Виховний простір ліцею

#ВИПУСКНИЙ_ВЕЧІР_2024 - свято юності, мрій та сподівань Свято, якого чекає школа з особливим щемом, адже це знову прощання з розумними, ерудованими, талановитими і такими вже дорослими своїми дітьми! Перед нами красиві, високі, змужнілі хлопці, тендітні, ніжні, милі дівчата. Свідоцтва про повну загальну освіту вручені  неповторним, неймовірним, прекрасним своєю юнню нашим випускникам, які вже завтра відкриватимуть нові горизонти життя. Особливі слова вітання лунали від присутніх на адресу золотого медаліста – Миколи Плешакова.

Є в народі прислів’я, що і велика дорога починається з першого кроку. Тож нехай, діти, ваш перший крок у доросле життя буде вдалим і щасливим

А своїх майбутніх геніїв, артистів, режисерів, депутатів, юристів, лікарів, будівельників, мандрівників, викладачів і просто добрих людей школа, як завжди, чекатиме у гості!


#Останній_дзвінок_2024  у #Жидичинський_ліцей_31

Залишаємо цей відеоспогад у стрічці

Дякуємо нашим шкільним друзям Лозку Дмитру, Васильчуку Андрію та Качмару Роману за якісне озвучення свята і такі чудові кадри

             МИРНИХ КАНІКУЛ ТА ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Останній дзвінок-2024 дав старт 68 дев’ятикласникам Жидичинського ліцею у шлях дорослого свідомого вибору. Вилітаючи з гніздечка нашої великої шкільної сім’ї, вони вирушають назустріч мріям. У перформансі дев'ятикласники своїми голосами озвучили, яким мріють побачити майбуття країни завтра. Послухаймо їх!

                              Хай щастить вам у житті, наші випускники!

Дорога шкільна родино! 

Щиро вітаємо вас із завершенням навчального року  - 202-2024!

Квітне весна… За крок до Перемоги,

За крок до миру й тиші у моїй країні,

Йде до завершення шкільна дорога,

А школярі – це цвіт землі – Святої України!

Для кожного з нас ліцей – це не просто місце нашої СИЛИ! Це місце знань, дружби, любові, сподівань та мрій. МРІЙ про мирне, щасливе, спокійне майбутнє! Так хочеться, щоб літо для усіх дітей було без тривог, а для випускників 9-х, 11 класів допомогло здійснити мрію – стати студентами таких бажаних коледжів та ВНЗ!

Висловлюємо щирі слова вдячності батькам, учням, вчителям та гостям свята, які відгукнулися на заклик школи допомогти фінансово 141 бригаді, де служать наші односельці, для закриття таких таких нагальних військових потреб . У ході свята вдалося зібрати 6400 грн допомоги нашим ЗСУ!

Тож з мрією у майбутнє щасливе полинемо. А мрія у нас крилата – хай буде мирною Україна-мати!

Більше фото 👇

Щороку у третю неділю травня від 2007 року Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Чи не в кожній українській родині живе гіркий біль спогадів репресованих родичів. Саме такі матерали вдалося зафіксувати ГО "Волинске обласне ветеранське товариство політичних в'язнів і репресованих".

У переддень пам’ятної дати в Жидичинському ліцеї відбулася творча зустріч з  Оленою Мартинович - заступницею директорки Обласного науково-методичного центру культури та провідним методистом центру, авторкою сценарію, режисеркою фільму "Не роззброєні" - Ніною Фурдило.  

У фільмі йшлося зокрема й про відому в  Жидичині й далеко за його межами відому своїми патріотичними традиціями родину Подригуль.

Віримо – Україна вистоїть і неминуче переможе! З великою любов’ю і безмежною вдячністю захисникам і захисницям та з вічною пам’яттю про всіх загиблих героїв за Україну, за її волю.

Завершився захід виконанням пісні «Ой, у лузі червона калина».


На парад вишиванок 16.05.2024 р. у ДЕНЬ ВИШИВАНКИ запрошували веселі музичні перерви наших "МОЛОДШЕНЬКИХ"

Усю шкільну родину об'єднав флешмоб "ВИШИВАНКУ ОДЯГАЮ - УКРАЇНІ ПЕРЕМОГУ БЛАГАЮ"💙💛


#16_травня_День_вишиванки 

Вся величезна шкільна родина #Жидичинський_ліцей_31 у цей день взяла участь у  фотофлешмобі "ВИШИВАНКУ РОДИНА ОДЯГАЄ - МИРУ УКРАЇНІ БЛАГАЄ" Ось яка вишиванкова палітра у нас вийшла! Дивись світлини, нажавши кнопку👇

На незвичайну екскурсію у  Музей бджільництва с. Баїв Луцького району запросив діток захисників України наш добрий меценат – Олег Володимирович Мельничук.  Його захоплення бджільництвом переросло у щось значно більше – стало покликанням. Нині він член Волинської спілки пасічників «Бойовий стан» з осередком у с. Баїв. Тому і хотів Олег Володимирович показати дітям цей куточок раю на землі.

А оглядини пасіки влаштував добрий господар музею - Іван Анастасійович, мудрий, з нотками гумору «повелитель бджіл». Діти із захопленням роззирали  вулики,  намагалися подружитися з бджолами, а найсміливішим пасічник давав на долоньку потримати великого трутня, але не забував нагадувати важливу життєву істину: «ДЕ МЕД, ТАМ І ЖАЛО!» Господиня пасіки Зоя Зосимівна наготувала солодкого частування: діти пили запашний трав’яний чай, куштували свіжий медок із печивом. Розважальна програма для дітей з іграми та конкурсами передбачала можливість виграти горнятко меду. Але ніхто не залишився без подарунка – свіжого запашного медочку, за який щиро дякуємо господарям пасіки з Баєва, але найбільше – нашому добродієві Олегу Мельничуку! Здоров’я Вам, добрі люди!


Великдень світлий – сонця ПЕРЕМОГА! Такий виховний захід зібрав в актовій залі учнів та учениць 5-7-х класів. А запросили нас на гостину учні 7-А класу з Наталією Ярославівною Кучеровською. І про давні Великодні звичаї святкування нам розказали, і історію писанок та крашанок проілюстрували, і танок водили, і пісень співали, і весну прославляли, і пасхальні ігри грали. Одним словом, у нас було весело і пізнавально, цікаво і повчально! Дякуємо артистам за старанну підготовку!


Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає….

38 років тому, 26 квітня 1986 року над IV реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я….Це початок найстрашнішої  катастрофи ХХ століття. Про це говорили на виховному заході для учнів та учениць 7-8 класів Петрук Наталія Миколаївна та її вихованці – 7-Б клас. Зі сцени діти висловлювали свою безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною свого життя захистили світ від небувалої біди. Окрім того, Наталія Миколаївна поділилася з присутніми враженнями від екскурсії в Чорнобильську зону, яку мала нагоду здійснити сама.  


8 квітня до Всесвітнього дня здоров'я - оздоровлювався весь ліцей! 

21 березня – у Всесвітній день поезії в Жидичинському ліцеї відбулася  творча зустріч старшокласників із заслуженою вчителькою України, активною громадською діячкою, авторкою поетичної збірки «Барвінок у снігу» - Лесею Григорівною Ковальчук, яку запросила вчителька української мови та літератури її онуки -Ані Мозолюк – Надія Кабак.

З вуст авторки учні дізналися історію Гімну ліцею «Марш української молоді», рядки якого мають вчительську настановчу силу для шкільної юні; заслухалися її ліричним читанням власних творів та ніжного «Світлого сонету» Ліни Костенко. Зі сцени звучали твори Лесі Григорівни у виконанні наших учнів: «Пісня про село», «Гідність», «Коли співає Матвієнко Ніна», «Барвограй». Великими відкриттями для дітей стали розповіді про заснування Лесею Григорівною у школі кімнати-музею «Берегиня», свята рідної духовності під такою ж назвою, і улюбленого учнівською дітворою «Дня вдячності Землі».  Разом переглянули документальний фільм «На поклик ідеалу», що був створений за матеріалами політичної біографії Олесі Ковальчук.

Леся Григорівна і зараз своїм життям показує приклад вірної своїм ідеалам доньки українського народу. Це глибоке усвідомлення  служіння Батьківщині рідним словом  та життєвою позицією передала дітям та внукам.

«Софія Майданська писала, що ніколи не пізно вирушати в дорогу до людей, до зірок, до себе…У людей навчишся мудрості, у зірок - туги за недосяжним, у себе завжди знайдеш сумніви і сум за тим, що не збулось, а головне – віру, що не даремно прийшов у цей світ. Те, що Олеся Ковальчук прийшла у цей світ не даремно, вона довела своїм буттям, адже не дарма так рясно уквітчався барвінковий віночок її життя. Я переконана, що сьогоднішня зустріч з поезією Олесі Григорівни Ковальчук, розповідь про її життя  не залишила нікого байдужим», - підсумувала  Надія Олександрівна Кабак.

Отож, «ТРИМАЙМОСЯ УКРАЇНСЬКИМ БАРВІНКОМ!»

 


“Хто не жив посеред бурі,

той ціни не знає силі”.

                         Леся Українка

25 лютого - День народження легендарної, геніальної Лесі Українки.

Її життя - приклад боротьби, символ мужності та незламності духу.

Її зброя – Слово, що не вмирає і віками стверджує живу Правду!

Шануймо геніїв, народжених Україною

До 153 річниці від Дня Народження  Лесі Українки.

