Новини

БЕРЕЖИ СЕБЕ!

Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!




Інструктаж з безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул

1. Загальні правила безпечної поведінки на зимових канікулах

1.1. У період зимових канікул в разі ожеледі не поспішати при ходьбі, чи не обганяти перехожих. При падінні - намагатися впасти на бік, не потрібно хапатися за оточуючих.

1.2. Необхідно суворо дотримуватися цих правил безпечної поведінки під час зимових канікул, бути уважним і обережним на проїжджій частині дороги, дотримуватися правил дорожнього руху.

1.3. У громадському транспорті бути уважним і обережним при посадці і виході, на зупинках.

1.4. Не вести бесіду зі сторонніми (незнайомими) людьми. Не реагувати на знаки уваги і накази незнайомця. Не дозволяється виходити зі сторонніми особами.

1.5. Не потрібно грати в темних місцях, на звалищах, будівельних майданчиках, пустирях і в покинутих будівлях, поряд із залізницею і автомагістраллю.

1.6. Завжди доводити до відома батьків, куди йдеш гуляти.

1.7. Забороняється без супроводу дорослих і дозволу батьків йти до водойм (річок, озер, водосховищ) і в ліс, їхати в інший населений пункт.

1.8. На зимових канікулах необхідно тепло одягатися відповідно до погодних умов.

1.9. Граючи в сніжки, не кидати в обличчя і в голову.

1.10. Не дозволяється ходити вздовж будинків - можливе падіння снігу та бурульок.

1.11. Не дражнити і не гладити вуличних собак та інших тварин.

1.12. Перебуваючи вдома під час канікул, бути уважним при поводженні з гострими, ріжучими, колючими предметами і електронагрівальними приладами; забороняється грати з сірниками, запальничками і т.д. Суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

2. Підчас канікул, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, слід чітко виконувати правила дорожнього руху:

3. Рух по зимовій дорозі.

4. Підчас канікул, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті учні повинні чітко виконувати правила пожежної безпеки:

5. Під час канікул, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, громадських місцях, приміщеннях, транспорті та ін. учні повинні чітко виконувати правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо:

6. Під час канікул учні повинні дотримуватися правил безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутому просторі із чужими людьми, правила попередження правопорушень та насильства над дітьми:

7. Під час канікул учні повинні виконувати правила із запобігання захворювань на грип, інфекційні, кишкові захворювання, педикульоз тощо:

8. Правила поведінки дітей в громадських місцях під час проведення новорічних свят

8.1. При відвідуванні новорічних вистав з батьками, ні в якому разі не відходьте від них далеко, тому що при великому скупченні людей можна легко загубитися в натовпі.

8.2. У місцях проведення масових новорічних гулянь намагайтеся пам'ятати дані правила поведінки дітей на зимових канікулах, триматися подалі від натовпу людей, щоб уникнути отримання травм.

8.3. У місцях масового скупчення людей необхідно:

9. Правила пожежної  безпеки під час новорічних свят

9.1. Не використовуйте на новорічних святах одяг з вати і марлі.

9.2. У приміщенні забороняється запалювати бенгальські вогні, застосовувати хлопавки і воскові свічки. Пам'ятайте, відкритий вогонь завжди небезпечний!

9.3. Не дозволяється використовувати піротехніку, якщо ви не знаєте, як нею користуватися, інструкції не додається, або вона написана незрозумілою вам мовою.

9.4. Не прикрашайте ялинку м'якими та пластмасовими іграшками, так як вони дуже швидко займаються.

9.5. Не обкладайте підставку ялинки ватою.

9.6. Висвітлювати ялинку необхідно тільки електрогірляндами промислового виробництва.

9.7. Не можна ремонтувати і вдруге експлуатувати піротехніку, яка не спрацювала.

9.8. Категорично забороняється використовувати саморобні піротехнічні пристрої.

10. Правила поведінки на водоймах взимку для дітей

11.1. Ні в якому разі не виходьте на тонкий незміцнілий лід.

11.2. Місця, які з темним прозорим льодом більш надійні, ніж сусідні з ним – непрозорі.

11.3. Не катайтеся на ковзанах з появою першого льоду. На них дуже легко в'їхати на тонкий, незміцнілий лід або в ополонку.

11.4. У разі крайньої необхідності переходу небезпечного місця на льоду зав'яжіть навколо пояса шнур, залишивши за собою вільно волочиться кінець, якщо ззаду пересувається товариш.

11.5. Надаючи допомогу товаришеві, який провалився під лід , подавайте йому в руки пояс, шарф, палицю і т. п. За них можна вхопитися міцніше, ніж за простягнуту руку, до того ж при зближенні легше обламати кромку льоду і можна теж провалитися під лід.

11.6. Якщо випадково потрапили на тонкий лід, відходити назад легкими обережними кроками, не відриваючи ніг від льоду.

11.7. Не ходіть з вантажем за плечима по незміцнілому льоду. Якщо цього не можна уникнути, обов'язково знімайте одну з лямок заплічного мішка, щоб відразу звільнитися від нього в разі провалу.

11.8. При провалі під лід не панікуйте, не намагайтеся повзти вперед і підламувати його ліктями і грудьми. Спробуйте лягти на спину і виповзти на свій слід, а потім, не встаючи, відповзти від небезпечного місця.

11.9. При проламуванні льоду необхідно:

11.10. Слід пам'ятати положення інструктажу з правил поведінки під час зимових канікул, не забувати, що найбільш продуктивні - це перші хвилини перебування в холодній воді, поки ще не намок одяг, що не замерзли руки, не розвинулися характерні для переохолодження слабкість і безпорадність. Надавати допомогу людині, яка провалилась під лід, слід тільки одному, в принаймні двом його товаришам. Накопичуватися на краю ополонки не тільки марно, але й дуже небезпечно.

11.11. Під час заміських піших або лижних прогулянок вас може підстерігати такі небезпеки як переохолодження та обмороження. Морози при сильному вітрі, тривалий вплив низьких температур викликають обмороження, і часто сильне. Обмороження можливо і при невеликій температурі, але це може статися при підвищеній вологості, а також, якщо на людині мокрий одяг. Найчастіше страждають пальці рук, ніг, вушні раковини, ніс і щоки.

11.12. Ознаки переохолодження:

11.13. Ознаки обмороження кінцівок:

11.14. Надання першої медичної допомоги при переохолодженні та обмороженні:

11.15. При обмороженні не можна:

12. Правила безпечної поведінки на ковзанці при катанні на ковзанах

12.1. Ковзани повинні зручно розташовуватися на нозі і ніде не повинні тиснути. Нога в черевику не повинна бути затиснута, але і не повинна сильно бовтатися, інакше ви будете падати. Шнурувати потрібно якомога міцніше, щоб ви відчували себе стоячи на них впевнено.

12.2. Одяг повинен бути теплим і не створювати відчуття тяжкості. Ви повинні себе відчувати комфортно в ньому. Волосся краще зібрати в хвостик, щоб воно не заважало і не лізло вам в очі. Також бажано, якщо ви катаєтеся на вулиці, мати на голові легку шапку.

12.3. При падінні на льоді потрібно слідувати особливим запобіжним заходам. Не бажано падати назад, так є можливість собі що-небудь пошкодити або відбити. Якщо відчуваєте, що зараз впадете, то намагайтеся падати на бік або вперед рибкою, при цьому голова має завжди бути спрямована в протилежний бік від сторони падіння. Якщо поруч з вами катаються інші люди, намагайтеся падати так, щоб леза ваших ковзанів не були спрямовані в їхній бік. Інакше ви можете їх зачепити і сильно поранити. На швидкості леза ковзанів можуть заподіяти дуже глибоку рану через свою гостроту.

12.4. Коли виходите на лід дотримуйтеся бортика. Головне не поспішайте. Уникайте зіткнення з іншими учасниками.

12.5. Перш ніж почати кататися, упевніться, що стан льодового покриття нормальний. Не повинно бути ніяких ямок і горбків. Це теж може привести до падінь і отримання серйозних травм.

12.6. Під час перебування на ковзанці забороняється:

12.7. У разі отримання травми негайно повідомте про це працівникам катка. Вам нададуть необхідну допомогу.

13. Правила безпеки при катанні на санках

13.1. Одягатися для катання з гірки на санчатах буде найкраще в «дутій» синтепонові куртці і штанях, оскільки цей легкий одяг не дозволить сильно спітніти, а при падінні зможе максимально пом'якшити удар. Взуття для катання на санках краще підбирати зручне і міцне, зі спеціальною прогумованою підошвою. Руки повинні захищати товсті рукавички, а голову - шапка, на крутих схилах можуть знадобитися вітрозахисні окуляри і шолом. На посадочне місце санок рекомендується постелити щось тепле і м'яке.

13.2. Перш ніж почати спуск з гірки, уважно огляньте її на предмет наявності ям, горбів, що стирчать кущів і каменів.

