Лютий 2020

Міжнародний День рідної мови

Мова -одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся ліцейна родина.Проводилися різноманітні заходи, в яких активну участь брали учні та вчителі української мови та літератури.Було проведено- конкурс малюнків «Живи, прекрасна наша мова»,

виставка книг у бібліотеці «Рідна мова калинова»,

виховні години «Чарівні звуки, рідне слово моя сердечна українська мова».

Творити добро нелегко. Але ми прагнемо бути добрими не тільки на словах. Учні 3-а класу вчилися створювати плакати. В групах обговорювали ескізи, підбирали влучні висловлювання, разом розфарбовували і цікаво презентували свої роботи.

Напередодні свята Валентина у 3-а класі працювала майстерня по виготовленню валентинок. Майстер-клас проводила мама учениці Ященко Віталіни. Створювати орігамі дуже цікаво! Роботи вийшли чудові. Дякуємо Олександрі Павлівні за святковий настрій.

Якісна освіта-сьогодення чи перспектива?

Школа – це єдине місце,

де відбувається те, що має значення.

Все решта – політика, економіка

і, навіть, мистецтво –

все одно буває потім, після школи.

Проблема якості шкільної освіти знаходиться сьогодні в епіцентрі уваги освітян, батьків і суспільства загалом. Так, забезпечення якісної освіти, оцінювання її результативності та управління якістю - одне з основних завдань сьогодення. Головним є усвідомлення цієї проблеми, розуміння того, що таке якість освіти, чим вона визначається та від чого залежить, як її можна підвищувати і чому з такими утрудненнями просувається цей процес.

Тож, саме темі якісної освіти був присвячений семінар- тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи, який пройшов на базі Коростенського міського ліцею 14 лютого.

Після привітної зустріч учнів-ліцеїстів та емоційного налаштування тренерів НУШ Матиль Л.В. та Редчиць Н.М., учасників семінару було об’єднано у 4 групи.

Заступники директора ліцею Василенко С.В., Павловська Ю.В., Галицька Л.І., використовуючи цікаві відео сюжети, мультимедійну презентацію, вправи з елементами тренінгу ознайомили колег з основними складовими та етапами розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності, основними процедурами, методами збору інформації, які можна використовувати для вивчення якості освітньої діяльності у закладі, дали порівняльну характеристику моніторингу і контролю.

Опрацювавши нову форму спостереження за проведенням уроку, використовуючи технологію «6 цеглинок», заступники відвідали уроки у Зуєвої О.В., Павленко Г.О., Недашківської Л.М., Годлевської В.С., які потім проаналізували.



Після плідної роботи психолог Волківська Д.А. провела тренінг та дала дієві професійні поради гостям семінару.



Отже, забезпечення якості освіти є головною засадою освітньої діяльності закладу, однією з найважливіших умов довіри, мобільності, мотивації учнів, сумісності й привабливості навчання та виховання.

Відповідальність за якість освіти несуть усі представники спільноти закладу: адміністрація, вчителі і вихователі, здобувачі освіти, батьки. І всі повинні бути командою.

Нікого не залишила байдужим чудова інсценізація казки «Білосніжка і семеро гномів» у виконанні талановитих учнів 4-А класу під керівництвом класовода Сімукової О.І.

Сайт створений системним адміністратором ліцею 2017 ©