Переглянути допис  

#Жовта_стрічка_надії

Щороку 15 лютого відзначають Всесвітній день онкохворої дитини. В усьому світі за допомогою різних акцій і заходів небайдужі люди намагаються привернути нашу увагу до проблем дитячої онкології. Учні та учениці Жидичинського ліцею теж взяли участь у щорічній акції 

«Жовта стрічка надії-2024» і разом ми зібрали 3850 грн. Нехай вони стануть маленькою, але вагомою краплинкою на шляху чийогось зцілення. Дякуємо кожній дитині і її небайдужим батькам, класним керівникам, які донесли учням про важливість участі в акції, вчителям, бо ніхто не стояв осторонь. 

Жовта стрічка надії -2024 

         11 січня 2024 р. відзначають Всесвітній день «ДЯКУЮ». Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття. Саме тому у цей день учнівське самоврядування організувало челендж, умовою якого було  подякувати комусь із нашої школи

А усією  дружньою ліцейною родиною ми разом доземно вклонимося і найперше скажемо «Дякую» всім, хто причетний до оборони України та її захисту:  ЗСУ – за мужність і готовність захищати наш великий спільний дім ‒ Україну.  Волонтерам – за безкорисливу допомогу. Медикам – за життя. ДСНС – за врятовані долі. Енергетикам – за світло. Дякуємо всім за відданість та героїзм!

Не бійтесь, люди, «дякую» казати,

За хліб святий, за друзів і родину!

Цим словом можна душу обійняти,

І повернути до життя людину.

День ДЯКУЮ в ЗЗСО №31 

       Щирі вітання великій шкільній родині з Різдвом Христовим-2023!!!

        Миру і Перемоги бажаємо усім!!!

«Мистецький тиждень»

    Ось і завершився у школі «Мистецький тиждень», насичений, цікавий, творчий. Його метою було показати талановитих та небайдужих до мистецтва дітей.

       У рамках тижня  учениця 2-А класу Осійчук Дарина взяла участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «До Дня святого Миколая» у номінації вокал і здобула ІІ місце (керівник Кучеровська Н.Я.).

        Учні 5-11 класів реалізували загальношкільний проєкт «Пісні, народжені війною». Упродовж місяця діти готували презентаційні матеріали про пісні, які сьогодні, в умовах, що склалися, підтримують дух нації, адже з’явилися вони з початком повномасштабного вторгнення. Приємно, що серед обраних були  музичні твори волинських авторів та виконавців. Пісня – це і музика, і текст. Їх поєднання здатне доторкнутися до глибини душі. Вразили всі роботи.

       Старшокласники, що вивчають курс «Мистецтво», презентували свої роботи під назвою «Віртуальна подорож країнами та стилями».

       Із захопленням всі переглядали художню персональну виставку таких учнів: Леплянської Марії (6-А кл.), Линник Уляни (7-А кл.), Осійчука Дмитра (9-В кл.), Пахолок  Іванни (11 кл).

       Радо зустрічав усіх учасників освітнього процесу Різдвяних дідух, зроблений учнями 7-9 класів під керівництвом творчої вчительки Кузьмич О.М.

       Протягом тижня ліцеїсти мали змогу перевірити свої інтелектуальні здібності, розгадуючи ребуси, кросворди, змагаючись у квестах, виконуючи інтерактивні вправи за QR-кодами.

        Ольга Миколаївна для п’ятикласників провела незвичайний урок-гру «Створи власний стиль».

Приємним завершенням тижня стало нагородження переможців конкурсу «Різдвяний оберіг» директором школи Б.М. Мозолюком.

         Щире спасибі усім, хто долучився до «Мистецького тижня».

 #Жидичинський_ліцей_31

#Мистецький_тиждень       👇

7 грудня 2023 року КЗ ЗСО «Жидичинський ліцей №31» зустрічав поважних гостей: учасників міського семінару-практикуму вчителів мистецької галузі Луцької МТГ на тему «Мистецький тиждень у школі як шлях до формування громадянської компетентності здобувача освіти».

Директор ліцею Богдан Мозолюк зробив гостям презентацію закладу освіти. Заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Кондратюк представила творчий портрет вчителів, які є мистецьким обличчям ліцею; розповіла, чому у нас мистецтво - головний предмет та поділилась реалізацією великого шкільного проєкту «Євробачення-2023 в Луцьку: мрії, плани, перспективи». Практикою проведення традиційного для школи мистецького тижня ділилася вчителька мистецтва Кучеровська Наталя Ярославівна. Зокрема, вона представила номери фестивалю української пісні для молодших школярів, прокоментувала творчі колажі учнів 8-11 класів «Віртуальна подорож стилями та епохами Європи». Присутні отримали нагоду почути захист учнівських проєктів «Пісні, народжені війною». Особливі враження справив на слухачів виступ творчо обдарованого і талановитого одинадцятикласника Андрія Вінцюка, який виконав власну пісню. Прикмктно, що її поява викликана війною. І містить вона наразі лише куплет і приспів, але «далі буде після Перемоги!» - запевнив автор. Наталя Ярославівна також запросила у творчу лабораторію «Набуваємо життєвих компетентностей на уроках мистецтва». Вчителька образотворчого мистецтва Ольга Миколаївна Кузьмич у ці Миколаївські дні провела майстерку з виготовлення різдвяного оберега – «Павука» із соломи. Своєрідною релаксацією роботи семінару став хореографічний етюд  «Хустку одягаю – ПЕРЕМОГУ закликаю» від учительки  Софії Михайлівни Ходорчук.

       А ще у нас була фотосесія-презентація «Моя хустка-колядинка»  та пізнавальна екскурсія у Свято-Миколаївський чоловічий монастир.

       Щиро дякуємо Оксані Євгенівні Матвійчук, консультанту Центру професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради за ініціативу цієї зустрічі та курування проєкту.

Сподіваємося, що в учасників семінару, незважаючи на морозну погоду,  залишаться теплі спогади про візит в Жидичинський ліцей №31.


«Святий отче Миколаю, Україна на тебе чекає!»- з таким зверненням простягали рученята до Небесного заступника учні 2-Б класу ЗЗСО №31. Незважаючи на те, що свято зібрало в актовій залі дуже багато діток, тиша панувала неймовірна, бо діти молитовно просили у Чудотворця стати оберегом для наших воїнів, адже 6 грудня ми ще відзначаємо День збройних сил України.  Приємно, що на запрошення відгукнувся наш захисник Лещук Олександр і побув у незвичній для себе ролі актора. Символічно, що на сцені зійшлися два захисники: один – духовний, а другий – Захисник України.

Святий Отче Миколаю,

Закрий наше небо своїми руками,

щоб вражі ракети не падали знов...

 щоб син повернувся скоріше до мами,

прийшли в Україну і мир, і любов.

«Моляться діти. Моляться дорослі. Бог чує наші молитви,  і кожен день дарує нам свій захист, дарує оту суперсилу, міць незламність нашим захисникам. А ми тут, у тилу, маємо допомагати нашим воїнам і берегти себе», - підсумувала класовод і ініціаторка заходу Шевчук М.П. Висловлюємо слова щирої вдячності Марії Петрівні за особливу атмосферу свята, за бажання і вміння прищеплювати любов до України через духовність!

#День_Святого_Миколая розпочався із приємних сюрпризів для діток ЗЗСО №31, чиї батьки захищають нашу Батьківщину у зонах бойових дій😊На порозі школи зустрілися одразу два Святих Миколаї: перший – в особі підприємиці Соловей Юлії, а другий - Олег Мельничук.

      Хочемо сказати, що кожен рік Олег Петрович приносить радість та святковий настрій у Жидичинський ліцей, даруючи діткам незабутні миті в рамках свого благодійного проєкту. Його безмежна доброта та величезне серце роблять цей світ яскравішим!

Пан Олег медом займається вже давно та є членом бджолярської  спілки "Ройовий стан". Його захоплення та любов до бджіл знаходять своє віддзеркалення в кожному подарунку, який він готує для діток. Адже це не тільки солодощі, але і часточка його серця та рук.

Ще нещодавно Мельничук Олег сам був атовцем, а зараз його сини-добровольці продовжують традицію служити в армії, захищаючи нашу Україну. Ця родинна сага героїв та захисників зробила свій внесок у військову славу нашої країни.

Ми щиро вдячні Олегу Мельничуку та Юлії Соловей за їхню нескінченну любов, турботу та волонтерський внесок у наше спільне завтра. Нехай приклад цих добрих людей надихає усіх на добрі справи та вчинки, а їм воздається сторицею!

Дякуємо, Олегу, за те, що ви – наш власний Миколай, приносите радість та світло у життя наших малят!


6 грудня 2023 року відбулася онлайн-церемонія нагородження учасників ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Українська мова в об’єктиві», який був організований кафедрою української мови факультету Української філології, культури та мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка. Це відкритий творчий захід, який проводиться серед учнів 9-11 класів та студентів ліцеїв, коледжів.

Приємно, що серед переможців у номінації «Відеоробота» учениці Жидичинського ліцею.

ІІ місце - Грек Дарина (10 кл.)

ІІІ місце - Гринюк Софія (10 кл.)

Вітаємо наших дівчаток та керівника Кабак Надію Олександрівну!

90-роковини страшного ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 років… Про це не можна спокійно говорити, але цього не можна забувати! Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Але багато сторінок у ній вписано кривавими і чорними кольорами. Такі акценти розставляли сьогодні Наталія Анатоліївна Стаднюк зі своїм 8-А під час тематичного  виховного заходу  для учнів 7-8 класів «Жнива скорботи». Гостя заходу – краєзнавиця Іраїда Михайлівна Майданець поділилася з присутніми спогадами місцевих жителів-очевидців тогочасного лихоліття. Зокрема, вона зазначила, що хоча голодомор і був створений на Сході, багато людей, щоб вижити, втікало до нас – на Західну Україну. І пам’ятник Християнського милосердя у Луцьку – свідчення того, що волиняни простягали руку допомоги усім, хто її потребував.

Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз.

Заплачте разом, а не поодинці.

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

Що мали зватись гордо – УКРАЇНЦІ!


Мотивуємо! Навчаємо! Розвиваємо! Надихаємо!

Саме під таким девізом пройшов тиждень інклюзивної освіти "Ти як?" в нашому ліцеї.

Учні початкової школи спільно з асистентами вчителів створювали фотоколаж "Толерантність - це повага до прав інших людей. Всі ми різні але всі ми рівні". Діти із задоволенням складали пазли "Правила толерантної поведінки", грали в інтерактивну гру "Так чи ні?"

А ще, учні 1-го, 3-А, 4-А, 6-Б та 7-А класів створювали асоціативний кущ "Рука допомоги".

Всі охочі приймали активну участь у веселих перервах із музично-ритмічними композиціями "Спробуй повтори" та "Руханки для сміливих", також тренували свій мозок, виконуючи нейрогімнастичні вправи.

Серед учнів старших класів пройшов конкурс на кращий рецепт толерантності "Вони живуть поруч із нами"

Ірина Григорівна Гринюк провела цікавий, пізнавальний урок етики у 5-В класі, під час якого вихованці створювали буклет "Спілкуйся з відкритим серцем".

Тиждень минув на одному диханні попри часті повітряні тривоги, які не зламають наш дух і віру у Перемогу!


До Всесвітнього дня доброти  учні  5-Б класу на чолі з класним керівником Ольгою Миколаївною Кузьмич  для однокласників та друзів підготували захід «Дружба єднає щирі серця». Разом розставили акценти на важливих  поняттях «ДРУЖБА» і «ТОЛЕРАНТНІСТЬ»,  провели вікторину про вміння дітей знайти друга , розіграли сценки про те, як не втратити друга, переглянули соціальний ролик про індивідуальність кожної дитини.  Гості заходу, учні 5-А та В класів, отримали  подарунки - Пам’ятки про правила дружби.  А із чарівного кошичка діти діставали мотивуючі на добрі вчинки календарики,  розвиваючі ігри на знання толерантних вчинків. Кожен виніс із заходу не лише солодощі,  а й гарний настрій.  Фотозвіт заходу 👇


❤️День вдячності Землі🌎 - традиційне для нашого закладу освіти свято, що проводиться в останній день І чверті. Класи насичуються духом земних дарів, в повітрі витає аромат трав'яних чаїв, на партах вабить око домашня випічка, а уяву дітей тішать думки про канікулиОтож, доки ми всі на канікулах, нехай наші спогади зігріває фотовернісаж святкового 27 жовтня!

#Жидичинський_ліцей_31

#День_вдячності_Землі  👇


👇Цього року День української мови та писемності за новим календарем відзначаємо 27 жовтня. Тому для кожного це привід подумати, як ми говоримо, які слова і чи правильно їх використовуємо в мовленні. Бо ж дуже хочемо, що звучала все-таки солов’їна. Тому до цього свята кожен клас отримав найтиповіші приклади лексичних помилок і запропонував варіанти правильного слововживання. Дивіться – і вчіться👇

#Лексичні помилки довкола нас 


Інавгурація Президента ліцею та представлення шкільного парламенту відбулася!!!  4 жовтня в актовій залі ліцею пройшла урочиста церемонія введення на посаду новообраного президента Шкільного парламенту Софії Гринюк (10 клас), яка склала присягу та представила команду однодумців:

 віцепрезиденти – ВІНЦЮК Андрій (11 кл.) та МЕЛЬНИЧУК Кіра(9-В)

міністри масмедіа – МАРКУСЬ Ілона (10) та РАДЧЕНКО Ангеліна (10)

 міністр суспільно корисних справ – ЛИННИК Уляна (7-А)

 міністр організації роботи з молодшими школярами – ПАВЛОВСЬКА Олександра (9-В)

 міністр спілки «Юних краєзнавців» – КАРПУТИЧЕВА Софія (8-А)

Під гімн держави оголосили лінійку відкритою. Президент виголосила присягу, тримаючи руку на Статуті школи – основному документі закладу освіти!

Прозвучало вітальне слово  від директора ліцею Богдана Мозолюка, який вручив офіційні посвідчення сформованому Шкільному парламенту.

Вся шкільна родина щиро вітає новообраний склад учнівського самоврядування та бажає плідної спільної роботи на благо ліцею.  Більше світлин у кнопці👇



        У вересні стартувала шкільна ліга інтелектуальної гри Mind Game 2023-2024. На першу гру зібралося 28 команд з усіх навчальних закладів Луцької територіальної громади. Традиційна команда Жидичинського ліцею «Майстри успіху 31» у складі Софії Гринюк, Ілони Маркусь, Кіри Мельничук, Романа Яковлева, Іванни Мірчук, Анни Лігоцької достойно представили школу.

Команди зіграли дев’ять турів, випробувавши сили в ерудиції, інтуїції та на предмет знань музики, історії, кіно і прикладних дисциплін. Розуміємо, що перша гра – це лише розігрів, у наступних етапах у наших ще буде шанс, аби поборотися за лідерство в рейтингу.

Стартували «Майстри успіху 31» з хорошим результатом 61 (переможці - 66). Готуємося до наступної гри. Тож побажаймо команді успіху!


25 вересня в Жидичинському ліцеї №31 відбулися вибори президента Шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування, кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 8-11 класів , який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів та педагоги школи.

Свої кандидатури на посаду президента учнівського парламенту подали четверо учнів. Знайомимо вас із результатами голосування:

ГРИНЮК Софія - 48% (155 голосів)

МЕЛЬНИЧУК Кіра - 25,1% (81 голос)

СУХОПОР Євген -23.5% (76 голосів)

ЯКОВЛЕВ Роман - 3,4 % (11 голосів)

Вітаємо переможицю Софія Гринюк і бажаємо реалізувати всі задуми!!!

Світлини нижче ... Жми кнопку 👇


І знову першовересень покликав за парти нашу шкільну малечу. Нехай новий навчальний рік пройде без тривог і дистанційки. З вірою у ПЕРЕМОГУ стартуємо!

Останній дзвінок-2023 в  #Жидичинський_ліцей_31  «Ліцей - місце моєї сили!» Вітаємо усіх: учнів, батьків, вчителів зі святом завершення навчального року, непростого, важкого.

Загадаю бажання, найдорожче у світі!

Щоб настав мир в країні, і не гинули діти,

Щоб під небом блакитним колосилися ниви,

Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.

Щоб не плакали мами у журбі над синами,

Перемога настала в боротьбі з ворогами.

Щоб старенькі в достатку всі свій вік доживали,

Щоб і пісня, і слово українські звучали.

Щоб країна розквітла, незалежна і вільна.

Хай здійсниться бажання це неодмінно!

За волю, за мир, за країну,

Героям слава! Слава Україні!

                 Найяскравіші миттєвості нашого свята дивись, нажавши на кнопку


Щороку 22 квітня у світі відзначають  День Землі - загальнолюдське символічне свято любові та турботи за наш спільний дім. У цей день небайдужими людьми  до екологічних проблем проводяться заходи та акції з метою підтримки захисту довкілля. Тож учнівське самоврядування Жидичинського ліцею №31 вирішило теж долучитися і провести загальношкільну акцію «Дозволь планеті дихати!» Діти готували постери, у яких закликали жителів наших сіл не бути байдужими до матінки-землі: кожен із нас маленька частинка великої системи, яка або рухає важливі ефективні механізми, або зупиняє їх.

Діти намагалися знайти відповідь на таке болюче питання: «Як допомогти нашій Землі?»

Для початку – зрозуміти важливість нашої допомоги, почати з себе та з маленьких кроків, а саме:

-       не смітити на вулицях і на природі;

-       не спалювати сухе листя, бадилля, побутові відходи;

-       сортувати сміття;

-       усвідомлювати кількість шкоди, яку ми наносимо планеті, бездумно використовуючи її обмежені ресурси;

-       бути zerowaste й знаходити для старих речей нове призначення, не викидаючи їх та не забруднюючи довкілля;

-       нагадувати іншим про важливість дотримання звичайних людських правил чистоти та порядку.

Адже лише спільними зусиллями ми можемо врятувати свою планету!

Волинська ліга інтелектуальної гри «Mind Game» 11 квітня запросила до участі 32 команди активних учасників учнів Луцької територіальної громади на конкурсний квіз. Представники Жидичинського ліцею «Майстри успіху 31» брали участь вперше і посіли сьому сходинку з результатом 61 бал з 68 переможних! Вітаємо учасників!!! А наскільки це було атмосферно і драйвово, нехай нам нагадують світлини на сторінці ліцею.

Дякуємо організаторам заходу Фонд Ігоря Палиці "Тільки разoм" @Департамент_освіти_Луцької_міської_ради @Департамент_молоді_та_спорту_Луцької_міської_ради і чекаємо нових запрошень!


31 березня у ВНУ імені Лесі Українки  відбулося відкриття IV Конкурсу креативних ідей учнівської молоді «ЗРОБИМО ВОЛИНЬ КРАЩОЮ» у форматі дослідницького проєкту «Ми були завжди! Економічне становлення Волині – минуле та майбутнє!» Щиро радіємо, що всі проєктні роботи від нашої школи(а їх аж 4!!!!) не лише вийшли у фінал (серед 114 учасників), а і посіли почесні ІІ місця кожен у своїй номінації.

Знайомтесь з переможцями:

Мельничук Кіра, 8-В клас (керівник: Кондратюк Л.М.)

