Bestudeer en onderzoek theorie + maak opdrachten behorend bij bij het werkproces.
Maak voor jezelf een keuze hoe je dit wilt doen. Mogelijkheden zijn: modules, challenges, readers, eDition, flitscolleges, etc.
Geef de docent tijdens jouw proces regelmatig inzicht in jouw voortgang.
De cirkel van gedragsverandering maakt inzichtelijk welke stappen er doorlopen worden in een veranderingsproces. De volgende link geeft daar uitleg over:
https://www.movisie.nl/tool/cirkel-gedragsverandering
Let op!
Op de roze studentenkaart staat dat bij dit werkproces een verantwoordingsverslag hoort. Om het werkproces te oefenen mag je de criteria inderdaad aantonen in een verslag. Bij het examen dient dit te gebeuren in een gesprek. Wil je in de oefenfase liever een gesprek oefenen dan maak je hiervoor een afspraak bij een docentcoach.
Voer het werkproces uit op stage
Je kunt gebruik maken van alleen de roze studentenkaart
Je kunt ook gebruik maken van onderstaande opdracht. Ook dan gebruik je de roze studentenkaart om feedback te vragen.