Захист 

кваліфікаційних робіт

Кваліфікаційна робота є завершальним етапом навчальної підготовки у закладах вищої освіти (ЗВО) і передбачена стандартами вищої освіти, зокрема освітніми програмами підготовки бакалаврів та магістрів за галузями знань кафедри КІІС: 12 – Інформаційні технології та 17 – Електроніка та телекомунікації.

А саме денної та заочної форми навчання факультетів  "Інформаційних технологій та кібербезпеки"  та  "Телекомунікацій та радіотехніки" за спеціальностями 172 Телекомунікації та радіотехніка, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія та 126 Інформаційні системи та технології. 

Кафедра КІІС забезпечує підготовку за трьма видами кваліфікаційних робіт

БАКАЛАВРСЬКА РОБОТА

4 роки навчання

кваліфікаційна робота першого рівня вищої освіти «бакалавр» – самостійно виконана робота студента, яка свідчить про вміння автора працювати з літературою, узагальнювати та аналізувати фактичний матеріал, використовувати теоретичні знання і практичні навички, отримані під час оволодіння відповідною освітньо-професійною програмою; має елементи наукового дослідження. 

МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА

1,5 роки навчання

кваліфікаційна робота другого рівня вищої освіти «магістр» за освітньо-професійною програмою ПП) підготовки - самостійно виконана професійно-дослідна робота студента, головною метою і змістом якої є розв’язування завдань та вирішення наукових або технічних проблем відповідної галузі на основі проведених досліджень. 

МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА

2 роки навчання

кваліфікаційна робота другого рівня вищої освіти «магістр» за освітньо-науковою програмою (ОНП) підготовки – самостійно виконана науково-дослідна робота студента, головною метою і змістом якої є наукові дослідження з новітніх питань теоретичного або прикладного характеру за профілем підготовки

Етапи написання та захисту кваліфікаційної роботи 

1 Тема та керівник (на кафедрі КІІС обираються самостійно, детальніше на сторінці Тематика кафедри) кваліфікаційної роботи закріплюється за студентом (за його особистою заявою чи рапортом зав. кафедрою) до 30 листопада завідуючими кафедр та наказом ректора до 31 грудня для бакалаврів – на початку останнього року навчання та для магістрів – на початку першого року навчання в магістратурі. Назви теми в наказі Університету, титульному листі, довідці від кафедри, завданні, на демонстраційних матеріалах та поданні голові Екзаменаційної комісії (ЕК) з атестації здобувачів вищої освіти мають бути однаковими.

2 На період написання кваліфікаційної роботи на кожній кафедрі обов’язково складається графік консультацій керівників.

3 Відповідно до календарного плану виконання етапів написання кваліфікаційної роботи, випускник повинен надавати керівникові її частинами на перегляд, а в установлений графіком кінцевий термін – завершену кваліфікаційну роботу на відгук керівника

4 З метою перевірки оформлення пояснювальної записки кваліфікаційної роботи на відповідність вимогам згідно Положення оформлення робота направляється на нормоконтроль

5 З метою перевірки пояснювальної записки на плагіат робота направляється до відповідального за антиплагіат на кафедрі. На основі затвердженної в Університеті програми відповідальний за антиплагіат перевіряє роботу, формує звіт та робить відповідний запис у довідці кафедри. Поріг унікальності повинен бути для магістерських робіт ОНП підготовки не менше 85%, для магістерських робіт ОПП підготовки не менше 75%, а для бакалаврських робіт не менше 65%.

6 З метою забезпечення попереднього захисту кваліфікаційних робіт на кафедрі створюються комісії у складі 3–4 викладачів у кожній, виходячи з їх спеціальностей, напрямів наукових досліджень і дисциплін, що вони викладають. Члени комісії за результатами попереднього захисту (експертизи) роблять відповідний запис у довідці кафедри про виконану кваліфікаційну роботу, в якій вказують:

-   рекомендації щодо впровадження результатів;

-   відповідність наданої роботи вимогам до кваліфікаційної роботи за заявленою спеціальністю;

-   рекомендацію щодо направлення роботи до захисту у ЕК.

7 Кваліфікаційна робота разом із демонстраційними матеріалами після успішної попереднього захисту (експертизи) за наявності всіх передбачених підписів передається на розгляд завідувачу кафедри.

За наявності позитивних рецензії, відгуку та довідки попереднього захисту завідувач кафедри направляє кваліфікаційну роботу до захисту в ЕК. Висновок про допуск до захисту в ЕК підписується у поданні голові ЕК.

8 Детальна процедура захисту кваліфікаційної роботи вказана на сторінці цього сайту Порядок захисту


Кваліфікаційна робота зміст якої не відповідає хоча б одному із нижче приведених пунктів до захисту в ЕК не допускається:


а) завданню та не містить матеріалів конкретного виконання завдання;

б) обґрунтованих висновків;

в) не відповідає вимогам щодо оформлення;

г) не пройшла попереднього захисту (експертизи) на кафедрі;

д) не має відгуку керівника чи рецензії.


На таку кваліфікаційну роботу складається протокол засідання кафедри, витяг з якого передається на затвердження декану факультету Університету.

telegram

Організаційні питання можна задавати відповідальної з питань захисту на кафедрі КІІС
Шулаковій Катерині Сергіївні 

в telegram або е-mail: katejojo29@gmail.com

Графік роботи в дистанційному режимі:

з  1500 до 1700   (Пн,  Ср, Пт)