Маркусь Ілона, 9-Б клас (керівник: Дужик І.А.)

Радченко Ангеліна, 9-Б клас (керівник: Кондратюк Л.М.)

Ходорчук Юлія, 9-Б клас (керівник: Кабак Н.О.)

Дякуємо організаторам за таку масштабну і важливу мету заходу: любити свій рідний край, відшуковувати його родзинки і пропонувати власні стартапи розвитку сучасної економіки.


16 лютого, уже другий рік поспіль, в Україні  відповідно до наказу Президента України відзначаємо День Єднання, який покликаний згуртувати українців задля зміцнення їхньої стійкості і незламності у боротьбі за національну ідею.

О 10 год подвір’я школи наповнилося дитячим галасом: усі разом ми урочисто  підняли Державний прапор України і виконали Гімн.

   Наш народ єдиний у готовності захищати Батьківщину, нашу свободу та незалежність. Ми хочемо мирно жити та процвітати на своїй землі й нікому не дозволимо зазіхнути на наше  демократичне і вільне майбутнє.

З’єднаймо свої руки, підтримаймо дух єдності нашого народу!


Що було?

24 лютого 2022 – Рік болю. Рік тривоги. Рік розпачу. Рік втрат. Рік війни. Відтепер кожен наступний день – роковини. Завжди вшановуватимемо загиблих. А живі згодом складуть мозаїку спогадів з того, що бачили, відчували і робили.

Що змінив цей рік?

Для України – донищив будь-які ілюзії щодо можливості чогось спільного з постімперією.

Для росії – препарував і викрив сутність її режиму як агресивно-дикунського, засвідчив, що її майбутнє – це небуття.

Для Світу і колективного Заходу показав важливість прийняття рішень для миру у світі.

Нині ми щодня вдивляємося у лінію фронту.

Нині щодня бачимо список обстріляних міст, цифри вбитих і поранених цивільних, зруйнованих споруд, тримаємо на думці кількість націлених на українські міста ракет.

Нині в нас мільйони біженців і переселенців.

Що буде?

ПЕРЕМОГА!

Про це і говорили на годині пам’яті «РІК ВІЙНИ», який підготувала вчителька історії Дужик Іванна спільно з учнями 9-Б класу. Глядацька аудиторія, а це учні 6 -11 класів, з болем у серці і слізьми на очах ще раз прожили події історичного року. Переконані, що це покоління завтра, після ПЕРЕМОГИ, відбудовуватиме нову державу МИРУ!

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Мова – це доля народу, його минуле, сьогодення і майбутнє. Мова - це  історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Про ці важливі життєві істини говорили сьогодні учні 5-Б класу з класним керівником Оксаною Ярославівною Сорочук на інтелектуальній грі-конкурсі знавців рідної мови «Мова калинова». Одне за одним діти долали конкурсні випробування: бліц «Мовне асорті», змагались у «Граматичному турнірі», утворювали нові слова від запропонованого у рубриці «Словникар», вправлялись у доборі протилежного значення, були мудрими «Відгадайками». А коли вчителька запропонувала висловити комплімент рідній мові – аркуша не вистачило! Зворушливими поетичними рядками діти вітали найкращу у світі мову! «Зростайте мудрими мовознавцями і нехай завжди перемагає дружба!» - побажали п’ятикласникам гості заходу – справедливе журі. 

       Благодійний ярмарок #Творімо_добро_разом 12-16 грудня 2022 р. Усю суму, яку вдалося назбирати протягом 4 днів ярмарку (а це 53 521 гривню), потрібно було отоварити, попакувати подарункові набори та передати їх волонтерам. Щиро дякуємо за допомогу безвідмовним колегам, які вирішували організаційні завдання закупівель: Фарині Богдані Віталіївні, Кузьмич Ользі Миколаївні, Ходорчук Світлані Григорівні, Сорочук Оксані Ярославівні, Гринюк Ірині Григорівні, Кабак Надії Олександрівні, Вовчук Оксані Андріївні. Решта колег дуже дружно долучилася до процесу формування подарункових наборів. Щире спасибі Вам усім!

      Ми радіємо, що волонтери "Станції добра" м. Ківерці #Cтанція_добра отримали від нашої великої шкільної родини таку суттєву допомогу діткам, яка уже сьогодні вночі буде відправлена на Південний напрямок. У кожному пакуночкові адресати знайдуть вітальну листівку з Миколаєм від наших школярів. Найбільше ми хотіли, щоб Миколай до діток з деокупованих територій прийшов вчасно! #Творімо_добро_разом - так легше!

#Жидичинський_ліцей_31


Ура! Ми в проєкті #Flowers4School , який спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Головна місія проєкту-це познайомити дітей зі світом квітів через участь у висадці цибулин біля свого закладу освіти #Жидичинський_ліцей_31. Організатори проєкту впевнені, що квіти біля школи допоможуть позитивно вплинути на стан дітей. А також, що садівництво - це весела справа, яка розвиває любов до нашої України.

Щойно отримали посилку "Мої рослини" від організаторів (а в ній 500 цибулин: крокусів, гіацинтів, тюльпанів, нарцисів), як землю скував мороз та застелила м'яка снігова ковдра.  Та вже навесні діти продовжать роботу і побачать, яку красу виростили своїми руками.


9 листопада 2022 року до Дня української писемності учні 6-х, 7-х, 9-х класів готували Мові подарунки: дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів Всеукраїнського онлайн-конкурсу "Мова моєї країни" та сертифікати/подяки за активну участь у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді з української мови   "Осінь-2022". У цей час старшокласники писали Диктант національної єдності.  #Мова_має_значення 

В останній день І чверті традиційно в Жидичинському ліцеї проходить свято 

                     "День вдячності Землі" 

Бути чи не бути йому цього, 2022 року - питання, над яким потерпали і вчителі, і діти. Але усупереч і наперекір, без повітряних тривог діти таки посвяткували! Дякуємо щиро батькам, які допомогли організувати свято!  Висловлюємо вдячність усім класоводам, які з вірою та упевненістю, без жодної нотки сумніву доклали зусиль і все-таки зберегли традицію! І дякували у цей день і матінці-Землі за її щедроти, і нашим захисникам за можливість мирного свята! Все буде Україна! 

Наша бджілка-трудівничка, вчителька "умілі ручки", керівниця гуртка декоративно-прикладного мистецтва Ольга Миколаївна Кузьмич збирає нагороди міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край-2022". Дипломами "За активну участь" відзначено три роботи вихованок Ольги Миколаївни: брошка "Незалежна Україна" (Яковлюк Катерина, 7-Б кл), листівка "Перемога" (Стегура Богдана, 11 кл), підвіска "Рибка дитячих мрій" (Кабак Вікторія (5-А кл). Дипломами І ступеня відзначено дві роботи: "Качечка" (Кузьмич Тетяна, 11 кл) та колективна робота Кузьмич Тетяни (11 кл) та Кузьмич Анни (9-Б кл) - паперопластика "Садок вишневий коло хати". Ця картина прикрашає рекреацію першого поверху нашого закладу освіти. Хочеться відзначити, що ця робота посіла ІІІ місце на обласному етапі цієї виставки. Натхнення і творчості Вам, Ольго Миколаївно, для нових відзнак!

Приємно співпрацювати з Міжнародною організацією ЮНІСЕФ. Вона є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. 20 жовтня 2022 року Жидичинський ліцей №31 отримав подаруночки для школи та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Скористаємо із вдячністю!

     #ЮНІСЕФ


    #урок_доброти     4 жовтня класовод Громик Наталія Олександрівна разом з учнями  3-Б класу ЗЗСО №31 відзначили Всесвітній день тварин.   Учні взяли участь у пiзнавально - розважальній вікторині  "Ветеринар", яка допомогла діткам перевтілитись у справжніх ветеринарiв та провести прийом чотирилапих пацієнтів. Також школярі пограли гру "У світі тварин", виконали завдання лепбоксу, пригадали правила гуманного поводження з тваринами. Усі охочі зробили фото на згадку.

   #урокдоброти


Вчителі важливі... Спасибі, діти, що дозволили відчути це у переддень нашого професійного свята. Від зустрічі у вестибюлі з кленовим "передбаченням" і фотосесією на добрий спомин до до вітань урочистих з морем сюрпризів і несподіваних відкриттів. А потім ще дві повітряні тривоги в укритті, де всі разом співали "Червону калину", "Стефанію" і "Ще не вмерла України..." Видатний німецький політичний діяч Отто фон Бісмарк сказав: “Ворог іде туди, де програє вчитель і священник”. Тримаємо свій фронт! Ми не програємо цей бій! Вчителі важливі!

             Дорогі колеги! Творчого вам натхнення й мирного неба! З професійним вас святом! 


День Миру -2022 в закладі освіти: беремо участь в активностях!

УРА! УРА! Канікули! Щирі вітання із завершенням 2021-2022 навчального року від директора нашого Жидичинського ліцею для усієї шкільної родини можна переглянути ТУТ  Останній дзвінок 2022 - YouTube Вітаємо вас, друзі! Приємного відпочинку та мирного літечка!  

36 років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка стала найбільшою в історії ядерної енергетики

Це подія, яку згодом назвали трагедією ХХ століття, стала найбільшою техногенною катастрофою.

Тоді під час вибуху на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався великий викид радіоактивних речовин в навколишнє середовище. Сила вибуху прирівнювалася до 500 бомб — таким, які колись були скинуті на Хіросіму.

Сильне радіоактивне випромінювання вразило територію в радіусі 30 кілометрів від місця події. Однак масштаби аварії були набагато більшими. Радіація швидко поширилася на деяких територіях Білорусі і досягла Європи.