13.3. Категорично забороняється порушувати інструкцію з правил безпечної поведінки на зимових канікулах, спускатися з гірки, яка закінчується проїжджою частиною дороги, водоймою, забором.

13.4.Не прив'язуйте санки до автотранспортних засобів, а також кілька санок між собою, створюючи паровозик.

13.5. Не можна кататися з гірок з трамплінами, так як при приземленні можна травмуватися.

13.6. Не дозволяється кататися з гірки на ногах - це загрожує отриманням серйозної травми.

13.7. При спуску на санчатах з гірки потрібно міцно триматися руками.

13.8. Не з'їжджайте з гірки, якщо попередня дитина не відійшла в сторону.

13.9. Не затримуйтеся внизу після того, як з'їхали, а швидше відходьте з санками в сторону.

13.10. Не перебігайте крижану доріжку, по якій спускаються люди на санках, можна посковзнутися і впасти під ноги тих, хто з'їжджає з гірки, і отримати травму.

13.11. Не потрібно підніматися по крижаній доріжці для спуску на санках. Необхідно підніматися на гору досить далеко від неї, щоб не зачепити своїми санками людей, які з'їжджають, і самому не опинитися під їх санками.

13.12. Забороняється з'їжджати головою, спиною вперед, а також на животі. Завжди необхідно дивитися тільки вперед як при спуску, так і при підйомі.

13.13. Якщо уникнути зіткнення не виходить (на шляху людина, дерево і т.д.) необхідно постаратися завалитися набік на сніг або відкотитися убік від крижаної поверхні спуску.

14. Правила безпеки при катанні на лижах

При катанні на лижах:

14.1. Лижі повинні бути підібрані індивідуально по зростанню і перебувати в справному стані.

14.2. Кріплення повинні бути відрегульовані так, щоб можна було самостійно без сторонньої допомоги прикріплювати лижі до лижних черевиків.

14.3. Палиці, підібрані за зростом, повинні мати накінцівник, кільце і регульованої довжини ремінь для кисті руки.

14.4. Лижні черевики повинні бути підібрані виключно за розміром: тісне або дуже вільне взуття може призвести до потертості або травми.

14.5. Одяг повинен захищати від холоду і вітру, бути легким, зручним і теплим.

14.6. При пересуванні на лижах по дистанції необхідно дотримуватися інтервалу 3-4 метра, при спусках - не менше ніж 30 метрів.

14.7. При спусках не потрібно виставляти вперед лижні палиці.

14.8. Якщо виникає необхідність, присідаючи, падати на бік (обов'язково тримати при цьому палки позаду).

14.9. Не перетинати лижню, по якій пересуваються,спускаються зі схилу, інші лижники.

14.10. Не стрибати з трампліна: для цього потрібні хороша підготовка і спеціальні стрибкові лижі.

14.11. При довгому катанні на лижах можуть бути отримані обмороження. При втраті чутливості шкіри вух, носа, щік слід негайно виконати розтирання. Робити це потрібно сухою рукою, а не снігом, так як в останньому випадку можна пошкодити шкіру і занести різну інфекцію.

14.12. Не можна роздягатися під час пересування на лижах по дистанції (так як це призведе до застуди). Краще зняти зайвий одяг до початку лижної гонки, а після її завершення знову надіти.

14.13. Переносити лижі необхідно в вертикальному положенні, гострими кінцями вгору.

14.14. Перед тим, як вносити в приміщення, зчистити сніг з лиж.

14.15. Відразу після лижної прогулянки не потрібно пити холодну воду, щоб не захворіло горло.

14.16. Кататися на лижах неприпустимо при температурі нижче -14 і наявності сильного вітру.

15. При встановленні ялинки необхідно:

16. Під час використання піротехнічних виробів:

Дозволяється купувати і використовувати лише дорослим!

17. Вимоги безпеки життєдіяльності учнів при виникненні надзвичайної або аварійної ситуації.

17.1. Не панікувати, не кричати, не метушитися, чітко й спокійно виконувати вказівки дорослих, які перебувають поряд.

17.2. Зателефонувати батькам, коротко описати ситуацію, повідомити про місце свого перебування.

17.3. Якщо ситуація вийшла з-під контролю дорослих, слід зателефонувати в служби екстреної допомоги за телефонами:

17.4. У разі можливості покинути територію аварійної небезпеки.

17. Правила поведінки під час масових заходів.

