16 днів проти насильства

Найбільша цінність - цє людина,

її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

Подолання жорстокогсті вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї.

Мета акції – привернути увагу людства до проблем насильства в сім’ї щодо жінок, рівних прав чоловіків та жінок, жорстокого поводження з дітьми, а також збільшити обізнаність про проблему насильства й шляхи її вирішення.

Протягом 16 днів, з 25 листопада до 10 грудня, гостро звертається увага на важливість подолання будь-яких форм насильства у світі, що є порушенням прав людини. Дати створюють символічний ланцюжок:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок,

29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок,

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом,

2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства,

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями,

5 грудня – Міжнародний день волонтера,

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

Як ми реагуэмо на насильство?

Нейробіологічний експеремент

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

З учнями провели бесіди та ігри присвячені протидії насиллю мета яких розвивати уявлення дітей про людяність, доброту, толерантність й милосердя. Що сприяло: формуванню основ критичного ставлення до негативних вчинків та поведінки, розвитку моральних принципів та духовних цінностей.

Акція «Синя стрічка проти насильства» й позитивні емоції допоможе закарбувати ці знання в пам'яті учнів.

Дякую дітям

за участь, групі учнів-медіаторів

за допомогу у проведенні ігор.

#насильствуНі #ніжорстокості

#немовчи #ДійПротиНасильства #СТОПнасиллю #толерантність #шкільнийпсихолог #психологія

Учні Вознесенської ЗОШ І-ІІІст ✓10 продовжують приймати участь в акції #16днів_проти_насильства

Сьогодні у вигляді уроків "з передбаченням" на тему: "Дикі образи дикобраза",

Акція «Наші долоньки проти

насилля» серед учнів молодших класів;

Інтерактивне заняття для учнів та

учениць 6-7 класів «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

Розміщення інформаційних ліфтерів для батьків, вчителів та дітей «Протидія насильству у сім’ї» на сайті практичного психолога


Учні, спільно з завучем Николай Дикусар провели інформаційну акцію серед населення міста з метою звернення уваги на проблему, яка успішно прижилася в нашій школі завдяки волонтеру Hanicho Admassu

На уроках основ здоров'я з вчителем Лариса Петрова діти також піднімали важливу тему й створили по завершенні "Інформаційну алею".

Приголомшливі цифри ВІЛ-інфікованих й пункти тестування можна побачити на сайті https://phc.org.ua/.../mayzhe-polovina-lyudey-yaki-zhivut... це реальна та підступна хвороба яку можна "приборкати" головне вчасно про неї дізнатись й не нехтувати лікуванням. Не бійтесь проходити тестування на ВІЛ, не залишайтесь один на один.

Національна лінія телефону довіри з проблеми #ВІЛ/СНІД – 0-800-500-451 - безкоштовна, постійно діюча телефонна «гаряча лінія» для загального населення.

#стоп #вілснід #зупинемоВІЛснід

Такий прекрасний та сніжний 1й день зими й #МіжнароднийденьборотьбизВІЛСНІД

В стінах Вознесенської ЗОШ І-ІІІст✓10 й поза її межами сьогодні говорили про #небезпеку ВІЛ/СНІД.

На тематичних уроках "Ми за життя", спільно з психологом Крючковою Ю.І., говорили про шляхи передачі й методи лікування, як слід поводити себе з людьми які мають ВІЛ-статус щоб уникнути дискримінації та дійти до #порозуміння й #підтримки. Що необхідно робити щоб #уберегти себе від інфікування. Розібрали #міфи та #стереотипиВІЛ.


Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Спільно з учнями Вознесенської ЗОШ І-ІІІст✓10 підтримали цю важливу дату у вигляді кіно-лекторіїв під назвою "Життя на продаж" й обговорення торгівлю людьми, як один з видів сучасного рабства, а спільно з маленькими помічниками оформили тематичну дошку щоб і гості закладу "були в темі" Дякую за допомогу, справжні майбутні медіатори

Онлайн- квест «Як не стати

жертвою торгівлі людьми» дав змогу учням спробувати відшукати собі офіційну та легальну роботу й уникати "темні" вакансії.

#протиДійторгівліЛюдьми #16_днів_проти_насилля

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Тренінг для учнів "Історія однієї скріпочки" з метою розуміння й толерантного ставлення. Не забудьте про головне - це наша увага, рівність в правах та недопущення дискримінації.

Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.

В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

9 грудня -

Міжнародний день боротьби з корупцією

Міжнародний день боротьби з корупцією (International Anti–Corruption Day) відзначається щорічно 9 грудня з ініціативи Організації Об’єднаних Націй.

Цього дня 9 грудня 2003 року на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).

Цей міжнародний договір передбачає заходи із запобігання корупції, покаранню винних, а також механізми міжнародної співпраці в боротьбі з нею. Він зобов’язує держави-члени проводити політику протидії корупції, схвалити відповідні закони і заснувати спеціальні органи боротьби з цим явищем.