ZAPISY - NA KURS i NA WYJAZD W GORCE

Cześć!


Zgodnie z informacjami przekazanymi na wczorajszym wykładzie przesyłamy prezentację na temat Terenoznawstwa, którą przygotował Paweł Barczyk oraz formularz zgłoszeniowy na kurs dla osób, które nie otrzymały wersji papierowej. Nie wymagamy od Was zaświadczenia lekarskiego - oświadczenie o stanie zdrowia podpisujecie wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Wypełnione formularze prosimy przekazywać osobom z kierownictwa kursu na wykładach. Natomiast potwierdzenie przelewu pierwszej raty przesyłajcie nam mailowo na kurs1719@gmail.com (pierwszą ratę przesyłajcie na konto SKPG Oddziału Akademickiego w BGŻ nr 67 2030 0045 1110 0000 0321 5710).

Zapisy na kurs przyjmujemy do 8 grudnia 2017!


Co do wyjazdu szkoleniowego w Gorce:

W linku prowadzimy zapisy do grup na pierwszy wyjazd kursu 1719. Mamy nadzieję, że wszyscy spędzimy w Gorcach weekend 11-12 listopada 2017.

Trasy zaplanowaliśmy tak, żeby każda z grup miała okazję zmierzyć się z podobnymi zadaniami. Wieczorem wszyscy spotykamy się w Schronisku PTTK na Turbaczu i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję lepiej się poznać.

Wyjazd rozpocznie się w sobotę (11.11.2017) rano i zakończy w niedzielę wieczorem. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu otrzymacie w odrębnym mailu wraz z materiałami, które pozwolą Wam się lepiej przygotować.

Jeśli ktoś może wziąć udział tylko w jednym dniu wyjazdu prosimy o uzupełnienie pola uwagi. W przypadku gdyby jednym dniem miała być niedziela, prosimy pamiętać, że należy dotrzeć samodzielnie na miejsce noclegu, lub pojawić się wcześnie rano przed wyruszeniem grupy w drogę.

Prosimy o podanie numeru telefonu na ewentualność niespodziewanych zdarzeń.


Jeżeli chcielibyście już teraz wstąpić do PTTK, to informacje dotyczące składki członkowskiej w Oddziale Akademickim znajdziecie tutaj. Legitymacja PTTK uprawnia między innymi do 20% zniżki w schronisku na Turbaczu oraz gwarantuje ubezpieczenie NNW. Więcej informacji na stronie internetowej PTTK.


Informacje o najbliższych wykładach:

- wtorek 31.10.2017 - Piotr Bobak "Jak jest na kursie" (z przymrużeniem oka).

- czwartek 03.11.2017 - chwila wytchnienia - tego dnia nie ma wykładu.

- wtorek 07.11.2017 - Paweł Ciaptacz "Metodyka i etyka w pracy przewodnika".

- czwartek 09.11.2017 - Joanna Dragon "Gorce" - wykład dotyczący topografii i zagospodarowania turystycznego tej wspaniałej grupy górskiej, która jest celem naszego pierwszego kursowego wyjazdu!


Pozdrawiamy!

Kierownictwo kursu 1719