26ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2019

Nieuwe datums voor 27ste  Vlaams jeugdschaakcriterium 2020 zijn bekend.

Finale Criteriumtoernooi in Brugge op zaterdag 28 en zondag 29 december

Er waren 223 deelnemers aanwezig.

Eindstanden van het 26ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2019

De uitslagen kan men hier volgen

Open reeks + A-reeks (-20j) 23dln volw; Martin Ahn + A-reeks (-20j/8dln ); Branko De Baets

B-reeks (-16j) 18 dln: Parcival Rogge

C-reeks (-14j) 30 dln; Leon D'Haenens

D-reeks (-12j) 67 dln: Amir Zouaghi

E-reeks (-10j) 52 dln;  Elias Ruzhansky

F-reeks (-8j) 25 dln; Jens Cuyvers

Bedankt Ronald voor je mooie foto's

9de Criteriumtoernooi in Gent op zondag 24 november

Op deze mistige dag kwamen 245 deelnemers afgezakt naar Gent..

Open reeks (Volw: 20 dln): Helmut Froeyman A-reeks (-20j: 12 dln): William Boudry

B - reeks (-16j/ 14 dln): Parcival Rogge

C - reeks (-14j/ 31 dln): Lars Vanhee

D - reeks ( -12j/  69 dln):  Diana Musabayeva 

E - reeks (-10j / 63 dln) Maxim Musabayev

F -reeks (-8j/ 36 dln) Maarin Meert

De tussenstanden na Gent.

8ste Criteriumtoernooi in Zottegem op maandag 11 november

We noteren 259 deelnemers, schitterend!! Het criterium leeft bij schakend Vlaanderen!

Eindstanden

Open-reeks (33volw/15 jeugdsp.) Julian Victor (jeugdspeler)

B-reeks (-16j/ 15 dln) Merlijn Van Volsem

C-reeks (-14j/  39 dln) Lars Vanhee

D-reeks (-12j/ 70 dln) Jacob Dreelinck

E-reeks (-10j/ 59 dln) Maxime Hauchamps

F-reeks (-8j/ 28dln) Jens Cuyvers

Tussenstanden na Zottegem zijn ook beschikbaar.

7de Criteriumtoernooi in Turnhout op vrijdag 1 november

209 deelnemers konden genieten van een goed georganiseerd criteriumtoernooi.

Open reeks (volw.: 27dln) Tom Picue A-reeks (-20j/5dln): Jasper Beukema

B reeks (-16j) (11 dln): Parcival Rogge

C-reeks (-14j) (19 dln): Tyani De Rycke

D-reeks (-12j) (48 dln): Pjotr Cappan

E-reeks (-10j) (57 dln): Elias, Ruzhansky

F-reeks (-8j) (43 dln):  Vince Peeters

Tussenstanden na Turnhout zijn hier beschikbaar.

Foto's

6de Criteriumtoernooi in Leuven op zaterdag 14 september.

Op deze warme september zaterdag kwamen 193 deelnemers naar de studentenstad afgezakt.

Open reeks (volw. 18 dln) en A-reeks (-20j/ 21 deelnemers) winnaar onze jeugdige IM en Belgische Kampioen bij de volwassenen  Daniel Dardha

B-reeks (-16j / 10 dln): Kobe Vanhoucke

C-reeks (-14j / 34 dln): Lars Vanhee

D-reeks (-12j / 53 dln): Pjotr Cappan

E-reeks (-10j / 31 dln):  Filippos Raptis

F-reeks (-8j / 26 dln) Jens Cuyvers

De tussenstanden na Leuven

5de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 7 juli

Op deze zwoele zondag maakten 175 deelnemers de verplaatsing naar Oostende

Open reeks (41 dln): Nathan De Strycker  + A-reeks (-20j/13 dln): Sterre Dauwe Download

B-reeks (-16j / 13dln): Rune Liveyns Download

C-reeks (-14j / 14 dln): Lars Vanhee Download

D-reeks (-12j / 40 dln):  Jacob Dreelinck Download

E-reeks (-10j / 30dln): Maxim Musabayev Download

F-reeks (-8j / 24dln) Jens Cuyvers Download

De tussenstanden na Oostende .

Mooie foto's over Criteriumtoernooi in Oostende, thx aan Ronald.

4de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 29 juni

Op deze hete dag waren er 219 deelnemers en begeleiders afgezakt om te smullen van de vers geplukte aardbeien.

Open reeks : (23 volw.) Helmut Froeyman A-reeks (-20j/17dln)): Sterre Dauw  Download

B-reeks (-16j): (17dln) Rune Liveyns Download

C-reeks (-14j): (36dln): Lars Vanhee Download

D-reeks (-12j): (64dln): Amir Zouaghi Download

E-reeks (-10j): (43dln):  Maxim Musabayev Download

F-reeks (-8j): (19dln): Jens Cuyvers Download

Foto's getrokken door Ronald 

3de Criteriumtoernooi in Aalter op woensdag 1 mei

Wij bedanken de 277 deelnemers voor hun aanwezigheid.

Open reeks (27volw.) Froeyman Helmut, A-reeks (-20j)(17 dln) Sterre Dauwe Download

B-reeks (-16j) (19 dln) Rune Liveyns  Download

C-reeks (-14j) (40dln) Arne Nemegeer Download

D-reeks (-12j) (79 dln) Amir Zouaghi Download

E-reeks (-10j) (66 dln) Maxim Musabayev Download

F-reeks (-8j) (29 dln) Jens Cuyvers Download

Wij verwelkomen jullie volgend jaar op vrijdag 1 mei 2020.

2de Criteriumtoernooi in Limburg op zaterdag 6 april

Wij bedanken de 157 deelnemers en begeleiders voor hun aanwezigheid.

Open reeks (17 volw.) Helmut Froeyman, A-reeks (-20j/ 12dln): Sim Maerevoet Download

B-reeks (-16j) (11 dln): Lev Akulov Download

C-reeks (-14j) (24 dln): Tyani De Rycke Download

D-reeks (-12j) (34 dln): Diana Musabayeva Download

E-reeks (-10j) (36 dln) Maxim Musabayev Download

F-reeks (-8j) (23 dln) Louis Saenen Download

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 3 maart

158 deelnemers kwamen afgezakt naar Geel. Bedankt aan de organisatie, spelers en ouders voor de correcte afhandeling van deze editie.  Tot volgend jaar op zondag 23 februari 2020.

Hier kan men de eindstanden zien:

Open reeks (18volw.) Helmut Froeyman, A-reeks (-20j) (19 dln): Luuk Baselmans Download Open reeks

B-reeks (-16j) : 13 dln: Parcival Rogge Download B-reeks

C-reeks (-14j): 21 dln: Tyani De Rycke Download C-reeks

D-reeks (-12j): 36 dln: Nils Vantorre Download D-reeks

E-reeks (-10j) : 35dln: Mateo Plomp Download E-reeks

F-reeks (-8j): 16 dln: Boyd Leenen Download F-reeks

Vanaf 2019 wordt het scheidingssysteem  : Punten/Sonneborn-Berger/Buchholz/Voortschrijding/Aantal gewonnen wedstrijden. Voor de eerste plaats wordt dus niet meer het onderling resultaat in aanmerking genomen.