18. Поведінка під час виникнення паніки:

18.1. Не можна:


У рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства" було проведено ряд заходів з учнями 5-7 класів з метою запобігання та недопущення насильства в усіх сферах життєдіяльності, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми. 


Сьогодні, 17 листопада,  у нашому закладі освіти пройшов єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Під час проведених уроків безпеки школярі розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відео, повторювали правила надання першої медичної допомоги, повторили правила переходу дороги біля закладу, правила поведінки в громадському транспорті, тощо….





Хай радість приносить кожний дзвінок,

Що кличе у затишний клас на урок.

Хай в серці гордість за учнів бринить,

Предмет Ваш з цікавістю кожен хай вчить!


Натхнення безмежного Вам у цій справі,

Хай будні робочі будуть яскраві.

Здоров’я міцного та мрій розмаїття,

Діяльність хай Ваша триває століття! 

1 червня 


По закінченню 2022-2023 навчального року відбулося засідання пегогічної ради ліцею разом з педагогічними працівниками відокремлених підрозділів 

Пропонуємо вашій увазі звіт директорки ліцею Кірєєвої Я. В. 


Стратегія розвитку.pptx
Стратегія розвитку ліцею виступ.docx

8 лютого 2023 р.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Ліцеїсти взяли участь у серії заходів, за що отримали сертифікат 

2 лютого 2023 р. 

 Знання, що рятують життя: українцям розповідають про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни

В Україні відбуваються онлайн-сесії з інформування населення про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, від Данської ради у справах біженців у нашій країні

В ліцеї також відбулися тренінги з інформування здобувачів освіти про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Заняття з дітьми були проведені спеціалістами Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні в рамках проекту ЄСНО 


27 січня 2023 р.


Вітаємо ліцеїстів, учасників ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

З хімії - Петренко В., Винник В.

З технологій - Козирьова С., Нагайцева С.

З правознавства - Козирьова С.

З математики - Винник В.

З історії - Петренко В.

З екології - Міщук В.

З біології - Проценко К. 



9 січня 2023

24 грудня 2022 р. 

29 листопада 2022


Здобувачі освіти ліцею долучились до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насилля».

Діти разом з батьками показали доброту, тепло, єднання, надію про безхмарне щасливе дитинство без зла, горя та насильства; мрію про спокій і злагоду в родинах та країні, про мир та взаєморозуміння, добро та любов.


10 листопада 2022

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 8 листопада по 1 грудня 2022 року у нашому ліцеї  проходить Всеукраїнська кампанія  "16 днів проти насильства".

МОН рекомендує організувати та провести в закладах освіти тематичні уроки, лекції, вебінари, круглі столи та інші заходи з урахуванням воєнних обмежень. Інформацію про заходи рекомендується розмістити на сайтах закладів освіти та засновників, а також проінформувати учасників освітнього процесу.

В умовах світової кризи та переходу на здобуття освіти в дистанційній формі, зросла кількість ризиків насильства та експлуатації дітей в інтернеті. Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу рекомендуємо проводити інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи щодо запобігання насильству та експлуатації дітей у цифровому просторі, використовуючи довідкові матеріали, розміщені на сайті МОН.

1 вересня 2022

 

Ось і настав цей день. 1 вересня - День знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашки, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!

***

Вересень щедро сонцем зігрітий,

В школу повсюди сходяться діти.

Квіти барвисті в них у руках,

Вогники щастя ясніють в очах.

В кожного радісна усмішка сяє,

Дзвоником першим їх школа вітає.




Останній дзвоник не такий як всі…

Вітаємо наших випускників.

Навіть в час війни знайдіть себе, заради ваших рідних і Украіни!

Навчіться перемагати разом з Україною

Останній дзвоник…Сльози і усмішки,

У вальсі всі змішались почуття…

Знайома так до школи ця доріжка,

Попереду – доросле вже життя…

Я звечора заснути не зуміла,

Все спогади… як йшли у перший клас.

Як я читати донечку учила

І букви ми писали в перший раз…

Останній дзвоник… Донечка доросла,

Але для мене ще мале дитя…

Я заплітаю бантик у волосся

І чую в унісон серцебиття.

Останній дзвоник. Книги у портфелі

Не будеш, доню, більше ти носить.

Нехай кораблик твій минає скелі,

Хай буде йому легко далі плить!

Останній дзвоник, кульки у повітрі

І вчительки зворушливі слова.

Нехай в життєвих фарбах, у палітрі

Будуть удачі, радості й дива.

Останній дзвоник…Ти не плач, маленька…

Дні золоті у серці назавжди.

