Листопад 2019

Фестиваль «В гостях у казки»


В період з 26 по 29.11.2019 р. в Коростенському міському ліцеї проходив фестиваль «В гостях у казки». У заході взяли участь учні 2-4 класів. Будучи героями улюблених казок діти пропагували здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до речей, традицій та головне, до своєї родини і Батьківщини. На сцені ожили образи Колобка, Баби Яги, Пана Коцького, Вовка і Кози, Білосніжки, Маші та Ведмедя з одноіменного мультфільму.

Неймовірна атмосфера добра, творчості та дружби панувала в залі. Юні актори подарували глядачам неймовірні емоції, перенесли присутніх у дитинство, в казку.

Адміністрація ліцею висловлює подяку учням початкових класів та їх класним керівникам за підготовку та виступи. Окремі слова вдячності для батьків наших ліцеїстів, які долучилися до фестивалю та допомагали у підготовці костюмів, атрибутів для юних акторів.

В наш час, в столітті комп'ютерних технологій, надзвичайно корисними є подібні фестивалі, на яких діти мають змогу поринути у світ цікавий та казковий без використання гаджетів.

НУШ «Агенти змін»

28 листопада директор КМЛ Ходаківський В.В., заступник директора Павловська Ю.В. та вчителі пілотних класів Матиль Л.В. та Редчиць Н.М. взяли участь у Форумі учасників пілотного експерименту НУШ «Агенти змін», який проходив у м.Києві в НСК «Олімпійський»

Форум розпочався із Ранкової зустрічі «У колі освітян». Перед присутніми виступила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, заступник Міністра Любомира Манзій, координатор робочої групи з навчально-методичного супроводу НУШ Роман Шиян та ряд експертів команди підтримки реформи НУШ.

Під час форуму працювали секції «Система оцінювання», яку відвідали вчителі пілотних класів, бо дане питання найболючіше. Директор працював у секції «Агенти змін – директори», де обговорювали проблемні питання роботи закладів освіти в перехідний період.

Під час заходу працювали керівники освітніх ініціатив The LEGO Foundation в Україні, які проводили квест з картами та цеглинками.

Зустріч була цікава, корисна для кожного учасника форуму, адже освітяни мали нагоду поспілкуватися з Міністеркою та модераторами секцій щодо питань та проблем в освіті. Саме такі зустрічі показують «силу» освітянської спільноти!

Бібліотечний урок у 2-Б класі " Моя улюблена книжечка"

Де́нь усино́влення




Де́нь усино́влення — свято України, яке щороку припадає 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи суспільну значущістьу синовлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім'ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення…» згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008.

Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого

Нині в Коростенському міському ліцеї навчається 2 дітей- сиріт та 8 дітей, позбавлених батьківського піклування. Щоб підтримати цих дітей та вчити толерантності молодше покоління психологічною службою Коростенського міського ліцею було проведено флешмоб «Долонька добра». Залишивши свої долоньки діти та вчителі демонстрували свою підтримку та вселяли надію у те, що кожна дитина знайде свою сім’ю.

Торгівля людьми

Торгівля людьми — протизаконна торгівля в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці - сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов'язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками. В Україні за 20 років жертвами торгівлі людьми стали майже 15 тисяч осіб. Найменшій жертві було 3 роки.

18 жовтня в Міжнародний День протидії торгівлі людьми психологічною службою Коростенського міського ліцею було проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Не стань жертвою». У ході акції учні відповідали на запитання стосовно торгівлі людьми, виконували практичні вправи, вчилися правил запобігання торгівлі людьми. І хоча більшість учасників акції висловили недовіру чи таке може трапитись з ними, усі обіцяли виявляти обережність.

Всесвітній день психічного здоров’я



9 жовтня - Всесвітній день психічного здоров’я. ВООЗ визначає психічне здоров'я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у суспільство. У цьому сенсі психічне здоров'я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування спільноти.









За даними ВООЗ, близько 450 мільйонів жителів планети страждають психічними захворюваннями, перелік яких зростає з кожним роком. І це не дивно, адже практично щодня ми потрапляємо в стресові ситуації, часто пускаючи проблеми психіки напризволяще.

У 2013 році Всесвітня організація охорони здоров'я затвердила Комплексний план дій в галузі психічного здоров'я на період 2013-2020 років. План спрямований на глобальні і національні дії по зміцненню психічного благополуччя, запобіганню психічних розладів, забезпеченню медичної допомоги, прискоренню одужання, зміцненню прав людини і зниженню смертності, захворюваності та інвалідності осіб з психічними розладами.

В межах даного плану в навчальних закладах України було проведено акції. Не залишився осторонь і Коростенський міський ліцей. Протягом дня психологічною службою демонструвались відеоролики, було проведено вправа, надано інформацію та поради щодо збереження психічного здоров’я учнів. Усі учасники акції також мали змогу переконатись, що ендорфін підіймає настрій, отримавши від соціального педагога Сьомак О.В. та психолога Волківської Д.А. цукерки.

Мова-це скарб нації,її совість




«Мова-це скарб нації,її совість». Під таким лозунгом пройшли різнопланові заходи, присвячені Дню писемності в Коростенському ліцеї. Були проведені мовні двобої серед учнів 8 класів, позмагалися у філологічному брейн-ринзі одинадцятикласники,у мовно-синтаксичному марафоні девятикласники здійснили мовну подорож п’ятикласники та шестикласники ліцею.

Сайт створений системним адміністратором ліцею 2017 ©