Метал/Шкіра

Ножиці - інструмент дуже древній. Вони були винайдені, по всій видимості, етрусками, ще до заснування Риму. І використовувалися для стрижки овець.

Стародавні ножиці представляють собою цельнокование леза, з'єднані між собою пружним підставою. По суті, це був великий пінцет з заточеними боковинами. Як не дивно, але за чотири тисячоліття ножиці для стрижки овечої вовни не зазнали принципових змін.

Велика праска з внутрішнім наповненням

Зроблена повністю з чавуну, відкривається верхня засувка гака, щоб виявити резервуар, в який поміщали гаряче вугілля. І засувка, і верхня ручка (що додає примітивного вигляду) мають шматочки деревини, що дозволяють обробляти праску. Гарний дизайн на вершині.

Га́сова лампа — світильник, у якому світло утворюється внаслідок згоряння гасу. Гасова лампа була винайдена 1853 року у Львові місцевими аптекарями Яном Зегом та Ігнатієм Лукасевичем. Широко використовувалась у другій половині XIX століття, майже вийшла з ужитку з розвитком електричного освітлення у першій половині XX ст. Тепер уживається у неелектрофікованих районах, дачниками і туристами.

Серп — знаряддя для зрізання злаків і трав, що складається із закругленого леза (як правило сталевого), дедалі вужчого до кінця, і короткого дерев'яного руків'я.

Сама терка виглядає, мов пластикова панель, до якої вставляють різні леза. Тримати її треба за невелику округлу ручку. Щоб не поранитися об дуже гострі ножі, продукти наколюють на спеціальний тримач, схожий на капелюшок. У ньому всередині є кілька тонких, але міцних металевих стержнів, на які наколюють овочі. Продукти на цій терці нарізають майже без зусиль.

На Гуцульщині виготовляють два типи взуття – постоли і чоботи. Постоли були основним взуттям гуцулів. Постоли – м'яке гуцульське взуття з цілого шматка шкіри без пришивної підошви, яке носять з онучами, прив'язуючи до ніг мотузками. Художні вироби зі шкіри є цікавим явищем української культури.