Молитва, що в цей час шепоче ненька

Врятує від невдачі і біди.

Дзвенить дзвінок, опустять очі квіти,

Умилась школа вранішнім дощем…

Випускники сьогодні наші діти,

А в серці материнськім радість й щем! 

1 травня 2022

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році. Нагадуємо, що через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратив чинність наказ, що регламентував проведення ЗНО.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей) будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ).

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків:  українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин.

Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Також пропонуємо учасникам потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.  Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Зазначимо, що після завершення виконання всіх завдань НМТ учасник отримає кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені у шкалу 100–200 балів. Таблиці переведення тестових балів у шкалу 100–200 подано у додатку 6 до Порядку. Так, аби отримати 100 балів, достатньо набрати хоча б по одному тестовому балу за виконання кожного блоку. Максимальна кількість балів за кожний блок (по 35 з української мови та історії України, 30 з математики) відповідатиме 200 балам за шкалою 100–200. Отже, одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, але й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу.

До результатів кожного блоку НМТ буде застосовано ваговий коефіцієнт відповідно до спеціальності, на яку абітурієнт вступає. Для вступу на інженерні спеціальності більшої ваги набуватиме результат з математики, на гуманітарні – з історії України. Вагові коефіцієнти оцінок із предметів національного мультипредметного тесту наведено в додатку 4 до Порядку. Фактично вступник може краще спланувати стратегію виконання завдань, адже заздалегідь оприлюднені коефіцієнти дають змогу визначити, результати якого блоку є визначальними для вступу на ту чи ту спеціальність.

Тестування не можна буде пройти вдома, адже воно відбуватиметься в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (приміщеннях шкіл, університетів), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи.

Однією з найважливіших вимог для створення тимчасових екзаменаційних центрів була наявність укриттів цивільного захисту в будівлях, де планується проходження НМТ, або поблизу них. У разі повітряної тривоги тестування буде призупинене, учасники разом з інструкторами перейдуть до укриттів. Якщо повітряна тривога буде нетривалою, учасники повернуться до виконання НМТ, продовживши роботу з того завдання, на якому тестування було призупинене. Якщо ж тривога буде тривалою, учасникам буде запропоновано пройти тест у межах додаткової сесії


24 квітня 2022

Шановні мешканці, гості та друзі П’ятихатської громади!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – свято, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю, спонукає нас вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі.

У ці непрості для нашої держави часи, нехай Великдень наповнить наші душі вірою, надією, упевненістю.

Нехай світло Христового Воскресіння, що уособлює торжество істини і велич духу, щедро обдарує вас небесними і земними ласками та щедротами, зміцнить здоров’я, принесе щастя, мир, добро і злагоду в кожну оселю, в кожну родину, а неповторні Великодні передзвони наповнять ваші серця любов’ю.

Нехай у день Святої Неділі торкнеться всіх Господня благодать. Давайте спробуємо стати добрішими до своїх близьких, до всіх людей, які нас оточують.  Нехай радість, милосердя огорнуть ваші серця, а Господь допомагає у всіх починаннях.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам сили перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день. У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Молимося за наших захисників. Великого терпіння та мудрості тим, хто зустрічає Великдень не в родинному колі. Адже це лише тимчасові випробування, які ми впевнено подолаємо на шляху до Перемоги.

З повагою, начальник оперативного штабу П’ятихатської міської територіальної громади Гілал ІСАЄВ.


10 вересня 2021


Родина ліцею "Тріумф" поповнилась відокремленими підрозділами:



Вітаємо!

Плідної співпраці нам!!!

До уваги здобувачів освіти ліцею "Тріумф"!


2 вересня починає курсувати шкільний автобус закладу.

МАРШРУТ #1

1. 6.50 Магазин "Дорожній"

2. 7.00 Залізничний вокзал

3. 7.05 Церква

4. 7.10 Вул. Мірошниченка (в районі буд. 160)

5. 7.15 Магазин "Ромашка"

6. 7.20 Вул. Олександрійська (в районі буд. 222)

7. 7.25 Маслозавод

8. 7.30 Ліцей "Тріумф"


МАРШРУТ #2

1. 7.40 Зупинка біля хлібзаводу

2. 7.42 Вул. Садова (колишня Желєзнякова, на повороті)

3. 7.43 Лідія 2

4. 7.45 Вул. Удільна (навпроти квіткового магазину "Букет")

5. 7.50 Ліцей "Тріумф"

Проїзд для наших ліцеїстів безкоштовний. Обов'язково дотримуватися маскового режиму!

В салоні будуть знаходитися супроводжуючі вчителі

В графіку можливі зміни. Слідкуйте за публікаціями в групі.


Першокласники починають шлях до знань.

У випускників – останній рік у школі.

Студенти йдуть здобувати професію.

У педагогів - відповідальна місія - давати знання.

А для батьків навчання дітей - це пора турбот та хвилювань, радості за їх здобутки та досягнення.

З 1 вересня! З Днем знань!



Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

25 лютого 2021

В П'ятихатському ЗЗСО №1 до 150 річниці з дня народження Лесі Українки були проведені виховні заходи. Учні декламували вірші, створювали колажі та лепбуки, переглядали відео. 


23 лютого 2021

23 лютого старша група шкільної театральної студії " Сузір'я" відвідали такий гостинний заклад як Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури за запрошенням Поляк Тетяни Павлівни. Приємно вразила затишна сімейна обстановка, доброзичливість як викладачів , так і студентів. Слухачі студії мали змогу відвідати заняття з хореографії, сценічної мови, акторської майстерності, навіть самі спробували себе в ролі студентів, виконували вправи нарівні, не осоромилися. Побували також на репетиції майбутніх акторів лялькового театра. Учнів здивувала працездатність, завантаженість робочого дня студентів-12 годин. З недовірою дивилися на розклад--7 пар кожного дня! Переглянули полотна майбутніх художників-декораторів і навіть смачно поїли в буфеті у тьоті Наташі, яка виявилася землячкою із Саксагані. Здається про враження дітей від відвідин може слугувати відповідь запитанням на запитання -Вам у нас сподобалось? --- А ви нас іще запросите .

 Дякуємо Тетяні Павлівні та всім викладачам і студентам закладу 

20 лютого 2021

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.


15 лютого 2021 


Учні та вчителі нашої школі взяли участь у заходах громади, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32 річниці виведення військ з Афганістану.

У вестибюлі РБК із цікавістю переглянули виставку фоторобіт, книг, документів. Ці матеріали надала  центральна районна бібліотека.

Під час заходів Віктор Леонідович Євдокімов, колишній вчитель П'ятихатської ЗШ І-ІІІ ст. №1, презентував книгу "Пам'ятайте нас такими..." Ця книга покликана виховувати у підростаючого покоління відчуття патріотизму, героїзму та любові до рідної землі. Ми маємо надію, що отримаємо друкований екземпляр із рук автора.

По закінченню урочистостей всі присутні вшанували пам'ять воїнів-афганців біля пам'ятника героям.


22 січня 2021


22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року No 42/99.

Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення. 24 серпня 1991 року позачергова сесія Верховної Ради УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Його підтримали українці на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. Ця подія стала відправною точкою для відліку історії сучасної Української державності.

Учні школи взяли онлайн участь у святкуванні Дня Соборності!


16 січня 2021

День пам'яті кіборгів — день вшанування пам'яті захисників, які тримали оборону Донецького аеропорту з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року під час війни на сході України. 


6 січня 2021

Що таке дохід? Як навчитись заробляти? Коли починати вчити дітей фінансовій грамотності? Як інвестувати та витрачати свої кошти?

На ці та інші питання можна отримати відповідь на грі-тренінгу "Життєвий капітал"

Фінансово грамотному населенню П'ятихатщини бути!


29 грудня 2020

Відбулося засіданя святкової новорічної педради. Олександр Андрійович Юр'єв,  Тетяна Іванівна Жалдак,  Олена Анатоліївна Охріменко,  Інна Миколаївна Пархомець проаналізували роботу педагогічного колективу та висвітили завдання на наступний семестр. 


24 грудня 2021

Безпека учнів на канікулах


22 грудня 2020


Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Через епідеміологічні загрози у 2021 році кожен учасник/кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Результати пробного ЗНО 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.


21 грудня 2020

Новорічно-різдвяні свята очікують і діти й дорослі. Кожен з нас  асоціює ці свята  із приємними подарунками. Але подарунки не лише приємно отримувати. Особливе задоволення ми відчуваємо, коли даруємо подарунки їх іншим. Напередодні новорічно-різдвяних свят учні школи  влаштували збір допомоги для бійців, які захищають Україну на Сході та які зараз знаходяться  у військовому госпіталі.

