26ste Vlaams Jeugdschaakcriterium 2019

5de Criteriumtoernooi in Oostende op zondag 7 juli

Men kan zich hier inschrijven tot zaterdag 6 juli 18hr00

De deelnemerslijst Oostende.

25ste Jeugdtoernooi KOSK

Sportcentrum, Koninklijke stallingen, Koninginnelaan, 76, Oostende.

E-mail: ruben@decrop.net

Website: https://www.kosk.be/

Er is voldoende gratis parking in de buurt (Koninginnelaan richting

Maria-Hendrikapark). Voor het lokaal is er betalende parking

4de Criteriumtoernooi in Landegem op zaterdag 29 juni

Men kan zich hier inschrijven tot vrijdag 28 juni 18hr00.

De deelnemerslijst Landegem.

Opzoeken Belgische stamnummer.

Niet aangesloten spelers kunnen G-licentie aanmaken langs clubverantwoordelijke, of stuurt een mailtje naar ons met naam, voornaam, volledige geboortedatum, als je aangesloten ben in een club de naam van de club (dat hoeft niet).

Hebt je al een G-licentie nummer kan men terug vinden in de tussenstanden.

In de Sportzaal van Landegem, Stationsstraat 19 (ingang achteraan)

K.Van Quickenborne,  0486/917325

E-mail: soetebeese@vrijschaker.be

Website: http://www.vrijschaker.be

Bij moeilijkheden om een G-licentie aan te maken stuur je een mailtje met volgende gegevens : naam, voornaam, volledige geboortedatum en clubnaam

3de Criteriumtoernooi in Aalter op woensdag 1 mei

Wij bedanken de 277 deelnemers voor hun aanwezigheid.

Open reeks (27volw.) Froeyman Helmut, A-reeks (-20j)(17 dln) Sterre Dauwe Download

B-reeks (-16j) (19 dln) Rune Liveyns Download

C-reeks (-14j) (40dln) Arne Nemegeer Download

D-reeks (-12j) (79 dln) Amir Zouaghi Download

E-reeks (-10j) (66 dln) Maxim Musabayev Download

F-reeks (-8j) (29 dln) Jens Cuyvers Download

De tussenstanden na Aalter zijn ook beschikbaar.

Wij verwelkomen jullie volgend jaar op vrijdag 1 mei 2020.

2de Criteriumtoernooi in Limburg op zaterdag 6 april

Wij bedanken de 157 deelnemers en begeleiders voor hun aanwezigheid.

Open reeks (17 volw.) Helmut Froeyman, A-reeks (-20j/ 12dln): Sim Maerevoet Download

B-reeks (-16j) (11 dln): Lev Akulov Download

C-reeks (-14j) (24 dln): Tyani De Rycke Download

D-reeks (-12j) (34 dln): Diana Musabayeva Download

E-reeks (-10j) (36 dln) Maxim Musabayev Download

F-reeks (-8j) (23 dln) Louis Saenen Download

Tussenstanden na Limburg vindt je hier:

  • Volgende editie ga door op 4/04/2020

1ste Criteriumtoernooi in Geel op zondag 3 maart

158 deelnemers kwamen afgezakt naar Geel. Bedankt aan de organisatie, spelers en ouders voor de correcte afhandeling van deze editie. Tot volgend jaar op zondag 23 februari 2020.

Hier kan men de eindstanden zien:

Open reeks (18volw.) Helmut Froeyman, A-reeks (-20j) (19 dln): Luuk Baselmans Download Open reeks

B-reeks (-16j) : 13 dln: Parcival Rogge Download B-reeks

C-reeks (-14j): 21 dln: Tyani De Rycke Download C-reeks

D-reeks (-12j): 36 dln: Nils Vantorre Download D-reeks

E-reeks (-10j) : 35dln: Mateo Plomp Download E-reeks

F-reeks (-8j): 16 dln: Boyd Leenen Download F-reeks

Vanaf 2019 wordt het scheidingssysteem : Punten/Sonneborn-Berger/Buchholz/Voortschrijding/Aantal gewonnen wedstrijden. Voor de eerste plaats wordt dus niet meer het onderling resultaat in aanmerking genomen.