27ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2022

5de Criteriumtoernooi op zaterdag 17 september

Sint-Pieterscollege, Minderbroedersstraat 13, 3000 Leuven.

De inschrijvingen zijn geopend tot vrijdag 16 september 18u00.

Deelnemers

Jeugd_2022_N_versie24.7.pdf

Folder Nederlands


Jeugd_2022_F_versie24.7.pdf

Plaquette en français


Jeugd_2022_D_versie24.7.pdf

Deutsche Broschüre


4de Criteriumtoernooi Oostende op zondag 3 juli

Het toernooi vond plaats in het lokaal van de KOSK, Koninklijke stallingen, Koninginnelaan 76, Oostende

180 schakers kwamen genieten van het mooie weer in Oostende.

De einduitslagen: U20&Open: (volw: 26 dln) 1ste Decrop Benjamin, (j: 13 dln): 3de Rogge Parcival, U16 + volw -1500: (j: 28 dln + 12 volw.) Dutre Wonder, U14: ( 31 dln): Plomp Mateo, U12: (29 dln): De Groof Mathijs, U10: ( 26dln): Tumenjargal Suldee en U8: (15 dln): Klimenko Timour.

De tussenstanden na Oostende zijn ook beschikbaar.

3de Criteriumtoernooi Landegem op zaterdag 25 juni

Sportzaal van Landegem, Stationstraat 19, Landegem.

Er waren 193 schakers die streden voor de lekkere aardbeien.

De einduitslagen vind je hier: U20&Open: (11 jeugd + 24 volw): Boudry William, U16 & volw.-1500: (28 dln +7volw.): Roose Casimir, U14: (35dln): Burssens Maya, U12: (34 dln) : Maes Lander, U10: ( 40 dln): Surkol Hector en U8: ( 16 dln) : Klimenko Timour.

De tussenstanden na Landegem zijn ook beschikbaar.

2de Criteriumtoernooi Aalter op donderdag 26 mei

Gemeentelijke Sporthallen Aalter, Lindestraat 17 – 9880 Aalter, verwelkomen 190 deelnemers.

De einduitslagen vind je hier: U20&Open (13 volw. en 8 j.) Vandendriessche Jan, U16&-1500 (23 j. en 6 volw.) Musabayeva Diana, U14 (26 j.) Plomp Mateo, U12 (42 j.) Decraene Lotus, U10 (45 j.) Stroobant Arne en U8 (27 j.) Klimenko Timour.

Bedankt aan de nieuwe sponsor Marcel Van Herck.

Ons oud mailadres is niet meer bruikbaar gelieve contact op te nemen langs: jeugdschaakcriterium@gmail.com

1ste Criteriumtoernooi Limburg op zaterdag 2 april

Op deze koude april zaterdag kwamen 88 deelnemers zich opwarmen in de mooie zalen van Atlascollege in Genk.

De einduitslagen kan men hier zien. U20&Open (3j. en 9 volw.): Sterre Dauw, U16&-1500 (7j en 5 volw): Dana Faybish, U14 (11 dln): Lars Lehaen, U12 (20 dln): Yaroslav Akulov, U10 (22dln): Arne Stroobant en U8 (11 dln): Akul Gupta.

De kalender voor 2022 als de pandemie het ons toelaat.

Leuven : zaterdag 17 september

Turnhout: dinsdag 1 november

Zottegem: vrijdag 11 november

Gent: zondag 27 november

Brugge: dinsdag 27 en woensdag 28 december

Reglement voor 2022

Door de afname van de deelnemers hebben we beslist dat deze online criterium toernooien geen nut meer hebben, we gaan voor de live criteriumtoernooien in de toekomst. wij bedanken, Martin, Luc en Annelies voor de maandelijkse organisaties.

Online Criterium Februari 2022

Voor deze laatste editie waren ze met 52 deelnemers.

Op zaterdag 19 februari : 5 ronden Rapid Swisstoernooi met tempo van 10min + 5sec per zet


Open reeks (7 dln): Kiajan69, U14 (12 dln): Chess_Tiger, U12 ( 16 dln): cici_schaak, U10 (13 dln): buglu en U8 (4 dln): TristanTheys

Online Criterium Januari 2022

Ze waren met 70 die mekaar hebben bevochten op een online platform schaakbord.

Zaterdag 29 januari 2022 : 5 ronden Zwitsers met als tempo 10min+5sec/zet.

Open: 11dln: Dwaaas, U14: 17dln: Chess_Tiger , U12: 25 dln: ArneStroobant, U10: 12 dln: buglu en U8: 5dln: TristanTheys. (De eerste speelde in een verkeerde reeks).