Грудень 2019

Формування ключових компетентностей на уроках фізики

«Людина досконало володіє лише тим, що сама здобуває власною працею», - писав психолог С.Л. Рубінштейн. Завдання кожного педагога – разом з учнями досягти успіху, навчити дітей відчувати радість від подолання труднощів і перешкод, зрозуміти, що нічого не дається в житті просто так, до всього потрібно докласти зусиль, навчити учнів орієнтуватися в нових умовах і адаптуватися до змін, не втрачаючи своєї індивідуальності.

Саме через діяльнісний підхід можна якомога повніше розвивати уміння і навички особистості, застосовувати на практиці здобуті знання, формувати здібності до колективної діяльності та самоосвіти.

Як це робити на практиці змогли побачити вчителі фізики міста на практичному семінарі-практикумі на тему «Формування ключових компетентностей через діяльнісний підхід у викладанні фізики». Присутні пройшли квест «Залами науки фізики», який підготувала Григорович Д.С., вчилися створювати «Карту знань» з використанням ІКТ під керівництвом Ананченко С.П., проводили досліди з Васьківським М.М.

Правовий брейн-ринг




В рамках Всеукраїнського Тижня права 13 грудня в міському палаці культури ім. Т. Шевченка відбувся правовий брейн-ринг між навчальними закладами міста. Взяла в ньому участь і команда міського ліцею.

«Команда ініціативних» - саме таку назву обрали наші чарівні дівчата своїй команді, до складу якої увійшли учениці 10 А класу ( Козаренко Карина, Левківська Ганна, Саак'яц Марія) та учениці 9 А класу ( Вигівська Дарина, Алексійчук Ангеліна, Толочко Діана).

У підсумку наша «Команда ініціативних» зайняла ІІ місце, а самі дівчата отримала безліч компліментів від членів журі не лише за свою красу, а й гострий розум. Під час брейн-рингу члени команди показали свої знання з правознавства, дізнались щось нове та отримали багато приємних вражень від заходу.

«Містер ліцею – 2019»

Дійство… Так, саме дійство можна було спостерігати в переповненому актовому залі ліцею. Назвати це можна і святом, і заходом, але ці слова не характеризують того, що там відбувалося. Дефіле, вокальні та хореографічні номери прикрашали це свято і продемонстрували, і красу, і талант учасників.

Хлопці презентували себе у двох дефіле: «Знайомство» та «Вечірнє дефіле». Кожен міг показати себе та свої захоплення у конкурсі «Мій коник» та «Візитка». Глядачі могли побачити імпровізацію учасників у конкурсах «Господар в домі» та «Спритний».

Містером ліцею було обрано учня 9В класу Юзюка Тимофія, який підкорив журі своїм талантом робити чудові зачіски за короткий час.

Віце-містером став учень 8А класу Мачульський Богдан.

Свої нагороди також отримали:

«Містер харизматичний» - Цибулько Віталій (11б)

«Містер артистичний» - Горблюк Іван(11а)

«Містер елегантний» - Смиковський Назар (11б)

«Містер галантний» - Зосименко Едуард (8б)

«Містер креативний» - Сергієнко Артем (10а)

«Містер спортивний» - Андрусишин Владислав (9а)

«Містер винахідливий» - Гурківський Денис (8в)

«Містер мужній» - Виговський Володимир (8в).

Перемогу в номінації «Містер глядацьких симпатій» отримав Горблюк Іван (11а).

Всеукраїнський тиждень права





В межах тижня права в міському ліцеї 10 грудня пройшов Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.


У бібліотеці навчального закладу організована виставка книг «Знай та поважай закон». Для учнів початкової школи були проведені: інтерактивна гра «Про корисні і шкідливі звички», казкова вікторина «Захист прав дитини – це перш за все завдання держави», бесіда «Великі права маленької дитини» (2класи), виховна година-гра «Права дітей», круглий стіл «Співробітництво краще за конфлікт», гра-подорож «Про права граючи» (3 класи), година спілкування «Коли мами немає вдома», година спілкування «Я – маленький громадянин держави», анкетування «Правова казкова вікторина» (4 класи). Також змістовно пройшли заходи і у 9-11 класах, зокрема, брейн-ринг «Мої права», перегляд соціальних роликів «Світ моїх прав та обов’язків», інтелектуальна гра «Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки», інформаційна дискусія «Соціальні мережі».

Соціальним педагогом та практичним психологом в межах батьківського всеобучу проведено тренінг для батьків «Моя дитина й відповідальність за її виховання».

«Учитель року – 2020»

З 27.11 по 29.11.2019р. на базі методичного кабінету відбувся І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта». Для участі у конкурсі були зареєстровані вчителі початкової школи КМЛ, ЗОШ№5,8,11,13, НВК№2, 12. Конкурсні випробування передбачали тестування з фахової майстерності, проєкт практичну роботу, методичний експромт. За результатами підведення підсумків конкурсу переможцем І (зонального) етапу конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Початкова освіта» стала Федорук Олена Никонорівна, вчитель початкової школи Коростенського міського ліцею. Вітаємо переможця!

Конкурс професійної майстерності – це один з етапів вияву професійного росту вчителя. Участь у конкурсі «Вчитель року» є можливістю заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання. Попереду Олену Никонорівну чекає новий етап конкурсу і ми впевнені, що вона повернеться тільки з перемогою до нашого рідного ліцею!

Переходьте за посиланням – підтримуйте Федорук Олену Никонорівну, адже кожен вас голос – це маленький крок до перемоги!

Реалізація ігрового та діяльнісного підходу в роботі з учнями початкових класів




4 грудня на базі ліцею тренером LEGO education Левандовською Оксаною був проведений тренінг для вчителів початкових класів на тему «Реалізація ігрового та діяльнісного підходу в роботі з учнями початкових класів». Тренінг пройшов у цікавій, творчій атмосфері.

Сайт створений системним адміністратором ліцею 2017 ©