Школярі упродовж тижня разом зі своїми батьками   приносили печиво,  цукерки, в'язані шкарпетки і рукавички (Вікторія Богданова) та власноруч  виготовлені  обереги( Юлія Козаченко) .Сподіваємося, що ці скромні дитячі дарунки принесуть нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку. І тут важливо пам’ятати, що милосердя і доброта – це два крила, на яких тримається людство. І сьогодні ці слова особливо актуальні.



18 грудня 2020

За відповідними  рекомендаціями МОЗ України, щодо проведення новорічних свят у школі, було  складено графік новорічних привітань молодших школярів з Днем Святого Миколая.  Учнівське самоврядування проявило ініціативу у проведенні свята та спрацювало на ВИСОКОМУ РІВНІ. 


14 грудня 

Прийшла холодна зима. Люди від холоду ховаються в теплі будинки. Важко доводиться в такий час птахам. Голод і холод.Тож учні 5-А вирішили допомогти пернатим друзям,розмістивши годівнички на деревах шкільного подвір'я .У виготовленні годівничок активну участь взяли також учні 1-А класу!!! 

7 грудня 

Цього року наша школа вже вкотре приєдналася до проєкту Всесвітнього дня Гідності та Свободи(21 листопада-9 грудня).Були проведені такі виховні заходи та бесіди: " Україна-моя країна! ", " Ми славні козачата","Голодомор 1932-1933 р.", "День Гідності та Свободи", "Я маю право" . .Діти малювали тематичні малюнки,проводили мастер-клас патріотичних оберегів,виготовляли медальки до Дня Збройних сил України.Ознайомились з поняттям "Гідність" ,створивши квітку з її компонентами.Учні розповідали про свої гідні вчинки та планували нашу спільну колективну справу #Гідність_у_дії.Завдяки цим заходам,школярі пройнялися почуттям гордості за своїх земляків,які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності!Гідність,честь,свобода й відповідальність за неї є складовою чесної країни!Тож будьмо гідними пам'яті наших Героїв!#Зростаємо_гідними!!! 

1 грудня 2020

Щорічно 1 грудня у світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.


21 квітня 2020

24 КВІТНЯ О 10.00 БУДЕ ПРОВЕДЕНА ПЕДАГОГІЧНА РАДА НАШОЇ ШКОЛИ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ДЕЯКИХ ПИТАНЬ. 

ГОЛОВАМ ШКІЛЬНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ ПРИГОТУВАТИ ЗВІТИ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ З ВАШИХ ПРЕДМЕТІВ.


10 квітня 2020 

НАКАЗ ПО ШКОЛІ №17-од від 07.04.2020року. 

07.04.1.jpg
07.04.2.jpg

30 березня 2020

На сайті школи з'явилася нова сторінка 

28 березня 2020 


22 березня 2020 

Дистанційне навчання в школі

19 березня 2020 

Методичні рекомендації

18 березня 2020  

17 березня 2020

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу


14 березня 2020


12 березня 2020 

З 12 березня в Україні запроваджено  карантин у навчальних закладах та низка інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 


11 березня 2020

До Дня українського добровольця Репортаж


протокол-1.docx

Як захиститись від грипу

11 березня 2020 р.


ПОНАД УСЕ ДЛЯ МЕНЕ РІДНИЙ КРАЙ,

ЙОГО СВОБОДА, ЧЕСТЬ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

ТИХ, ХТО ПОЛІГ В БОЮ, НЕ ЗАБУВАЙ

І ДО ЗЕМЛІ БАТЬКІВ СВОЮ НАЛЕЖНІСТЬ!

Напередодні Дня українського добровольця ми віддали шану тим, хто поклав своє життя задля того, щоб ми у спокої і мирі могли жити, навчатися творити. А також подякувати тим, хто боронить наш спокій і до тепер.

Із Тернополя та Вінниці приїхали побратими Олександра Колотвіна, учасники бойових дій на Сході країни 2014-15 року.

Були присутні мами загиблих захисників: Колотвіна Надія Василівна із онуком Максимом та Бурець Віра Михайлівна, син якої навчався в ЗШ №2.

На заході були присутні: волонтерка, громадська діячка, поетеса Надія Павлівна Таршин та голова ГО "Родинне коло загиблих героїв" Сергій Степанович Ніконов.

Також взяли участь у заході Голова П'ятихатської РДА Євген Миколайович Глазирін, заступник Голови П'ятихатської районної ради Малкова Надія Віталіївна та військовий комісар П'ятихатського ОРЦКСП Гричуха Володимир Миколайович, старший солдат, старший водій відділення забезпечення П'ятихатського ОРЦКСП Попов Артем Андрійович.

