Соціально-психологічна служба

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ПСИХОЛОГІЧНОЮ ДОПОМОГОЮ

10 жовтня, у День ментального здоров’я в Україні розпочалася інформаційна кампанія «Скажи чесно, як ти?», що має на меті допомогти громадянам подолати стрес і тривожність. Номери «гарячих ліній», на які можна звернутися для отримання безоплатної психологічної допомоги, а також про інші інструменти дізнавайтесь за посиланням.

ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки експерти Телеграм-каналу «Подбай про себе» підготували правила висловлювання гніву. Читайте їх ось тут. Також МОЗ разом із дитячою психологинею Світланою Ройз підготували поради для батьків, що допоможуть полегшити процес адаптації та повернення до навчання в умовах війни. Що рекомендують експерти – дізнавайтесь за посиланням.

#STOP_SEXТИНГ: ПРИВАТНІСТЬ В ІНТЕРНЕТІ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Команда #stop_sexтинг продовжує ділитися корисною інформацією про безпеку в цифромову просторі. У новому матеріалі можна дізнатись про відповідальність дорослих за приватність дитини в інтернеті, шляхи захисту особистої інформації та на що треба звертати увагу в мережі.

ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ

Психологи Телеграм-каналу «Підтримай дитину» підготували інформацію про поведінкові особливості дітей-переселенців. Докладніше про це читайте ось тут. Також психологи Telegram-каналу «Подбай про себе» розповідають, як діагностувати посттравматичний стресовий розлад в умовах воєнних дій.

ДОН адреси.PDF


Щоденне уникнення стрессу

10 речей, для яких не потрібно мати талант

Чому, скільки і як треба спати

7 квітня - Всесвітній день здоров'я




Кібернебезпека