Якщо Вам цікавий ST(R)E(A)M-напрямок в освіті - цей сайт для Вас!

Тут Ви зможете знайти корисну інформацію для своєї роботи.

Сайт постійно оновлюється.

КОНТАКТИ

E-mail: Osina.zp@gmail.com

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Покровська, 28; каб. 107

Тел: +38(097)3040997;  (061)228-17-61

Всі пропозиції та зауваження пишіть в особистих повідомленнях на Facebook 

STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) — наука, технології, інженерія, математика. Цим терміном традиційно окреслюють підхід до освітнього процесу, відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ, що дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів.

Акронім STEM був запропонований в 2001 році для позначення революційного тренду в освітній та професійній сферах науковцями Національного наукового фонду США (незалежне агентство при урядові США, що забезпечує фундаментальні дослідження та освіту у всіх галузях науки, окрім медицини).

STEAM (STEM + Art-мистецтво) – це один із трендів у світовій освіті, який передбачає змішану    середу навчання, і показує здобувачу освіти, як застосовувати науку і мистецтво воєдино в повсякденному житті. STEAM – вдосконалена версія STEM-освіти, в яку інтегроване мистецтво. Таким чином STEAM об'єднує в єдину систему навчання одразу п'ять дисциплін. 

Головний сенс STEAM – показати здобувачам освіти, як сумісно використовувати науку та мистецтво у повсякденному житті.


STREAM (STEAM + Reading + WRiting) – освітній підхід, який передбачає, окрім інтеграції п'яти дисциплін, також розвиток навичок мислення, читання та письма.

STEAM та STREAM є різновидами STEM, а отже передбачають інтегрований процес навчання, направлений на здобуття практичних навичок!

Ідеальна STEM-освіта — це комплексний підхід, де є командна і проєктна робота здобувачів освіти, прогресивний викладач, сучасне технологічне обладнання, інтеграція кількох наук і навчальних дисциплін, творчість і креативність. 

Короткометражний мультфільм «Alike» від двох іспанських аніматорів Daniel Martínez Lara і Rafa Cano Méndez - про те, чому ми вчимо дітей і на що вони приречені, якщо йдуть виключно «правильним» шляхом.