Proč u kozy a petržele?

Jsme malá farma na okraji Ždánického lesa (30 km východně od Brna). Naším posláním je poskytnout vám dobré a zdravé potraviny, u jejichž vzniku stojí spokojená zvířata i rostliny a krajina plná života.

Koza v názvu zastupuje naše zvířectvo (aktuálně u nás kromě koz najdete ovečky, koně, slepice, kachny indické běžce, kočky, psy a želvy), petržel potom rostlinstvo - zeleninu, ovocné stromy a bylinky.

Tím, že jsme začali hospodařit s láskou a nadšením, ale bez velkých předchozích zkušeností, přicházíme k přísloví, na které název naráží. Navíc bychom rádi přizvali další kurážné jednotlivce i rodiny, kteří mají rádi přírodu a zvířata, a nemají štěstí v ní žít. Mohou s námi naši radost sdílet a občas se alespoň na chvíli stát farmáři. I když si třeba dnes myslí, že hospodaření rozumí jako koza petrželi.

Tady k nám můžete nakouknout:

Zde můžete zadat svůj email a my vám budeme 1 - 2 krát měsíčné posílat zprávy o tom, co je u nás nového, o akcích, kterých se můžete zúčastnit, i o produktech, které si od nás můžete aktuálně koupit.

Aktuality od nás najdete také na naší Facebookové stránce.