Про те, що сталася аварія на Чорнобильській АЕС, жителі прилеглих регіонів дізналися тільки через кілька днів.

На гасіння пожежі було кинуто не тільки спеціалізовані пожежні сили, а й цивільні. Під час цих робіт безліч людей отримали смертельні дози опромінення. У 2000-х роках світове співтовариство об'єднало свої сили для вирішення "чорнобильської проблеми". Ця трагедія забрала життя тисяч людей, перетворила ліси й поля на зону відчуження, завдала колосальної шкоди екології Європи. Сьогодні ж українці знову стали на заваді ядерній катастрофі.

З початком вторгнення російські окупанти захопили ЧАЕС, поставивши у небезпеку увесь світ.

Загарбникам байдуже на невимовні страждання "променевої хвороби", на ліквідаторів, які ціною власного здоров'я врятували, у тому числі і їхні життя.

Уже третій місяць українці щодня борються з навалою окупантів та запобігають повторенню страшної катастрофи.

Низький уклін ліквідаторам, які 36 років тому рятували світ від наслідків Чорнобильської трагедії.

Низький уклін усім українцям, які сьогодні продовжують захищати нас від повторення лиха світового масштабу.

Пропонуємо молодшим учям переглянути  мультфільм.

Усіх інших запрошуємо на віртуальну екскурсію "Національний музей "Чорнобиль".

Свічка – символ світла. Хоч би якою сильною була темрява, запалена свічка вкаже дорогу, збереже і захистить, адже вогонь свічки символізує вогонь нашої віри. Мала честь відвідати дивовижний майстер-клас з виготовлення стрітенських свічок. Організувала його для наших третьокласників вчителька образотворчого мистецтва Ольга Миколаївна Кузьмич. Магія створення оберегу зачарувала усіх: дітей і охочих відвідати майстерку вчителів. Нехай береже нас усіх світло стрітенської свічечки! Ольго Миколаївно,дякуємо вам щиро за емоції! 

Учні 6-А класу ЗЗСО №31  продовжують змагання у Всеукраїнськогму конкурсі "БлагоДІЙники в дії".   Діти підготували фотовиставку «Я- відповідальний господар!», де презентували улюбленців.

Завдання: Організувати фотовиставку "Я - відповідальний господар!"

Статус: Виконано

#Всеукраїнськийконкурс_БлагоДІЙники_в_дії

#happypaw

#фокстрот

#Жидичинський_ліцей_31


БлагоДІЙники в дії продовжують роботу:

Надзвичайно цікавою була година спілкування на  тему «Тварини – наші друзі!»,  яку підготували учні 6-А для третьокласників.

Завдання : Провести виховний захід присвячений відповідальному ставленню до тварин (собак та котів) для учнів молодших класів.

Статус:  Виконано

#благодійники_в_дії2021

#happypaw

#фокстрот

#Жидичинський_ліцей_31

Відео за покликанням:  https://youtu.be/spqQ_01Mj5w 

У грудні 2021 року серед учнів 1-5 класів відбувся  конкурс-виставка на тему: "Різдвяно-новорічна листівка - 2021". 

Вітальна листівка - це не просто аркуш паперу, це символ свята, створення неповторного настрою, позитивних емоцій. Всього на конкурс було представлено 39 листівок, виконаних у різних техніках: малюнка, аплікації, колажу, ниткографії, паперопластики тощо. Усі роботи учнів просто неймовірні. Дітки надзвичайно талановиті та щирі у показі бачення світу. У результаті підведення підсумків конкурсу учні були відзначені грамотами.

Щиро дякуємо усім учасникам та бажаємо мирних, здорових та веселих новорічно-різдвяних свят! Щоб переглянути більше фото - жми кнопку під дописом.

Учні 6-А класу Жидичинського ліцею № 31 стали учасниками 

                                              ІІ Всеукраїнського конкурсу 

                                                    "БлагоДійники в дії". 

Участь у конкурсі передбачає виконання ряду завдань. Отож переходимо від слів до дій!

Завдання: Записати відео про те, чому важливо забирати тварин з притулків.

Статус: Виконано  

P.S. Пам’ятаймо Ніхто не хоче жити у притулку. Тварини – не виняток!

#благодійники_в_дії2021 

#happypaw

#фокстрот

#Жидичинський_ліцей_31

Відео за покликанням:   https://youtu.be/xx_r2zJ_fxg

До Новорічних та Різдвяних свят Департамент освіти Луцької міської ради та Волинське обласне відділення дитячого фонду України  підготували солодкі подаруночки дітям із соціальних груп. Дітки ЗЗСО №31 отримують їх із радістю та вдячністю. Веселих свят! 

20 грудня до наших першокласників завітали посланці Святого Миколая: учні 5-а класу з класним керівником Кучеровською Н.Я. Дивовижне свято перемоги добра над злом підготували і зіграли дітки. Помічники Святого вели 2 книги: "Реєстр добрих справ" та "Реєстр бешкетників". Казкові герої допомагали дітям виправитися, щоб усі змогли отримати подарунки. До великої скрині кидали листівки з побажаннями, але ці побажання були не лише для себе, а і для рідних. Жити з турботою про близьких та рідних - такий девіз свята запам'ятають усі його гості. Діти танцювали, співали, жартували, Миколая прославляли!

                  Учнівське самоврядування взяло активну участь у благодійній акції

                            «Миколай про тебе не забуде»:

 протягом грудня учні збирали іграшки, книжки, канцелярію, настільні ігри для дітей з обмеженими можливостями, які відвідують міські дитячі садочки. Подаруночки були доставлені в ПУМ президентом шкільного парламенту 16 грудня 2021 р.

        Дістати зі скрині бабусину хустку і дати ій друге життя - під таким девізом відзначили Всесвітній день української хустки -2021 усі красуні ЗЗСО №31. У школі було святково, кольорово і драйвово!

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, 3 грудня 2021 р.,  у школі відбулася виставка арт-аплікацій «Країна мрії кожної дитини». Учні 5-8 класів представили свої творчі проєкти, ідею створення яких захищали в ході обговорення.


           3 грудня на "Вареничні посиденьки" запросили до себе  здобувачі освіти  3-Б класу. В ігровій формі учнi познайомили з народними традиціями. Діти дружно вчилися місити тісто і ліпити вареники, декламували вiршi, розповідали гуморески. Демонстрували свої таланти, проявляючи  спритність і  кмітливість у конкурсах та змаганнях, співали пісні про українські вареники. Міжнародний вареничний фонд "Аля - не пельмені" представив мегапопулярний жіночий форум "Вареничні TV - інтерплітки" в теплій компанії Каті Осадчої.

Родинне свято - це спільна радість дітей, батьків, класовода. Якщо воно збагачене народознавчими традиціями та обрядами, прикрашене майстер-класом за участю школярів, де результат - десяток власних добротних вареників, присмачене неповторним ароматом свiжозварених вареничків, що так просяться на дегустацiю... Тоді це незабутня подія, яка залишиться у згадці всіх учасників дійства. Щиро дякуюємо за невтомність та креатив класоводу 3-Б класу Мозолюк Ларисі Сергіївні.

09.11.21року на Мовний квест запросили учні 4-А класу і Галина Яблонська . Збирали перлинки рідної мови і набиралися мудрості, змагалися і допомагали одне одному. Діти досліджували, вивчали, співали, творили та креативили. Свято писемності і мови вдалося на славу: дякуємо Галині Іванівні  за атмосферу та позитивну мотивацію до навчання діток. Більше фото див. нижче

4 листопада за сприяння федерації біатлона міста Луцьк та  https://www.facebook.com/DSMSLutsk/

 до Жидичинської школи   завітали Волинські біатлоністи #волиньбіатлон з тренером

@Roman Andriychuk  https://www.facebook.com/roman.andriychuk.7  провели  відкрите ознайомлююче тренування по біатлону та запрошували наших юних спортсменів на тренування у спортивну школу https://www.facebook.com/groups/Biathlon.Federation.of.Volyn/?ref=share

Facebook (https://www.facebook.com/DSMSLutsk)

Log in or sign up to view

See posts, photos and more on Facebook.

Мандрівний табір європейської молоді «Назустріч Європі! Інклюзія та толерантність" 25 жовтня 2021 року прочинив двері ВНУ імені Лесі Українки для активних, цілеспрямованих діток Луцької ТГ. Слід зазначити, що табір організував Французький інститут в Україні в рамках програми House of Europe.  Відбір на участь пройшли і четверо наших учениць 8-Б класу: Ангеліна Радченко, Анна Мозолюк, Юлія Ходорчук, Ілона Маркусь. Мета табору полягала у створенні міста, яке буде комфортне для проживання усім людям. Місто мрії збудувати не легко, адже потрібно було врахувати багато аспектів: люди з інвалідністю, булінг і загалом - сучасні проблеми людства. Діти привезли незабутні враження від  "мегакрутих проєктів" та знайомства з новими мегапозитивними людьми.

День вдячності Землі - 2021

День вдячності Землі 23 жовтня у школі пройшов, як завжди, змістовно, насичено, яскраво та атмосферно. Кожен клас на один день перетворився на креативні студії лісових, водних, польових багатств, дарованих людині матінкою Землею. Старшокласники говорили про духовне: як календарна обрядовість опоетизовує працю на землі та як повинна себе вести на Землі людина. Окрім того, усі милувалися виставкою світлин  поробок з природнього матеріалу. Дякуємо, тобі Земле-годувальнице, за безцінні дари! 

