Організація харчування у ЗДО

Харчування в закладі дошкільної освіти (ясла-садку) №27 "Карпатська казка" здійснюється на основі наступної нормативної бази:

Закони України - 

"Про безпечність та якість харчових продуктів" (затверджено 23 грудня 1997 р. №771/97-ВР (у редакції закону України від 6 вересня 2005 р. №2809-IV));

"Про дошкільну освіту ст. 35" (затверджено 11 липня 2001 р. №2628-ІІІ);

"Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (затверджено 24 лютого 1994 р. №4004-ХІІ);

"Про захист населення від інфекційних хвороб" (затверджено 6 квітня 2000 р. №1645-ІІІ);

"Про захист прав споживачів" (затверджено 12 травня 1991 р. №1023-ХІІ);

"Про охорону дитинства" (затверджено 26 квітня 2001р. №2402-ІІІ);


Постанови Кабінету Міністрів України -

"Про затвердження наборів продуктів харчування,"наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп гаселення (затверджено 14 квітня 2000 р. №656);

"Про затвердження Порядку визначення розміру збитків від розкрадання, нестачі, знищення (псування) матеріальних цінностей" (затверджено 22 січня 1996 р. №116);

"Про затвердження Порядку подання фінансової звітності" (затверджено 28 лютого 2000 р. №419);

"Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів" (затверджено 26 серпня 2002 р. №1243);

Постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку";

Накази Міністерств України -

«Інструкція щодо організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006 року № 298/227);

"Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах" (затверджено Міністерством освіти і науки від 21 листопада 2002 р.№667);

від 24.03.2016  № 234 "Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів".

В ЗДО ведеться систематична і планомірна робота, зокрема:

- організовано безпечне і якісне харчування дітей (замовлення і прийняття безпечних і якісних продуктів харчування, продовольчої сировини у необхідній кількості, додержання умов і термінів їх зберігання, технології приготування страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоку);

- харчування здійснюється згідно з примірним чотиритижневим сезонним  меню;

- щодня на кожний наступний день відповідно до наявності продуктів харчування та з урахуванням примірного меню, картотеки страв складається меню-розклад за віковими групами: 1-4 та  4—6 (7) років, відповідно до затверджених норм харчування;

- кожного дня за 30 хв. до роздачі їжі медичний працівник оцінює якість її приготування.

В ЗДО здійснюється постійний контроль за постачанням продуктів харчування.

Проводиться контроль за санітарно-гігієнічним станом харчоблоку, технологією приготування їжі, умовами її зберігання і дотриманням термінів реалізації, виконанням норм харчування.

Сестра медична старша ЗДО контролює виконання меню і якість страв,  проводить санітарно-просвітницьку роботу серед персоналу та батьків з питань раціонального харчування, дає оцінку ефективності харчування, проводить заняття з персоналом з питань гігієни харчування, профілактики харчових отруєнь і групових гострих кишкових інфекцій.

У закладі фунціонує Рада з організації харчування дітей у складі:

голова – Ватащук Н.Г., мама дитини групи «Метелик»,

членів: Людкевич О.В., сестра медична старша;

Прокопюк О.В., помічник вихователя,

Ференчук Г.В., вихователь,

Гапоненко Г.М., голова профспілкового комітету;

Гоцабіни С.М., шеф-кухар;

Ткачук І.Я., мама дитини групи «Рушничок».

Рада контролює умови зберігання продуктів харчування, терміну їх реалізації, використання інвентаря за призначенням; дотримання норм, режиму видачі страв на групи. Проводить моніторинг використання натуральних норм продуктів.

Директор, сестра медична старша, вихователі груп дошкільного закладу проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості щодо організації харчування у сім’ї. Домашнє харчування має доповнювати раціон дитячого садка. Питання раціонального харчування дітей включається у тематику батьківських зборів, консультацій для батьків, розглядається на загальних зборах колективу, виробничих нарадах.

Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти (постанова КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»).

Такі зміни прийняті, з метою: врегулювання організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування, приведення енергетичної цінності раціону, структури харчування до Норм фізіологічних потреб населення в основних харчових речовинах і енергії. Що ж змінилося?