Захід відвідали представники організації "Рух за суспільну справедливість".

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих, серед яких є учні нашої школи:

Голополосов Юрій

Вовченко Володимир

Колотвін Олександр.

День українського добровольця - це нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємося її добровольцями, воїнами доброї волі. І нашим святим обов'язком залишається боротьба за справжню ДЕРЖАВУ без псевдоеліт, корупції та політичного лихварства. Ставши на захист України, ми вже не маємо права відступати.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

бланк школи.docx

13.12.2019

Урок інформатики в 4-А та 4-Б класах. Тема: "Змінювання та доповнення текстів з таблицями, зображеннями, схемами". На початку уроку учні повторили об'єкти текстового процесора Word погравши в гру. 

11.12.2019

В 1-А класі на виховній годині «Твої права і обов’язки» першокласники училися відрізняти права дитини від обов’язків. Переглянули мультфільм про права дитини. Найбільше дітям сподобалася казкова вікторина та гра з даної теми. Так, маленькі громадяни взяли участь у Всеукраїнському тижню права. 

11.12.2019

Третій день  Всеукраїнського тижня права в нашій школі порадував малечу третіх класів. Діти переглянули та обговорили мультфільми про свої права та обов'язки і дізналися про Конвенцію прав дитини на прикладі цікавих історій.



10. 12.2019 

Також для учнів 8-х класів було проведено бесіду "Правила та закони в твоєму житті". Діти з цікавістю та захопленням  переглянули мультфільми, що допомогли їм краще зрозуміти основні обов'язки громадянина України, правила спілкування з працівниками поліції, основні права дитини за конвенцією ООН.


10.12.2019

В школі продовжується Всеукраїнський тиждень права. Учні 6-7 класів виконали малюнки з цієї тематики. 

09.12.2019

В школі розпочався Всеукраїнський тиждень права. В перший день з учнями 11-А та 11-Б класів було проведено захід "Основні права та обов'язки дітей в сучасній Україні".

29.11.2019

Старші класи під керівництвом Зубковоі Ірини Борисівни виготовили для молодших такі красиві елементи національного костюма. Дванадцять дівчаток можуть прикрасити себе незвичайними стрічками 

29.11.2019

Вітаємо агітбригаду "НАДІЯ" за зайняте місце в районному конкурсі "Ми проти СНІДу" 

28.11.2019

Учні школи під керівництвом Ольга Бабич взяли участь у Міжнародній грі зі світової літератури “Sunflower”. Учні 5-8 класів з цікавістю виконували завдання. 

26. 11.2019

Наша школа не зупиняється на змінах, ми подовжуємо вдосконалювати освітній простір. Дякуючи учителю зарубіжної літератури Ользі Мирославовні Бабич та юній художниці учениці 9-А класу Стенько Ані.

22.11.2019

Учні сьомих класів підтримали старшокласників та склали ребуси про здоров'я.

Будьте здоровими!!!

21.11.2019

День Гідності та Свободи

Цього дня, 21 листопада, вшановується патріотизм і мужність громадян,які у 2014 році захищали національні інтереси української держави та її європейський вибір. 21 листопада вшановують пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України. 

18.11.2019

Сьогодні , завершуючи вивчення історичного роману В Скотта « Айвенго», 7- Б клас проводив лицарський турнір. Діти не тільки показали глибокі знання тексту, а й перенеслися у далеке минуле- 12 століття. От поки що з компліментами Королеві турніру виникали затримки, але капітани виглядали достойно. Цікаво працювати в класі, де багато зацікавлених дітей 

19.11.2019

Учні 1-Б сьогодні вчилися доглядати за кімнатними рослинами 

19.11.2019

Учні старших класів на уроках інформатики конструювали 3-D моделі за допомогою ручок. 

19.11.2019

В школі проходить виставка плакатів “За здоровий спосіб життя”

Учні 8-11 класів зобразили своє прагнення до здоров'я та краси. 

18.11.2019

Нещодавно учні сьомих класів завершили роботу на уроках трудового навчання над проектом у техніці "Кінусайга".

Нова сучасна техніка захопила дітей. Вони з захопленням опановували нові матеріали та прийоми роботи.

15.11.2019

У школі було проведено захід з представником Пʼятихатського районного відділення поліції на тему "Безпека дорожнього руху", в якому брали участь учні початкових класів. Дітям було дуже цікаво. Вони відповідали на питання, грали в ігри та винесли користь з цього заходу.