20 жовтня наша шкільна бібліотекарка Ольга Вікторівна Стрибулевич запросила до себе на незвичайні  уроки «Стежинами дружби казкових героїв» учнів та учениць 2-х класів. На прикладах казкових персонажів розглядали тему дружби у різних її аспектах..  Уточнювали і закріплювали уявлення учнів молодших класів про товариські відносини, взаємодопомогу, спонукали дітей до дружніх стосунків і товаришування та виховували  бажання бути справжнім другом.

НАШІ ДРУЗІ , або   КАНІСТЕРАПІЯ

До Міжнародного дня захисту тварин, 4 жовтня,  нас запросили у #БКЖидичин на зустріч з чотирилапими друзями та їх господарями/кінологами.

А чи знали ви, що лоб в собаки – це зона довіри? І коли ми беремо собаку за "щічки", то цим кажемо їй, що хочемо з нею спілкуватися?)

Цікавість та захоплення відкривають дитячі очі широко. Діти потихеньку зменшують коло – до Володимира та собак. Коло стає все тісніше, емоції – позитивніші. Та про все по порядку.

Це неймовірно знати ветеранів, які рухаються вперед, розвивають свою силу та реалізовують круті ідеї. Хочу вам сьогодні розповісти про #VolodymyrLev – ветерана, з більш ніж 20-річним досвідом військової служби кінологом, учасником змагань з кінології. Його участь в АТО ООС проходила разом з службовою собакою, вівчаркою –  Лаймою.

Тепер Володимир починає займатись каністерапією. Описати як це у нього виходить бракне слів, бо то таки треба бачити.

Це був особливий захід зі школярами Жидичинського ліцею . Вчились не боятись собак, розрізняти їхню поведінку, аби зрозуміти до якого собаки можна підходити, до якого не варто. Отримували найцінніше – контакт, взаємодію. Вчились довіряти. Собі та собаці. Результат – психоемоційний стан просто зашкалює рівнем позитиву. Просто емоційним бум. 

До слова, каністерапія чудово працює з різними категоріями людей - малими та великими. І з ветеранами, і з дітьми, і з тими, хто має потребу справитись з певним станом. Про каністерапію можна почитати тут https://hromadske.radio/.../shcho-take-kanisterapiya-ta...

Люди та собаки - то сила та любоффф!!!

Всеукраїнська  благодійна акція

               "Монетки дітям"

Протягом вересня 2021 р. у КЗЗСО "Жидичинський ліцей №31 Луцької міської ради" проходила Всеукраїнська  благодійна акція "Монетки дітям": 25 здавай - дітям допомагай, метою якої було зібрати монети номіналом 25 копійок та пожертвувати їх онкохворим діткам.

В результаті зібрано 831,5 грн. Усі кошти  перераховані на рахунок фонду "Таблеточки".

Щиро дякуємо здобувачам освіти , їхнім батькам та вчителям , які долучилися до благодійної акції "Монетки дітям".

#монеткидітям

 

Традиційно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру. З цієї нагоди здобувачі освіти 5-11 класів ЗЗСО №31 створили фотоколажі "Мир на землі - це щастя, радість у серцях". Учні 1-4 класів взяли участь в акції "Парасолька миру", разом з класоводами та батьками створили тематичні парасольки як символ надійності, захищеності та віри в щасливе майбутнє. 

Сьогодні ми разом розгорнули парасольки Миру з надією на те, що вони захистять Україну і всю нашу планету від вiйн так само, як захищають нас від дощу.

З Днем знань та з початком нового 2021-2022 н.р. вітаємо усю нашу велику шкільну родину. Тішимося, що цьогоріч ми перетнули межу у 500 учнів. Радіємо, що зустрілися на шкільному подвір'ї усі разом. Надіємося, що працюватимемо офлайн, а не онлайн. Віри у завтрашній день, терпіння, бажання відкривати нове зичимо усім нам! Удачі в новому навчальному році! 

Гордимося досягненнями наших учнів! Щойно для Дмитра Скорубського пролунав останній шкільний дзвінок і дав старт для вступу в омріяний ВНЗ. Нам дуже приємно, що у Дмитра вже є визначні досягнення на цьому шляху, адже юнак одержав патент на переробку паперових відходів.

На фейсбук-сторінці обителі Жидичинського монастиря, де хлопчик ще й виконує функції старшого паламаря,  опублікували відеоінтерв'ю, у якому юнак розповів про своє захоплення природничими науками. У Дмитра виникла ідея, як переробити паперові відходи на рідкі шпалери. Він подав заявку від Луцького національного технічного університету і його патент зареєстрували.

Тож тепер Дмитро не лише паламар храму, син учасника бойових дій АТО, а й власник технології, яка може вирішити ще одну екологічну проблему.  Більше про це прочитати можна за покликанням  www.facebook.com/pravoslaviavolyni/photos/a.839142239456846/4034228706614834 

Відшумів, відзвенів, відпустив дітей у літо наш "Останній дзвінок-2021"... Цьогоріч зі шкільного подвір'я він пролунав лише для 4-х, 9-х та 11 класів. Але бажаємо відпосити і набратися сил усій шкільній родині, а випускникам - вдалого старту в доросле життя! Нехай мрії збуваються, а плани реалізовуються!


До Дня Європи вихованці нашого ліцею взяли участь в онлайнмарафоні дитячих інформаційних проєктів «Віртуальна мандрівка країнами Європи». Дякуємо Катрусі Грек, Артемові Фарині та Дмитрові Чвілю за участь!  Переглянути  проєкти можна тут! 

До Дня матері - 2021 наш заклад освіти долучився до ХІ-го Всеукраїнського фестивалю рушників "Вишиті обереги єднання" та організував тематичне оформлення вишитими рушниками фасаду школи. Приємно отримувати за це відзнаки!   Більше фото 


     З Днем матері - 2021

      Кожної другої неділі травня в україні відзначають особливе свято - День матері. З цієї нагоди учні 1-4 класів разом зі своїми класоводами виготовляли вітальні листівки "У матусиному серці - цілий світ!", робили оригамі - тюльпани, створювали хмаринки слів, добирали синоніми до слова "МАМА". Цінуймо кожну мить, бо завжди не вистачає одного дзвінка, однієї розмови, однієї зустрічі... 

         Міцного  здоров'я кожній мамі! Будьте усміхненими, молодими, щасливими!!! Хай ваших скронь не торкається сивина, а очі плачуть лише від щастя!


З Днем пам'яті і примирення, велика шкільна родино! Знати і пам'ятати, щоб ніколи не повторилася біда знову, - святий синівський обов'язок! Наш заклад освіти взяв участь у Всеукраїнському фоточеленджі до Дня пам'яті і примирення 8 травня та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня від UDCPO "Ніколи знову. І світлий смуток в серці збережем".

22 квітня відзначають Всесвітній День Землі. З цієї нагоди класний керівник 5-В класу Каленюк І. М. провела виховний захід " Земля - казкова планета, тільки потрібно її берегти". Учні відправилися у віртуальну подорож планетою, під час якої ознайомилися з історією  Всесвітнього дня  Землі; відгадували загадки, складали прислів'я та правила поведінки на дану тематику; брали участь у конкурсах;  пригадали, які рослини занесені до Червоної книги України; малювали емблему Землі; об'єднавшись у групи обговорювали, що спричиняє забрудненню води, повітря, вирубуванню лісів, накопиченню сміття; проводили екологічну фізкультхвилинку; грали в дидактичну гру " Сортуємо сміття правильно". Виховний захід сприяв вихованню в учнів любові, людяності, доброти, почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє нашої планети.

#СпільноСильно #Мріємотадіємо

   День 4-ий: ВОЛОНТЕРСТВО. Так співпало, що в Міжнародний День Землі (22 квітня) команда "SmartLife31" втілювала волонтерський проєкт "Зелена школа", до якого долучилися уічні, педагоги, працівники школи, батьки.

День 5-ий: РЕФЛЕКСІЯ. ЯК ЦЕ БУЛО?

     23 квітня підводили підсумки: учасники команди по колу відповідали на запитання "Цей проєкт надихнув мене ...", передаючи клубок ниток для вязання; оцінювали ,наскільки вправно ми справилися із завданням та аналізували свою роботу; описували досвід своєї проєктної роботи.

      В ході цього проєкту ми навчилися самостійно приймати виклики. Цей тиждень був для нас стартом , який надихнув кожного учасника команди не зупинятися на досягнутому, а й далі продовжувати втілювати в життя наші ідеї...

https://www.facebook.com/100029798176831/videos/513711849632083 www.facebook.com/100029798176831/videos/513711849632083 

Приємно бути волонтером!

      У переддень Великодня, 30 квітня 2021 року,  усією дружною шкільною родиною Жидичинського ліцею 31  долучаємося до ще однієї доброї справи: беремо участь в акції  "Світло душі і наша вдячність сьогодні, воїне, тобі!" від волонтерського центру "Серце патріота". Ми зібрали подаруночки, які вже 5 травня поїдуть в зону АТО/ООС: дитячі малюнки, макарони, крупи, чаї, кава, засоби гігієни, солодощі і навіть пасочки! Щиро дякуємо усім учням, батькам, учителям ліцею за активну життєву позицію, за добре серце і небайдужість! Зі Світлим святом Великодня здоровимо усіх!  


Турагентства "Патріот" для найуспішніших та найактивніших учнів та вчителів шкіл Луцької громади 22 квітня 2021 організувало нічну театралізовану екскурсію "Романтика та містика старого Лучеська". Наші учасники: Софія Лапчук, учениця 10 класу, заступник президента шкільного парламенту та вчитель фізичного виховання, організатор подорожей та культурно- масових Случик Ігор Олександрович. Була атмосферно і драйвово! Дякуємо "Патріоту" за враження! 

  Сьогодні, 19 квітня, стартував шкільний тиждень активізму проєкту "Спільно. Сильно".

