Twilightmeet

Miejsce

Bednarska - Gimnazjum Społeczne nr 20

ul. Raszyńska 22

02-026 Warszawa

Czas

12-13 lipca, piątek/sobota

18:00 piątek - 18:00 sobota

Gdy o 18 otworzymy przed wami drzwi szkoły, czekają Was prawie od razu atrakcje. Oczywiście nie zabraknie Kucykowego Karaoke czy Trotmanii, w piątek czekają Was pierwsze prelekcje, ale pomówmy o czymś mniej oczywistym.

Po skończeniu LARP-a rozpoczną się przygotowania do nocnej sesji poniaczowego RPG w jednej z sal konwentu.

Aktywne kucyki będą mogły także podjąć wyzwanie Sfinksa i rozwiązywać cyklicznie się ukazujące specjalne zagadki, zadania i łamigłówki. Większość co prawda będzie dopiero w sobotę, ale już w piątek pierwsi zdobędą nagrody.

Co poza tym? Oczywiście specjalne strefy, gdzie będzie można zagrać w różne planszowo-karciane gry fandomowe.

W planach mamy 3 sale z prelekcjami, 2 wyłącznie kucowe i 1 która będzie enklawą dla tematów nie kucowych, ale dokładnie będziemy wiedzieli dopiero gdy zaczną się zgłoszenia atrakcji.

Zgodnie z tradycją Warszawskiego oddziału Bronies Twilight, czeka na Was duży Gameroom w którym znajdziecie retro konsole, ale oczywiście nie tylko. Będzie dużo więcej, niż na Przyjacielskim Ponymeecie, a przecież tam ta sala była ogromnym sukcesem

Oczywiście, będzie tak jak na Przyjacielskim rok temu Kącik Czytelniczy Spike'a który oczywiście powiększył się w nowe zbiory Stołecznego Bronies Twilight. Zwłaszcza w kucykowe komiksy. Pod tym względem będzie minimum 20% fajniej.

Pamięta ktoś lepienie kucyków z plasteliny? Oczywiście w specjalnych sektorach będzie można to zrobić ponownie! Korytarz i małe sale będą pełne sektorów z różnymi fajnymi rzeczami do zrobienia.

Salki i korytarz: