Безпека життедіяльності 

До Всеукраїнської акції"16 днів проти насильства" для здобувачів освіти 8-9 класів закладу  було проведено тренінг "Коло безпеки" Інспектором відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області старшим лейтенантом поліції Мартинець Інною Геннадіївною.

Куди звернутися: гарячі лінії, центри допомоги- Розірви коло

Куди звертатися у випадку домашнього насильства. Телефони «гарячої лінії», мобільні бригади, центри допомоги. Розірви коло насильства!

Інформація про «гарячі лінії», центри допомоги, притулки для постраждалих від насильства


Якщо Ви опинились у складних життєвих обставинах, спричинених стихійним лихом, насильством чи його реальною загрозою, якщо стали жертвою торгівлі людьми, прагнете повернутися до нормальних умов життєдіяльності та потребуєте підтримки:

зверніться до місцевого управління у справах сім'ї та молоді або до центру соціально-психологічної допомоги; центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги;

або зверніться до Національної поліції України за номерами телефонів: 102 або 0 800 500 202;

або зателефонуйте:

на Національну дитячу «гарячу» лінію за номерами телефонів:             116 111 або 0 800 500 225;

на Національну «гарячу» лінію з питань запобігання насильству в сім’ї, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номерами телефонів:        116 123 або 0 800 500 335.

 

Додаємо інформацію про вищезазначені заклади та їх контакти.

 

·   Центр соціально-психологічної допомоги (далі – центр) є закладом, що надає соціальні послуги особам, які внаслідок стихійного лиха, збройних конфліктів, домашнього насильства та насильства за ознакою статі, торгівлі людьми або реальної загрози їх вчинення тощо перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

Основним завданням центру є надання комплексу соціальних послуг, зокрема з надання притулку, кризового та екстреного втручання, консультування, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, що сприятиме якнайшвидшому їх поверненню до нормальних умов життєдіяльності.

Контакти центрів соціально-психологічної допомоги (інформація розміщена на сайті Міністерства соціальної політики України msp.gov.ua в розділі «Громадянам»/ «Запобігання та протидія домашньому насильству та жорсткому поводженню з дітьми»/ «Інші»/ «Довідкові матеріали»):

 

Дніпропетровський обласний центр соціально-психологічної допомоги: м. Дніпро, проспект Праці, 24, (0562) 748 07 39;

·               Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - центр) - спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основною метою діяльності центру є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних і юридичних послуг сім’ям, дітям та молоді.

Мережа центрів складається з обласних, Київського, районних, міських, районних у містах центрів.

 

Контакти обласних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

(інформація розміщена на сайті Міністерства соціальної політики України msp.gov.ua в розділі «Громадянам»/ «Запобігання та протидія домашньому насильству та жорсткому поводженню з дітьми»/ «Інші»/ «Довідкові матеріали»)


Дніпропетровський обласний ЦСССДМ

т.:(056) 785-87-11

49054,

м. Дніпропетровськ,

пр. Поля, 83/2

т.: (056) 370-48-22

т.: (056) 370-48-20/21   

т.:(056) 370-48-19/18                



Щодо протидії психотропних речових.docx
Пам,ятка на весняні канікули.docx
Служба підтримки сім ї.docx

Ювенальні поліцейські Дніпра закликають батьків подбати про безпеку дітей під час весняних канікул

Надаємо декілька порад, як зробити відпочинок ваших дітлахів безпечним:

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Не залишайте дітей без нагляду!

Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забувайте ще раз нагадати Правила дорожнього руху (особливо це стосується користування велосипедом, роликами).

Наголошуйте про те, щоб діти не створювали криміногенної ситуації своєю поведінкою (бійки, брутальна поведінка).

Ліки, отрутохімікати, пальне, тримайте під замком.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Найліпший спосіб захистити дітей – приділяти максимум уваги та навчати простих правил безпеки життєдіяльності.