Метою тижня є участь учнів у волонтерській діяльності.          

  Команда учнів КЗЗСО "Жидичинський ліцей N°31" втілюватиме та  реалізовуватиме ідеї з теми "Здоров'я громади".

  День 1-ий: онлайн-знайомство зі спікерами команди "Спільно. Сильно".

  Ми створили інстамаски та працюємо над логотипом і назвою команди.

Далі буде...


#СпільноСильно

#Мріємотадіємо


   Другий день Шкільного тижня активізму видався надзвичайно плідним:

 Придумали назву нашої команди - "SmartLife31".

 Створили логотип команди.

 Ознайомилися з відеоінструкціями.

 Об'єднавшись у команди , намалювали мапи громад; виписали місця, які є важливі для кожного учасника; обговорили сильні сторони нашої громади, використовуючи техніку брейнсторму; позначили на мапах  улюблені місця.    

   Обговорили такі питання: "Уявіть, що у вас є супер-сила змінити одну річ у вашій громаді, що б це було?", "Що з перелічених ідей ваша команда може покращити власними силами?" 

 Команди презентували свої напрацювання та підготовлені мапи.

 Сьогоднішній день подарував усім нам море позитиву та заряд настрою на весь день.

  Емоції просто зашкалюють)

З нетерпінням чекаємо 3-го дня... Далі буде... 

Всім привіт від команди "SmartLife31" КЗЗСО "Жидичинський ліцей N°31 Луцької міської ради".

  День 3: ПОШУК РІШЕННЯ ТА ПІДГОТОВКА( 21 квітня 2021р.)  пройшов насичено та весело.

Ми переглянули відеоінструкцію "День 3"

Вибрали тему проєкту - "Зелена школа".             

Визначили основні пункти для планування проєкту.

Здійснили підготовку, використавши чек-лист.

Обговорили правила безпеки під час виконання проєкту.

  Мета нашого проєкту:

привернути увагу громадян до переробки сміття;

продемонструвати, що із вторинної сировини, з відходів можна робити корисні речі.

  Отож, наша команда вирішила створити арт-об'єкти з жерстяних банок та піддонів, які стануть частиною інтер'єру в ліцеї.

  Ми спланували подарувати непотрібним і використаним банкам друге життя. Пофарбувати їх та зробити різнокольорові горщики для кімнатних рослин.

  Тож, залучившись підтримкою громадськості, ми вже почали втілювати проєкт в життя...

Далі буде...

  До вашої уваги представляємо відеозвіт  третього дня( монтаж Бондар Софії).


35 років гірких спогадів, болю, сліз... 35 років пам'яті Чорнобильської трагедії - найбільшого атомного лиха людства. Відкритий виховний захід для вихованців 7-Б класу провела класний керівник Оксана Андріївна Бондарець. Діалог був вдало доповнений відеоматеріалами "Урок для 7 класу з серії УРОКИ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ: вшановуємо пам’ять ліквідаторів, дізнаємося, як і чому було збудовано місто Прип’ять і ЧАЕС, що потрібно було робити після аварії. Марія Примаченко і тема аварії на ЧАЕС".      Матеріали сайту про Чорнобильську катастрофу 

Звіт з цивільного захисту 2021

З 17 по 21 квітня в рамках заходів до Дня довкілля та Дня Землі учасники міського учнівського парламенту Луцької міської об'єднаної територіальної громади ініціювали проведення еко-челенджу «Посади і збережи дерево», до якого активно долучилися учні ЗЗСО №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, НРЦ, вихованці ПУМ та ЗДО №№13, 20, 32, 39. 

До Дня довкілля учні 5-11 класів КЗЗСО "Жидичинський ліцей N°31 Луцької міської ради" взяли участь в еко-челенджі від міського учнівського парламенту "Посади та збережи дерево" та у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "Година Землі". 

КЗЗСО "Жидичинський ліцей №31 Луцької міської ради" долучився до флешмобу "Одягни блакитне" на підтримку Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм .

У Міжнародний день сміху, який відзначали 1 квітня, здобувачі освіти 1-4 класів КЗЗСО "Жидичинський ліцей N°31 Луцької міської ради" отримали багато драйву та емоцій. Понеділок виявився дуже сонячним та яскравим , адже одягнувся у жовтий колір, і не тільки він , а й учні та вчителі початкової школи. Протягом дня дітки виконували завдання гри "Веселі фанти". День минув швидко та весело. 

"Завжди сміюся, коли можу, адже це найдешевші ліки" (Дж. Г. Байрон)

Тож смійтеся на здоров'я! 

«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас "(О.Гончар)

Живе і в серцях  учнів Жидичинського ліцею 31. 

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі 

"На струнах Кобзаревої душі" наших учнів-лауреатів: 🏆🏆

🥇І ступеня  – ЮЛІЮ ХОДОРЧУК (7-А кл.) та 

🥈ІІ ступеня  – СОФІЮ ГЛОВАЦЬКУ, МАТВІЯ РОМАНЮКА, МАРІЮ ПАХОЛОК (5-А кл). 

Цих діток підготувала не менш залюблена у Шевченкову поезію вчителька Надія Олександрівна Кабак.  Недитяча поезія Кобзаря – дитячими вустами  – це зворушливо! ❤

Щира вдячність організаторам конкурсу "На струнах Кобзаревої душі" НПФК Одеської політехніки  за чудову організацію конкурсу!


Сьогодні, 20 березня,  у світі святкують МІЖНАРОДНИЙДЕНЬЩАСТЯ - почуття, без якого неможливо уявити свого життя. 

В КЗЗСО" Жидичинський ліцей N°31 Луцької міської ради" було проведено ряд заходів в межах цього свята. Здобувачі освіти 1-4 класів долучилися до створення фотозони "Щастя - це...". Діти на кульках записували, що для них  є щастям. Також учні взяли участь в акції "Візьми собі шматочок щастя", зарядилися позитивом, хорошим настроєм та веселою посмішкою.Для здобувачів освіти 5-11 класів було проведено фотоквест "Усміхнись життю". 


Життя прекрасне і дивовижне! Навчіться радіти малому! Будьте щасливими! 


У грудні 2020 року в ОЗЗСО "Жидичинський ліцей" відбулася виставка-конкурс "Майстерня ялинок", в якій взяли участь учні 1-4 класів. Кожен учасник, створюючи ялинку, проявив свою фантазію та креативність, за що всі були нагороджені грамотами та подяками. 

В очікуванні Різдвяних свят 2021 

Всесвітній день української хустки 2020 

До Дня толерантності в ОЗЗСО "Жидичинський ліцей"  для учнів 1-4 класів було проведено акцію "Моя долонька толерантності". 

Класний керівник 2-А класу Лавренюк Г.Ю. з метою формування правильного уявлення щодо толерантної поведінки та виховання почуття поваги один до одного, терпимості до відмінностей між людьми провела виховний захід "Свято ввічливих дітей".

Учні пригадали поняття "толерантності", виявили основні риси толеранної людини, переглянули цікавий повчальний мультфільм "Мотузки" про міцну дружбу між дівчинкою Марією та "особливим" хлопчиком. 

До ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОБРОТИ активом учнівського самоврядування  ОЗЗСО "Жидичинський ліцей" проведено акцію  "Візьміть собі шматочок щастя!"

  Веселі і різнобарвні оголошення дали можливість людям взяти собі на спогад шматочок щастя, заряд позитиву,  побажання успіху, хорошого настрою та веселої посмішки 

Осінь ‒ пора достиглих овочів і фруктів. А ще восени природа дарує нам безліч матеріалу, який в умілих руках стає справжнім витвором. 

      Доброю традицією стало проведення у нашому ліцеї свята "День вдячності Землі". Цьогоріч  учні 1-11 класів також продемонстрували свої творчі здібності та креативність. Діти взяли участь у конкурсі-вернісажі картин та поробок з природного матеріалу "Осінь диктує моду".

Цей  вернісаж став  справжнім святом дитячої фантазії, осінніх барв і вміння творити красу власними руками. 

Отже оголошуємо переможців:

I місце - Жданюк Діана 1-Б клас

II місце - Сад Наталія 5-А клас; Калько Дар'я 5-А клас; 11 клас

IIIмісце - Мережа Олександр 3-Б клас; Савчук Валерія 1-Б клас; Бондар Софія 5-А клас; Грек Дарина 6-В клас

Переможцями в номінації:

"Заряд позитиву" - стала Кухар Аліна 2-Б клас

"Творче розкриття теми " - стала Ласкаржевська Олександра 1-Б клас 

Челендж до Всеукраїнського дня бібліотек "Реклама улюбленої книжки" 

Про події Голокосту далекого 1941

Цей день в нашій історії  позначений сумними подіями. Про події Голокосту далекого 1941 сьогодні на уроці  говорили десятикласники з учителькою історії Інна Каленюк 

День миру

21 вересня до Міжнародного дня миру в ОЗЗСО "Жидичинський ліцей" відбулась виставка дитячих малюнків та конкурс інсталяцій на тему: "Мир на Землі  - це щастя і любов!".

За результатами конкурсу 

І місце посів 5-А клас;

ІІ місце - 9-Б клас;

ІІІ місце - 10 клас;

ІV місце - 6-В клас.

Дякуємо учням 1-4 класів за активну участь у виставці малюнків та вітаємо переможців конкурсу інсталяцій. 



