Organizatorzy

Dmitrij

Nerd z Targówka. Warszawski twifag od 2013 roku. W tym fandomie organizator wielu małych meetów tematycznych oraz kilkunastu większych wydarzeń takich jak Twilightmeety. Fan jednorożców, siedzi w retro-graniu oraz jest wiernym czytelnikiem komiksów z Europy (głównie Francja i Brytania), Ameryki (DC, IDW, Image) i Japonii, wraz z pochodnymi mediami - filmy, nowelki, anime itd. Zajmuje się też filozofią, ekonomią i literaturą piękną. Ambasador Bronies Twilight w Warszawie.

Silicius

Od paru lat snuję się wśród broniaczy, robiąc trochę tego i owego, zaczynając od forum internetowego, a kończąc na lokalnym fandomie. W międzyczasie udało mi się nawet pomóc przy organizacji paru meetów Dmitrijego. Na Kucykonie organizuję Rozprawę Kucykową i pomagam Dmitriemu nie zwariować.

Nicu

Inny nerd z Targówka. Zagorzały amator militariów i hejter Nintendo. W fandomie od 2012 roku, zaś w organizację Warszawskich ponymeetów powoli zaczął się wkręcać w 2013, z okazji III Warszawskiego Ponymeeta. Reprezentant Stowarzyszenia Warszawa Bronies w ekipie organizatorskiej. Strefą jego wpływów będzie Gameroom.

Crash

Do fandomu dołączył ledwie w maju 2018 roku, lecz działa prężnie w Stołecznym Bronies Twilight pomagając w organizacji zorganizowanych ponymeetów. Miłośnik fandomowej gry karcianej „Applelie”, pluszowych kucyków oraz fandomowej muzyki. Na Kucykonie jest zastępcą Dmitrij-a.

Polonius

Jeden z najstarszych nadal aktywnych warszawskich bronych. Od 2012 roku organizator kilku minimeetów tematycznych, od 2018 także Trotmanii obecnej na większych ponymeetach warszawskich. Na Kucykonie odpowiedzialny jest za LARPa oraz nietechniczną stronę koncertu. Ponadto organizuje Trotmanię i prowadzi sesję RPG. Twórca tejże strony internetowej. Prywatnie przesiaduje całymi dniami w laboratorium narażony na światło laserowe dużej mocy i zastanawia się, czemu jeszcze nie oślepł. Twierdzi, że w fandomie pozostanie dopóki aktywny będzie choć jeden dobry muzyk fanowski.

Współorganizatorzy

Shadow

Brony od końca 2016, aktywny od grudnia 2017, działa w Stołecznym Bronies Twilight pomagając głównie przy meetach warszawskich i okolicznych. Na Kucykonie jest zastępcą Crasha. Prywatnie jest indywidualnym treserem psów pracującym w Warszawie i sąsiednich miastach.

Uta

Uta - w fandomie od 2012 r., aktywnie od 2014 r. Robi różne rzeczy w różnych miastach. Prywatnie jest aktorką wokalną, a na Kucykonie zajmuje się ogarnianiem ludzi i niektórych atrakcjami.

Karotka

Pegasister od wakacji 2018r. Działa aktywnie w Stołecznym Bronies Twilight i pomaga na ponymeetach warszawskich. Na Kucykonie zajmuje się akredytacją. Prywatnie jest uczennicą. W fandomie zostanie do póki choć jedna osoba będzie przyjeżdżać na meety

Wonsz

Wonsz wielkim poetą jest, więc zwą go Wieszczem Fandomu. Pochodzi z Bydgoszczy i tam aktywnie działa.


Mgr Dash

Dla znajomych po prostu Dash. Do fandomu dołączył na początku 2016 po wypadku z piłą łańcuchową, w którym stracił prawie dłoń. Od początku na różne sposoby udziela się w fandomie i pojawia na meetach. Prywatnie mechanik rowerowy i żywa legenda sceny sportów extremalnych w Mińsku. Na Kucykonie człowiek od Plushiconu i ogarniacz od wszystkiego, na części plenerowej odpowiedzialny po części za wszystko.

Techniczna strona koncertu

Lunar Event

Za scenę na Kucykonie będzie odpowiedzialna ekipa "Lunar Event" w składzie Xeran, Phoenix i Lxcuina grupa ta ma na swoim koncie wiele udanych imprez głównie pod kontem technicznym np. organizacja Star Wars Day w Warszawie czy pomoc przy koncertach takich gwiazd jak np. Urszula. Cała ekipa obiecała taką scenę której nie uświadczycie w fandomie za często.