Дослідження-2024 

У травні – червні 2024 року Хмельницька область взяла участь у всеукраїнському дослідженні щодо стану STEM-освіти.

Дослідження проводилося Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» в рамках реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2020 р. №960-р., з метою аналізу стану виконання плану заходів щодо її реалізації (затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 р. № 131-р).


У квітні - травні 2024 р. було проведено регіональне дослідження серед бібліотечних працівників закладів загальної середньої освіти щодо читацьких трендів у різних вікових категоріях дітей і юнацтва за 2023/2024 навчальний рік. 

Метою дослідження було вивчення стану й рівня популярності читання різних жанрів художньої літератури, читацьких трендів серед дітей і юнацтва.


Аналітична довідка за підсумками дослідження. 



У березні 2024 року Хмельниччина взяла участь в опитуванні щодо думки громадськості про сферу азартних ігор. Опитування проводилося Інститутом модернізації змісту освіти. Участь у дослідженні взяли учасники освітнього процесу. 

 

У березні 2024 року Хмельниччина взаля участь у моніторингу в рамках виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 689 «Питання проведення моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в Україні». 

Дослідження проводилося Державною науковою установою "Інститут модернізації змісту освіти".


У січні-лютому 2024 року Хмельниччина взяла участь у Всеукраїнському моніторингу якості підготовки працівників закладів післядипломної педагогічної освіти до науково-методичного супроводу впровадження Державного стандарту базової середньої освіти та якості підвищення кваліфікації всіх категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників. 

Дослідження проводилося Державною науковою установою "Інститут модернізації змісту освіти".

У лютому-березні 2024 року Хмельниччина взяла участь у Всеукраїнському опитуванні «Моніторинг готовності та потреб вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ».

Дослідження проводилося Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Інститутом цифровізації освіти НАПН України.