1 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ

Кіра Мельничук ,учениця 5-В класу ОЗЗСО "Жидичинський ліцей", - учасниця  обласного конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка, який був проведений дистанційно 15 червня 2020р. Вона не попала в призи...💓 Та серце защемить у кожного, хто її послухає.  Дві чарівні кнопочки Like & Share від Вас дуже допоможуть і підтримають дівчинку. ➕➕➕ Вона молодець💐

У створенні кліпу брали участь:

Надія Олександрівна Кабак - підбір та монтаж аудіофону;

Ігор Олександрович Случик - відеозйомка та монтаж;

Беремо участь в акції "Маки пам'яті-2020" до Дня примирення

ВІДЕО-РЕКВІЄМ ДО ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

ДЕНЬ МИРУ

Примхливий вересень таки подарував учням нашого ліцею такі заповітні хвилинки гарної сонячної погоди, аби ми разом " нафлешмобили" 😊 усім МИРУ! До цього дня готувалися довго і ретельно: прикрасили подвір'я ліцею малюнками на асфальті " Нам потрібне мирне небо", вирізали голубів і писали на них побажання, молодші учні зі 240 маленьких голубочків сформували одного великого- превеликого, який буде прикрашати хол закладу освіти. А танцювальна частина, яку приготували учні 2-А, 5-В,А та 9-А класів, викликала хвилю овацій у небайдужої публіки. Дякуємо вам, дітки- учасники! 🤗Дякуємо педагогу- організатору Наталії Олександрівні за подаровані радість, тепло і мир усім присутнім. Нехай голуби, які понесли дарувати наші вихованці усім перехожим, принесуть у кожен дім мир, спокій і любов!


Ми в бізнеспроєкті

Ура! Ми в проєкті! 23 жовтня з нашими восьмикласниками розпочала тренінгові заняття сертифікований арт-коуч, кандидат економічних наук, доцент ЛНТУ Неля Герасимяк. Проєкт Бізнес-школи «Neo» передбачає розробку та проведення курсів щодо розвитку навичок формування та реалізації соціальних проектів та розвиту «навичок майбутнього» підлітків сіл Волинської області з метою їх успішної реалізації у житті як людей, які творять своє майбутнє і вірять у свої сили. Відтак, протягом 7 тижнів з дітьми займатимуться тренери Бізнес-школи і навчатимуть їх досягати мети. Сьогодні було не просто цікаво, а драйвово, надзвичайно просто і відверто, доступно і відкрито! Діти чекають нової зустрічі!


Наші на UaВолинь

20 серпня гостями ранкових зустрічей студії суспільного "Ua:Волинь"  були вчителі початкових класів ОЗЗСО " Жидичинський ліцей" Галина Яблонська і Марія Шевчук. Вони ділились секретами успішної адаптації першокласників та їхніх батьків до навчання. Сподіваємося, що досвід наших колег стане в пригоді усім причетним до озвученої теми: і вчителям, і батькам Волині. Творчої наснаги Вам, дорогі сіячі вічного і мудрого, легкого навчального року!

Проводжаємо волонтера

Вони знають про моду все

Вони знають про моду все! Майбутні Коко Шанель та Андре Тани , а по-іншому - наші першокласники- сьогодні організували показ мод як підсумок опанованого тижня комунікативної теми "Мода". Елегантні, серйозні, вишколені, дещо сором'язливі, підбадьорувані своїми наставниками Мозолюк Л.С. Та Лавренюк Г.Ю. , діти дефілювали, демонструючи різні стилі одягу та розмаїтість технік! Дякуємо класоводам за ініціативу, батькам за допомогу, а глядачам - за щирі аплодисменти. Було креативненько!!!

     28 жовтня 2019 року відзначали Міжнародний День шкільних бібліотек. З цієї нагоди в ОЗЗСО 

«Жидичинський ліцей» була проведена благодійна  акція 

 « Візерунчасті закладки подаруй книгам на згадку». Учні 5 і 6 класів зробили власноруч закладки – олівчики та подарували молодшим школярам 1- А , 1- Б класам. 

"Андріївське кусання калити" 

От і прийшов Наум - час братися за ум!

От і прийшов Наум - час братися за ум! Про це розповідали гостям вихованці 4-А класу "Жидичинського ліцею" на святі торжества вічних людських істин: любові, доброчинства і, звичайно ж, розуму. Саме цими якостями наділяє Святий пророк Наум усіх, хто звертається до нього з молитвою. Щиро дякуємо класоводові Денисюк Зої Олександрівні за святкову атмосферу, цікаву інформацію, оригінальну постановку. Надовго запам'ятається учням і вболівальникам інтелектуальна гра "Найрозумніший". Хочеться, щоб кожен був переконаний, що Святий Наум чує нас не лише 14 грудня, а завжди! 

Наше свято повернення в юність: Вечір зустрічі випускників 2020 ОЗЗСО "Жидичинський ліцей" 

"Ми здорові, бо свідомі"

Коли шкідлива звичка стає згубною, переростає у щоденну потребу і чи можна позбутися цієї залежності - на ці та багато інших, пов'язаних з тютюнопалінням та наркоманією питань, говорили учні 9-11 кл. Жидичинського ліцею з членами громадянського руху "Свідомі" на ток-шоу "Ми здорові, бо свідомі". Зустріч пройшла в атмосфері активного обговорення, доведенні власних позицій. Діти дійшли висновку, що позбутися негативу значно важче, ніж просто його попередити. Дякуємо, "Свідомі", за активну життєву позицію! 

Виховна година "Стрітення на календарі" 

Всі з нетерпінням уже чекають на Весну, а вона до нас сьогодні приходила. Запросили панну на виховну годину "Стрітення на календарі" Наталія Миколаївна та її вихованці, учні 8-А класу. І чого вони тільки не робили, аби задобрити Весну: і хороводи водили, й ігри грали, і громницю світили з найщирішими побажаннями, і жайворонків пекли та ще й усіх ними частували. Думаю, вмовили нашу Весну-красну поборотися за право володарювання! 

З ім'ям Тараса на вустах

Урочистою лінійкою, присвяченою 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка, розпочали навчальний день вихованці ОЗЗСО "Жидичинський ліцей". Сьогодні говорили про актуальність поета, про те, що він і досі виконує функцію " вирівнювача хребта", адже кожен українець, читаючи "Кобзар", обов'язково віднайде в собі ознаки "вертикалі", тобто те, що примушує підніматися з колін, навіть якщо уже давно забув про них. 

Про Тараса Шевченка як геніального поета, неперевершеного художника та просто непересічну особистість розповідали 10 березня учні 4-б класу Жидичинського ліцею на меседжі-інтерактиві "З ім'ям Шевченка на устах". Їх класовод Валентина Савонюк разом з ведучими - королем Wі-Fi та феєю Інтернету - зуміли подивувати гостей дійства цікавинками про Шевченка, а написати меседж у вічність Кобзареві - завдання не з легких. Окрім того, команди з класів творили скрайбінг- презентації як до віршів, так і до пісень на слова поета, змагалися за краще селфі з атрибутом свята. Було весело, гамірно, результативно, а головне - повчально. Дякуємо, Валентино Романівно, за Вашу креативність і творчий підхід! 

Карантин проводимо із користю

Щорічно 2 квітня відзначають Міжнародний день дитячої книги. Це свято встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку ( починаючи з 1967р.) - у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. До відзначення Міжнародного дня дитячої книги приєдналися учні 1-4 класів ОЗЗСО "Жидичинський ліцей". Діти разом з батьками, братиками, сестричками читали цікаві книжки, обговорювали їх у колі родини та дистанційно поділилися своїми враженнями у фото та відео. 

Запрошуємо вас до віртуальної міні екскурсії кабінетом акваріумістики обласного екологічного центру

Запрошуємо вас до віртуальної міні екскурсії Музеєм волинського лісу. 

Учні 5-11 класів мали можливість здійснити цікаву і пізнавальну віртуальну "Гру-мандрівку "Майбутнє у твоїх руках", організовану Волинським обласним  еколого-натуралістичним центром, під час якої проходили 5 зупинок. Серед них, пройшовши невеликий тест, могли визначити свій екологічний слід на планеті Земля, могли надати поради, як допомогти Землі врятуватися від сміття та інші.

Учні ОЗЗСО " Жидичинський ліцей" долучилися до міжнародного флешмобу "Все буде добре!" Це жест підтримки усім , хто бореться з пандемією , яку спровокував коронавірус COVID-19. Адже слова підтримки та любові сьогодні особливо потрібні й важливі . Віримо, що дитячі бажання неодмінно здійсняться. У нас ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Бажаємо всім здоров'я! 

З 14 по 24 квітня для учнів ОЗЗСО "Жидичинський ліцей" проводився конкурс " Проводимо карантин творчо, цікаво і з користю". До участі у конкурсі приймалися фотографії та відеоролики, які раніше не висвітлювались у соцмережах і зроблені під час карантину. Теми конкурсу: "Великодня галявина писанок"(виготовлення великодніх писанок в різних техніках) "Кулінарія- це мистецтво" (випічка хлібобулочних та кондитерських виробів) "Спортивний карантин - 2020" Усі фото та відео учні виставляли на своїх сторінках у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм) та над світлинами писали назву конкурсу. Оцінювання відбувалось за результатами лайків у соцмережах. Переможців нагороджено грамотами. 

Результати конкурсу " Проводимо карантин творчо, цікаво і з користю" . 

У номінації " Великодня галявина писанок" І місце посіла Боба Яна - учениця 4-А класу. 

В номінації " Спортивний карантин 2020" І місце - Чернусь Марія - учениця 9-А класу; 

ІІ місце - Матящук Діана - учениця 3-А класу; 

ІІІ місце - Рак Віталіна- учениця 1-Б класу. 

У номінації "Кулінарія - це мистецтво" І місце - Перчук Софія - учениця 3-А класу; 

ІІ місце - Радченко Ангеліна - учениця 6-Б класу;

 ІІІ місце - сім'я Гринюків.