Koncert

Kiedy

Sobota 20:00-Niedziela 15:00

Organizator

Polonius

Główną atrakcję trzeciej części Kucykonu, Pinkiemeeta, stanowi koncert na którym zagrają znani zagraniczni fandomowi artyści, reprezentujący szerokie spektrum muzyki o kolorowych kucykach.

Harmonogram koncertu:

  • Sobota 20:00-21:30 - ILLUMNATION
  • Sobota 21:30-23:00 - AnNy Tr3e
  • Sobota 23:00-00:30 - Altius Volantis
  • Niedziela 12:00-13:30 - Soul Strings
  • Niedziela 13:30-15:00 - Andy Feelin & Velvet R. Wings

Na Kucykonie zagrają:

ILLUMNATION

Post-folkowy projekt założony przez Velvet R. Wings wyróżniający się spośród reszty fanowskiej sceny muzycznej cudnymi harfowymi konpozycjami ("Casting Shadows", "Paper Boats"). Velvet R. Wings, Andy Feelin oraz Soul String swym występem, wprowadzając nas w tajemniczo piękny klimat nocy, otworzą trzecią część Kucykonu.

AnNy Tr3e

Artysta ten swoją karierę na fanowskiej scenie muzycznej rozpoczął w 2017 roku. Od tego czasu aktywnie uczestniczy w projekcie Ponies at Dawn. Jego utwory można też usłyszeć w albumach Lycan Dese Beats. W swojej twórczości nie stroni od różnych gatunków muzyki elektronicznej, choć najbliżej serca leży mu house ("Burn", "Running Out Of Days", "Rebirth").

Altius Volantis

Jego kariera jako DJa-amatora zaczęła się już jakiś czas temu, jednak pierwsze sukcesy przyszły po stworzeniu przez niego guestmixu dla A State of Sugar, z którym to labelem jest mocno związany. Stosunkowo niedawno dopiero, bo w 2018, zaczął tworzyć własną, mocno ambientową i emocjonalną muzykę, choć nie boi się eksperymentować. Polska publiczność zdążyła się już z nim zapoznać na Szkole Przyjaźni i Snowfall Ponymeecie. O ile jednak wystąpienia te były raczej dodatkiem do prelekcji, na Kucykonie będziemy mieli okazję usłyszeć jego pełny, półtoragodzinny set, gdzie zagra kawałki z wszelkich gatunków elektroniki - od lekkiego house’u przez trance, po glitch i dubstep.

Soul Strings

Artysta tworzący od 2013 roku znany jest polskiej publiczności przede wszystkim z gościnnych występów wraz z grupą Przewalski's Ponies oraz jego solowego projektu SDreamExplorerS. Szeroko znany w fandomie z solowych metalowych kawałków ("D.O.E.S.") nie stroni też od kooperacji z szerokim spektrum fanowskich artystów, w tym także w ramach zbiorowych projektów takich jak "Ponies at Dawn", "Lycan Dese Beats" czy "Bronies for Good" ("Æthereality", "This Too Shall Pass", "Duty", "You're In My Head Like a Catchy Song"). W jego muzyce dominują charakterystyczne ciężkie gitarowe brzmienia (Lost Dimension V) ale na Kucykonie będziemy mieli okazję przysłuchać się bassowej części jego twórczości, która nie tylko w skali naszego fandomu jest czymś unikalnym (Dancing Leaves, In Search Of Sadness). Na niemal półtoragodzinnym koncercie Soul Strings nie tylko zaprezentuje swoje stare utwory ale też te z najnowszej płyty "Ephemeral II: Parallels".

Andy Feelin & Velvet R. Wings

Tak jak kucykonowy koncert otworzy ILLUMNATION tak zamkną go Andy Feelin & Velvet R. Wings. Duet ten, znany z Przewalski's Ponies (Andy jest jego założycielem i nadal aktywnym członkiem zaś Velvet byłą wokalistką), zaprezentuje nie tylko przeboje tejże grupy, ale także utwory z płyty "Transition".