ДНЗ "Дзвіночок"

Правила та умови прийому


Порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу "Дзвіночок"


Здійснюється електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів району батьками або особами, які їх замінюють, чи районним реєстратором (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.


Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклад дошкільної освіти заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:

Прізвище, ім’я, по батькові. Дата народження. Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють. Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ. Адреса проживання. Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва. Інформація про наявність встановлених пільг. Про батьків: Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють. Адреса зареєстрованого місця постійного проживання. Контактні дані (телефон, електронна адреса)

Про батьків:Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють. Адреса зареєстрованого місця постійного проживання. Контактні дані (телефон, електронна адреса)


Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини.

Документи, які необхідні для зарахування дитини: У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу дошкільного навчального закладу окрім Направлення у даний дошкільний навчальний заклад, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами): Заява батьків або особи, яка їх замінює. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря,що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення. Свідоцтво про народження дитини.


Наказом МОЗ України від 26.01.2018 № 157, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2018 р. за № 182/31634, «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України» була передбачена втрата чинності Форми пер­винної облікової документації № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)».

-Додаткові огляди лікарями-спеціалістами та додаткові об­стеження (лабораторні, інструментальні тощо) здорової дитини не передбачені цим наказом і проводяться тільки за показаннями, обґрунтованими письмово в історії розвитку дитини (ф. №112/о.), за умови поінформованої згоди батьків (опікунів, піклувальників) або їх законних представників.

-Таким чином для відвідування закладу дошкільної освіти батькам дитини віком до 6 років достатньо надати довідку від лікаря педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров’я, у якому спостерігається дитина.

-У довідці зазначається: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання дитини; факт того, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти. -

У разі необхідності лікар може також зазначити в довідці застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру.

-У випадку, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис.

-Відповідно, медичні працівники закладів дошкільної освіти володітимуть необхідною інформацією про стан здоров’я дитини.

-Наказ МОЗ України № 1 від 10.01.2006 затверджує Форму первинної облікової документації № 063/о «Карта профілактичних щеплень», яка містить усю необхідно інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб.

-Згідно з Наказом, Форму № 063/о заповнюють відповідальні особи закладів охорони здоров’я незалежно від підпорядкування та форм власності та ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах.

- Відповідно, довідка про проведені щеплення, зазначені у формі № ОбЗ/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.


Відповідно, довідка про проведені щеплення, зазначені у формі № ОбЗ/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. №305

(в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. №86)


Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у заклади дошкільної освіти:


1.Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п.2 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

2.Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти ( в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово).

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. №305 ( в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. №86).

3.Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти (першочергово).

Згідно постанови КМУ від12.03.2003 р. №305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. №86).

4.Діти, які є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти (першочергово).

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. №305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. №86).

5.Діти, які належать до категорії дітей дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей (першочергово).

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. №305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. №86).

6.Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей (першочергово).

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. №305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. №86).

7.Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (першочергово).

Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. №305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. №86).

8.Діти, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону. Дітям військовослужбовців, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до п.4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей (першочергово).


Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.


ТОМУ ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ НАСТУПНИХ ПРАВИЛ:

Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. Крім того ми просимо Вас: допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.

Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.

У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.

Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

О 9.30 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягнутися і тихо приєднається до дітей. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.

Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час. Для музичних занять дитині знадобляться чешки в окремому мішку.

Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.

У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

За харчування дітей батьки сплачують у триденний строк з дня отримання відомості про оплату (не пізніше 15 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою для усіх.

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на огляд до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону .

Після хвороби дитина приймається в ЗДО при наявності медичної довідки.

А також: якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей