Vlaams Jeugdschaakcriterium

25ste Vlaams Jeugdschaakcriterium

26ste Vlaams jeugdschaakcriterium 2019, de kalender is gepubliceerd.

Oproep naar IT'ers of toekomstige IT'ers (misschien een uitdaging voor het als eindwerk te gebruiken) om ons inschrijvingsformulier te verbeteren. Bij belangstelling gelieve een mailtje te richten naar ons.

Mogen gratis deelnemen in Brugge, ze hebben in dit seizoen 8 of meer deelnamen: William Boudry, Jeroen Langie, Ilia Silantev, Tyani De Rycke, Parcival Rogge, Jonas Van Houdt, Diana Musabayeva, Alexander Malfliet, Niel Dewever, Maxim Van Steertegem, Lothar Cotman, Oscar Vandermeulen, Maxim Musabayev, Mateo Plomp, Matei Govoreanu, Jack Vertongen, Maya Burssens, Lander Beuseling, Kaan Celiktas, Andreas Heynickx, Lotus Decraene, Luka Plomp, Pepijn Smolders en Berwout Heymans.

Finale Criteriumtoernooi in Brugge op donderdag 27 en vrijdag 28 december

Men kan hier inschrijven tot woensdagavond 26 december (het formulier wordt automatisch afgesloten.)

Men kan hier de inschrijvingen volgen.

Link naar het opzoeken stamnummer bekijk hieronder ook de video.

Luk het niet om een G-licentie stamnummer aan te maken stuur maar een mailtje naar mij.

Kersttoernooi in Brugge

OLVA, Collegestraat 24, Brugge

Parkeren kan gratis in de aanpalende straten.

Om de grootste risicopunten voor file te vermijden, neemt u best afrit 9 “Oostkamp/Hertsberge” op de E40.

Meer info: tom.piceu@gmail.com of 0473 12 41 94

Folder

9de Criteriumtoernooi in Gent op zondag 25 november

Er waren 257! deelnemers afgezakt naar Don Bosco in Zwijnaarde (Gent)

De winnaars: Open reeks (11volw. + 18 jeugdsp.): Helmut Froeyman, A-reeks (-20j): Sim Maerevoet, B-reeks (-16j/17dln): Dries Van Malder, C-reeks (-14j/41 dln): Constantijn Beukema, D-reeks (-12j/73dln): Julian Victor, E-reeks (-10j/59 dln): Nils Vantorre en F-reeks (-8j/38dln): Lotus Decraene.

8ste Criteriumtoernooi in Zottegem op zaterdag 10 november

173 deelnemers kwamen afgezakt op deze druilerige novemberdag naar Zottegem

De winnaars: Open reeks ( 20 volw / 13j) Arben Dardha, A-reeks (-20j / 13dln) Daniel Dardha, B-reeks (-16j / 14 dln): Dries Van Malder, C-reeks (-14j / 30 dln): Tyani De Rycke, D-reeks ( -12j/ 41 dln): Diana Musabayeva, E-reeks (-10j / 36 dln): Nils Vantorre en F-reeks (-8j / 19 dln): Andreas Heynickx.

Schaken in België was weer aanwezig en bezorgd ons een unieke fotoalbum.

7de Criteriumtoernooi in Turnhout op donderdag 1 november

208 deelnemers maken weer een succesvolle schaakdag van.

Winnaars zijn: Open reeks(volw: 18dln, -20j: 11dln): Daniel Dardha, B-reeks (-16j - 9 dln): Joppe Raats, C-reeks (-14j/16) Parcival Rogge, D-reeks (-12j/50dln): Pjotr Cappan, E-reeks (-10j/56dln): Vantorre Nils en F-reeks (-8j/48dln): Luka Plomp.

Foto's podium

6de Criteriumtoernooi in Leuven

Na het zomerverlof zakten weer 173 deelnemers af naar Leuven.

De winnaars van de dag zijn: Open (14volw) Helmut Froeyman + A reeks (19 dln): Sim Maerevoet, B reeks (-16j/14 dln): Natan Pirard, C reeks (-14j/27 dln): Parcival Rogge, D-reeks (-12j/44 dln): Arne Nemegeer, E-reeks (-10j/ 36dln): Maxim Musabayev en F-reeks (-8j/ 19dln): Andreas Heynickx.

5de criteriumtoernooi in Oostende op zondag 8 juli

Er kwamen 144 deelnemers afgezakt naar het warme zonnige Oostende.

De winnaars zijn: Open reeks (28 volw. dln): Steven Beuselinck, A-reeks (-20j/6dln): Laurent Huynh, B-reeks (-15j/14 dln): Kobe Vanhoucke, C-reeks (-14j/22 dln): Rune Liveyns, D-reeks (-12j/34 dln): Martijn Paes, E-reeks (-10j/24 dln); Mateo Plomp, F-reeks (-8j/14dln); Kaan Celiktas.

4de criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 23 juni

Er kwamen 190 deelnemers af naar Nevele.

De winnaars zijn: Open-reeks 37 dln: Helmut Froeyman (22 volw. dln) en A-reeks (-20j/15dln): Sim Maerevoet, B-reeks (-16j/14dln): Dries Van Malder, C-reeks (-14j/27dln): Tyani De Rycke, D-reeks (-12j/53dln): Arne Nemegeer, E-reeks (-10j/45dln): Joep Westerhof en F-reeks (-8j/14dln): Kaan Celiktas.

3de Criteriumtoernooi in Aalter op dinsdag 1 mei

Het was een glorie dag voor de criterium liefhebbers, er waren 302 deelnemers.

De winnaars van de dag zijn:

Open reeks (63 dln) Tim Peeters, A-reeks (-20j / 22dln): Jasper Beukema, B-reeks (-16j / 22 dln): Matthias Godde, C-reeks (-14j / 53 dln): Tyani de Rycke, D-reeks (-12j / 80 dln): Igor Vanduyfhuys, E-reeks (-10j / 60 dln): Joep Westerhof, F-reeks (-8j / 24dln): Kaan Celiktas.

2de criteriumtoernooi in Neerpelt, Limburg op zaterdag 31 maart

Er waren 114 deelnemers aanwezig op deze mooie ingerichte criteriumtoernooi.

De winnaars zijn: Open-reeks (waar ook de B-deelnemers deelnamen) totaal 32dln: Open (17 volw dln): Wessel Van Kessel, A-reeks (8dln): William Boudry, B-reeks (7dln): Dries Van Malder, C-reeks (17 dln): Tyani de Rycke, D-reeks (22 dln): Martijn Paes en Alexander Malfliet in alle scheidingssystemen gelijk, E-reeks (25 dln): Maxim Musabayev en F-reeks (18 dln): Andreas Heynickx.

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 11 februari 2018

148 deelnemers, iets te weinig voor de mooie organisatie.

De winnaars: Open reeks (12volw + 12 A-spelers): Helmut Froeyman en A-reeks (-20j): Sterre Dauw, B-reeks (-16j en 16 dln): Joppe Raats, C-reeks (-14j en 17 dln): Elias De Reese, D-reeks (-12j en 33 dln): Alexander Malfliet, E-reeks (-10j en 41 dln): Martin Mernier, F-reeks (-8j en 19 dln): Yaroslav Akulov.

24ste Vlaams Jeugdschaakcriterium

24ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2017

De finale van dit criterium start vandaag en eindig morgen in Brugge.

De uitslagen kan men hier volgen:

http://www.chess-results.com/fed.aspx?lan=17&fed=BEL

Presentatie

Foto's Schaken in België