KUCYKON 2019

Polski Fandom nadal żyje i czas to udowodnić wydarzeniem na skale tych największych w jego historii. Kucykon w Warszawie nawiązując do tradycji proponuje nową jakość konwentów kucykowych i jest eventem który nigdy wcześniej nie miał swojego dokładnego odpowiednika ale i nigdy później nie będzie już miał.

Dojazd

Kucykon jest konwentem trwającym trzy dni w dwóch różnych lokacjach. Aby się nie pogubić zamieszczamy poradniki dojazdu do poszczególnych miejsc.

Aktualności

Ostatni dzwonek do rejestracji

Kucykon jest coraz bliżej a co za tym idzie - także koniec rejestracji. Zostanie ona zamknięta 1 lipca o 23:59 - nie przegapcie jej jeżeli chcecie dostać IDka z wydrukowanym nickiem!

Nikt się nie spodziewał tego artysty na Kucykonie - AnNy Tr3e

Scenę Kucykonu odwiedzi także AnNy Tr3e. Możecie o nim przeczytać tutaj.

Do Kucykonowych artystów dołączają Velvet R. Wings i Andy Feelin

Na Kucykonie zawitają też Velvet R. Wings i Andy Feelin. Ponadto zagrają nie jeden a dwa koncerty! O wszystkim możecie przeczytać tutaj.

Strona Kucykonu już gotowa!

Wreszcie, po długiej walce z przeciwnościami losu możemy Wam zaprezentować oficjalną stronę Kucykonu! Znajdziecie na niej dokładne informacje na temat poszczególnych części tego konwentu.

Następny artysta na Kucykonie - Altius Volantis

Na Kucykonie nie zabraknie też znanego polskiego artysty, Altiusa Volantisa, o którym możecie przeczytać tutaj.

Turniej rycerski

Ciepło przyjęty turniej rycerski z I Warszawskiego Pinkiemeeta powraca. Więcej o walkach na miecze przeczytacie tutaj.


Obraz autorstwa: Yunganother

Pierwszy koncertowy artysta ogłoszony - Soul Strings

Mamy przyjemność ogłosić pierwszego artystę, który wystąpi na scenie Kucykonu - Soul Strings. Więcej dowiecie się na tej stronie.

LARP

Główną atrakcją pierwszej części Kucykonu będzie LARP czyli kucykowa gra terenowa. O czym ona jest i jak się do niej przygotować możecie przeczytać na tej stronie.


Fragment obrazu autorstwa: Lukeine