Всеукраїнський вебінар «Упровадження нових норм і Порядку організації харчування в закладах дошкільної освіти»

Спосіб 1. Заклад освіти, тобто працівники, що входять до штатного розпису закладу, самостійно готують та реалізовують готові страви.

Спосіб 2. Харчування організовує постачальник харчових продуктів та/або послуг з харчування — кейтеринг або аутсорсинг. Працівники їдальні (харчоблоку), буфету не входять до штатного розпису закладу.

У дитсадках кейтеринг можна застосувати, якщо немає харчоблоку. Як виняток, можна організувати кейтеринг на час проведення ремонтних робіт — реконструкції, капітального ремонту тощо харчоблоку закладу та ремонту чи придбання технологічного обладнання, що використовується на харчоблоці закладу.

2. Визначено режим харчування

Режим (кратність) харчування визначено у пункті 16 Порядку. Його можна організовувати:

одноразово — сніданок;

дворазово — сніданок та обід;

триразово — сніданок, обід та підвечірок або вечеря;

чотириразово — сніданок, обід, підвечірок, вечеря;

п’ятиразово — сніданок, другий сніданок, обід, підвечірок, вечеря.

Режим (кратність) харчування залежить від режиму роботи закладу.

У державних (комунальних) ЗДО тривалість сніданку, другого сніданку, підвечірку і вечері повинна становити не менше ніж 20 хвилин, обіду — 25–30 хвилин.

Їжу необхідно видавати дітям у суворо визначений час з інтервалами у три-чотири години.

3. Окреслено вимоги до планування меню

Щоб забезпечити різноманітність харчування, потрібно скласти примірне чотиритижневе сезонне меню.

Включення окремих страв до щоденного раціону, калорійність окремих прийомів їжі, мінімальні вимоги до режиму (кратності) приймання в їжу овочів, фруктів, м’яса, риби, яєць, горіхів, бобових та інших продуктів повинні відповідати нормам харчування.

Дозволяється використовувати меню, рекомендоване МОЗ, без погодження з територіальним органом Держпродспоживслужби.

Засновник державних і комунальних закладів освіти також може забезпечити розроблення меню як для одного окремого закладу, так і для групи таких закладів.

Примірне чотиритижневе сезонне меню може складатися медичним працівником  закладу дошкільної освіти та затверджуватися керівником  такого закладу.

У разі постачання до закладу дошкільної освіти готових страв та/або послуг з харчування примірне чотиритижневе сезонне меню може складатися постачальником послуг з харчування (технологом, завідувачем виробництва) та затверджуватися керівником оператора ринку харчових продуктів, що здійснює постачання готових страв та/або послуг з харчування.

Примірне чотиритижневе сезонне меню можна використовувати після погодження з територіальним органом Держпродспоживслужби.

4. Розписано калорійність сніданку, обіду та вечері за віковими групами: 1-4 та  4—6 (7) років.

Енергетична та поживна цінність їжі у закладі повинна відповідати загальним віковим потребам дітей згідно з нормами фізіологічних потреб в основних харчових речовинах та енергії, визначеними МОЗ.

Потрібно планувати частку калорійності їжі у загальних енергетичних потребах залежно від режиму (кратності) харчування в закладі.

Якщо дитина з’їсть лише сніданок, вона має становити 25–30% добової потреби, відповідна частка для обіду збільшується до 30–35%. Орієнтовну кількість калорій на сніданок, обід та вечерю, добову калорійність для різних вікових груп наведено в Табл. 2.

5. Передбачено кількість білків, жирів і вуглеводів, яка має бути у стравах.

М’ясо, риба, молоко та молочні продукти, яйця, бобові та горіхи є основними джерелами білку. Додатковим джерелом корисних білків є злакові продукти. Кількість білків для сніданку, обіду та вечері, а також добова потреба в білку для різних вікових груп наведені у таблиці 2 до норм харчування.

Загальну кількість жирів для сніданку, обіду та вечері для різних вікових груп наведено у таблиці 3 до норм харчування.

