školska godina 2023./2024.

Pobjednici u šaljivoj odbojici

U sklopu projekta Sportske igre bez granica 5.b je uvjerljivo dominira u šaljivoj odbojci. Osvojili su 1.mjesto bez i jedne poražene utakmice . Svi prijavljeni razredi su igrali jedni protiv drugih, turnih je trajao od 10.1 do 8.5. 2024.

U skolpu projekta Sportske igre bez granica 6.b odnio je pobjedu u igri graničar koja je trajala puna 2 mjeseca. Pobjedili su sve razrede i time dominirali .

2.mjesto  7.b sa 4 pobjede

3.mjesto  8.a sa 3 pobjede

4.mjesto 5 b sa 2 pobjede

5.mjesto 6.a i 5.a sa 1 pobjedom

Čestitke svima i vidimo se na sljedećim igrama u ovoj školskoj godini.

Sportske igre bez granica- graničari 2023.

U sklopu projekta Sportske igre bez granica,  kojemu je cilj  promicanje sporta kao područja pozitivnog djelovanja u borbi protiv različitih oblika ovisnosti i stvaranja navika kvalitetnog provođenja slobodnog vremena, organizira prvo natjecanje, i to natjecanje u graničaru. Prijavilo se 6 razreda A smjene. Natjecanje počinje 4.10.2023.  Pobjednici će na popisu ispod biti obojani u crvenu boju kako bi svi mogli pratiti rezultate. Sretno svim 😄

školska godina 2022./2023.

Sportske igre bez granica- graničari 2022.

U sklopu projekta Sportske igre bez granica,  kojemu je cilj  promicanje sporta kao područja pozitivnog djelovanja u borbi protiv različitih oblika ovisnosti i stvaranja navika kvalitetnog provođenja slobodnog vremena, organizirano je prvo natjecanje, i to natjecanje u graničaru.

Sudjelovali su učenici petih, šestih i sedmih razreda A smjene pod vodstvom učiteljice tjelesne i zdravstvene kulture Gabrijele Šimić. Natjecanje je trajalo 2 mjeseca i 1.mjesto su osvojili učenici 7.a razreda, 2.mjesto su osvojili učenici 6.a razreda, dok su 3. mjesto osvojili učenici 7.b razreda.

Završene su prijave za drugo natjecanje (projekt Sportske igre bez granica), šaljivu odbojku. Natjecanje počinje 16.1. (detaljniji raspored se nalazi na vratima dvorane uz ostale obavijesti).

Fotografije u nastavku članka!

Šaljiva odbojka  2022

U sklopu sportskih igara koje organizira učiteljica TZK Gabrijela Šimić, učenice 5.a razreda osvojile su  turnir u šaljivoj odbojci. Atmosfera je bila odlična.

Čestitam svim razredima koji su sudjelovali!

Završetak malonogometnog turnia 2022.

Završen je višemjesečni malonogometni turnir. Sudjelovali su svi razredi A smjene. Natjecanje se odvijalo preko velikog odmora .

1.mjesto osvojili su učenici 8.a razreda s osvojih 13 bodova, 2.mjesto osvojili su učenici 7.a razreda s 12 bodova i 3.mj su učenici 8.b razreda s osvojih 11 bodova.