13.04.2020 Зварювавльні напівавтомати ПДГО-508, ПДГО-510

13.04.2020

Зварювавльні напівавтомати ПДГО-508, ПДГО-510

Сімферопольська електромашинобудівельна фірма «СЕЛМА» освоїла виготовлення напівавтоматів ПДГО-508 і ГІДГО-510, призначених для механізованого зварювання низьковуглецевих, легованих і корозієстійких сталей зварювальним дротом при постійному струмі. Можливе застосування суцільного й порошкового дротів. Зварювання можна виконувати в середовищі захисних газів й відкритою дугою при роботі з самозахисним порошковим дротом типу ПП-АН.

Напівавтомати універсальні, пересувні. Існує декілька варіантів конструктивного виконання зварювання із живленням від випрямляча типу ВДУ-506 або від автоматичного блоку керування типу БУСП-04; на колесах або без них. Напівавтомати можуть працювати в комплекті з будь-яким випрямлячем на номінальний струм до 500 А (наприклад, ВДУ-506 з У3.1, ВДУ-601 з У3.1). Механізм подачі напівзакритого типу зручний в експлуатації. Всередині нього встановлено редукторний привід угорського виробництва і газовий тракт. Пульт керування зварювальним режимом установлено на лицевій панелі. Зовні на окремому кронштейні розташовані касета й тормозний пристрій, який відповідає європейському стандарту. Крім того, механізм подачі можна використовувати й при роботі безпосередньо з повною бухтою електродного дроту, вкладену на розмотуючий пристрій. Для стикувального вузла з пальником передбачено два виконання: з єврорознімачем або втичним з'єднанням, що дозволяє безпечно працювати з будь-яким типом сучасних пальників.

Блок керування забезпечує повне регулювання швидкості подачі зварювального дроту, керування газовим клапаном і газовим джерелом від кнопки на пальнику, зміну параметрів зварювального режиму в процесі роботи, встановлення тимчасових інтервалів зварювального циклу, дистанційне включення джерела живлення зварювального струму, можливість роботи в режимах «довгі шви» та «короткі шви».

Напівавтомати комплектуються пальниками фірми «Бенциль». Порівняно з аналогічними напівавтоматами, які випускає вітчизняна промисловість, ці мають такі переваги:

– можливість забезпечення підвищеного тягового зусилля й роботи пальниками з шлангами довжиною до 5 м за рахунок подаючого пристрою з двома парами ведучих роликів;

– можливість застосування касети за європейським стандартом, при цьому маса електродного дроту може досягати 15 кг;

– повна автономія живлення і можливість роботи з будь-яким типом зварювальних випрямлячів;

– можливість використання практично всіх типів стандартних пальників з єврорознімачами або втичним з'єднанням;

– покращений дизайн та ергономіку.

Домашне завдання

Написати конспект