна потужність - 489 учнів.

Стан будівлі задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічнім нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів - 24 учні.

            Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого рішенням  Луцької міської ради від 27.01.2021 № 5/20.

            Територія закладу ставить 1,7706 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначення, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

            Для реалізації освітнього процесу в школі наявні 21 класна кімната та 3 навчальні кабінети (2 - інформатики, 1 - комбінований (хімії та фізики), спортивний зал 288 кв.м, актова зала на 150 місць, їдальня на 120 місць, 1 майстерня для трудового навчання (столярна), спортивний майданчик загальною площею 2,400 кв. м.   

            Заклад освіти має кабінет директора, 2 кабінети заступників директора, медичний пункт, кабінет бухгалтера, кабінет педагогічних працівників (учительська), кабінет фізичної культури, дві роздягальні для учнів/учениць, приміщення технічного персоналу.

   Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для учнів; робочим місцем для педагогічного працівника, шафами, класною дошкою.     

     У двох кабінетах інформатики встановлені навчальні комп'ютерні комплекси   (13 + 1) та  (12 + 1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп'ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet з точкою доступу через Wi-Fi. Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних санітарних правил та норм влаштування й обладнання кабінетів комп'ютерної техніки.

      Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Уарнет» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

           Основними напрямками діяльності ЗЗСО № 31 в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в галузі сучасних інформаційних технологій; інформатизація освітнього процесу; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

 Кабінет фізики і хімії забезпечений на 60% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму. 

  Кожен навчальний кабінет має паспорт,  в якому відображено санітарно-гігієнічні умови приміщення, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально -методичне забезпечення.        

           На першому поверсі закладу розміщені

· Куточок з охорони праці;

· Змінні виставки творчих робіт учнів;

· Інформаційно-довідковій куточок з цивільного захисту;

· Інформаційні стенди;

· кабінет ГПД;

· їдальня.

            На другому поверсі закладу є

· Музейна кімната «Берегиня»;

· Куточок Пам'яті і Слави;

· Правила для учнів;

· Інформаційні стенди.  

      У закладі 7 санітарних кімнат загальною площею 88,2 кв.м. Якість ремонту вбиралень - задовільна.

    З 2016 року адміністрацією розроблено та реалізовано програму з проведення капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

       У школі проведено велику організаторську роботу для естетичного оформлення коридорів, класних кімнат, навчальних кабінетів, їдальні. 

       З метою створення належного освітнього простору для навчання в новій українській школі здійснюється робота з забезпечення навчальних кімнат новими меблями, сучасною оргтехнікою та дидактичними матеріалами.

            Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Луцької міської громади, знаходиться на балансі закладу та передана йому на правах оперативного управління. 

Нормативно-правові акти, на підставі яких складено та яким відповідають питання, передбачені Актом перевірки ДСЯО