Онлайн скарбничка

Онлайн-лабораторні – це сучасний формат традиційних демонстрацій дослідів, адаптованих до шкільної програми, що проводяться науковцями. Учасники онлайн-лабораторних, маючи доступ до трансляції, можуть самостійно повторити дослід або продемонструвати його запис. 

Презентація "Використання інтернет-ресурсів під час вивчення математики"

Математика

Майстер-клас "Використання розширення EquatIO для Google Form"

Анімації/ Симуляції 

Призначення: Лабораторні роботи й моделювання з фізики, хімії, біології, математики. Найкраще працює на планшетах та інтерактивній дошці.

PhET – це безкоштовний ресурс для створення та використання вже готових інтерактивних симуляцій під час вивчення математики та природничих наук.

Переваги сервісу:

Для того, щоб просто грати, не потрібно реєструватися. Але якщо ви хочете створювати власні розробки – реєструйтеся (для цього потрібно лише кілька секунд).

Освітнє презентаційне програмне забезпечення для інтерактивної дошки. Захоплюючий інтерактивний зміст, додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів і ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів та допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу. 

MozaWeb має розділ математики, який вдало висвітлює одні з найскладніших для сприйняття тем. За допомогою анімації зручно знайомитись з формулами розрахунку периметра та площі об’ємних фігур, рух на площині та у просторі; тривимірна прямокутна система координат з наочними ілюстраціями; за допомогою гральних кубиків можна розв’язати багато задач з теорії ймовірностей; тривимірні головоломки на додачу та багато іншого.  

Конструктор дозволяє наочно показати об’ємні фігури у русі, що дозволяє осягнути уявою моделі деяких об’ємних фігур та їх перерізів, розглянути розгортку та переглянути анімовані елементи 3D-фігур; тривимірна прямокутна декартова система координат допоможе зрозуміти логіку розташування точок та відстаней у просторі; більш складні поверхні легко розбираються на набір простіших для знаходження потрібних величин.  

Віртуальна дошка Geoboard 

Geoboard – це віртуальна дошка механічного конструктора, яка була винайдена єгипетським математиком Калебом Гаттенго. Він представляв собою дощечку з маленькими цвяхами, які стягували резинками. За допомогою цього простого винаходу учні могли мати уявлення про цілий ряд геометричних плоских фігур, розв’язувати математичні головоломки, створювали двовимірні моделі.  

В умовах онлайн-навчання це прекрасний спосіб показати математичні властивості певних геометричних фігур, розглядати геометричну модель наочно та бути впевненим стовідсотково, що кут, який спирається на діаметр – прямий.