Протидія булінгу

план заходів булінг.docx
порядо реагування на доведений булінг.docx
Антибулінгова програма.doc
Кодекс безпечного середовища.docx
порядок подання заяви.docx
рубрика булінг.docx
План заходів булінг 2021 рік (1).docx

Заходи щодо попередження випадків булінгу з використанням інформаційно - комунікаційних технологій

Тільки за останній місяць інформаційний простір сколихнули кілька історій, коли діти зазнали сексуального насильства та сексуальної експлуатації в цифровому середовищі. Це свідчить про негайну необхідність запровадження інформаційно-просвітницьких заходів для захисту дітей в цифровому середовищі, формуючи в них обізнаність про наявні ризики, а відповідно – і стійкість до них.

З метою реагування на подібні випадки, Урядом було створено цілодобову безкоштовну державну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звертатися діти, батьки та спеціалісти, що працюють із дітьми.

Для того щоб більше дізнатися про особливості захищеності дітей в цифровому середовищі та про роль вчителя у цьому, педагогічні працівники нашого закладу прослухали та отримали сертифікати спеціалізованого вебінару „Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів”, що розміщений у вільному доступі за посиланням: naurok.com.ua/webinar/yak-pedagogichni-pracivniki-mozhut-stvoriti-bezpechniy-onlayn-prostir-dlya-uchniv

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації розроблено відеоролик Stор Sехtіng, що носить соціально значимий, некомерційний, характер. Посилання для завантаження відеоролика:

drive.google.com/drive/folders/1bg6W7wefCjLrbAwVN2FQPfVRdJOhZdeG?usp=sharing

Пропонований вебінар допоможе вчителям та батькам убезпечити дітей від потрапляння в подібні ситуації, навчаючи їх правильно використовувати можливості інтернету. Крім того, педагоги отримають інформацію щодо ознак, за якими можна виявити переживання такої ситуації учнем, алгоритму дій педагогічних працівників та адміністрації закладу освіти у ситуаціях виникнення онлайн-небезпек, про які їм може бути відомо.


dovidnyk_dlya_pedagogichnyh_praczivnykiv.pdf
presentation.pdf