Діти повинні регулярно споживати харчові продукти та страви з вмістом вуглеводів. Пріоритетні продукти цієї групи — рослинні продукти з високим вмістом харчових волокон. Кількість вуглеводів для сніданку, обіду та вечері для різних вікових груп наведено у таблиці 4 до норм харчування.

6. Розраховано добову потребу в рідині для дітей різних вікових груп.

Питна вода повинна бути постійно доступною у закладі освіти під час вживання їжі та у будь-який інший час. Засновник і директор закладу повинні забезпечити дітей чистою та безпечною питною водою, що відповідає вимогам, встановленим МОЗ.

Добову потребу в рідині для дітей різних вікових груп наведено у Табл. 3

7. Визначено, як забезпечити харчуванням дітей з особливими дієтичними потребами. 

У закладах дошкільної освіти передбачено організацію харчування, зокрема і дієтичного.

Відповідно до пункту 12 Норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від  24 березня 2021 р. № 305 здобувачам освіти/дітям з харчовою алергією на молоко та молочні продукти (відповідно до медичної довідки, виданої лікарем загальної практики — сімейним лікарем чи лікарем-педіатром, в якій зазначено особливі дієтичні потреби здобувача освіти/дитини із встановленим діагнозом) для харчування пропонуються рослинні напої.

У додатку 11 до норм харчування визначено особливості забезпечення харчуванням дітей з особливими дієтичними потребами. Зокрема, наведено причини особливих дієтичних потреб:

цукровий діабет;

харчова алергія;

целіакія — непереносимість глютену;

лактазна недостатність — непереносимість лактози;

вроджені порушення метаболізму — фенілкетонурія тощо.

Додаток 12 до норм харчування містить перелік харчових продуктів, які не містять глютену та які його містять й потрібно виключити із харчування у разі целіакії.

У Додатку 13 до норм харчування є інформація про вміст речовин і готові страви/вироби, які призводять до алергічних реакцій або непереносимості. У таблиці наведені індекси алергенів або непереносимих речовин і подана їх розшифровка.

Інформацію про наявність у складі готової страви/виробу алергену або непереносимої речовини потрібно обов’язково зазначити в меню відповідним індексом у дужках після назви готової страви/виробу (наприклад, сирники із сметаною (Л, МП), що вказує на наявність у страві лактози та молочних продуктів).

Інформацію з розшифровкою індексів алергенів або непереносимих речовин слід розмістити біля меню.

Аналізуємо норми й Порядок організації харчування в закладах дошкільної освіти

Analiz.normy.Poryad.orh.kharchuv.ZDO.06.08.pdf

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк столовий, морква, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, гарбуз, яблука, банани) Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк столовий, морква, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, гарбуз, яблука, банани) Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи

Вид процедури закупівлі: відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 434 030,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк столовий, морква, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, гарбуз, яблука, банани)

 на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела згідно обсягів і потреби:

 

Буряк столовий   3 000   кг


Морква   3 000   кг


Цибуля ріпчаста   2 000   кг


Капуста білокачанна   3 000   кг


Гарбуз   250      кг


Яблука   6 000   кг


Банани   40        кг


 Буряк столовий

 

1)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ee2426c7a3db3301a906924?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C  ТОВ "СІЛЬВЕР ГРУПП СТАР"

2)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ee2426c7a3db3301a906924?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "ЗУЄВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"

3) https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2022-12-12-020763-a/lot-9ae34e9f3b5a4b7ab4d848df72b683f2

4)      https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2022-12-15-019503-a

5)      дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

6)      ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

 

Морква

1) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ee8b8d606c97940f2fb8f97?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП Марченко Микола Сафронович

2) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ee8b8d606c97940f2fb8f97?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "Козлюк Дмитро Михайлович"

3)https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2022-12-12-020763-a/lot-9ae34e9f3b5a4b7ab4d848df72b683f2

 

4) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ee8b8d606c97940f2fb8f97?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП Твердохліб Надія Анатоліївна

5)     дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на SmartTender.biz, Public Bid, Українська універсальна біржа;

6)     ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

7) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ee8bfe206c97940f2fb8fa1?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C 

 

Цибуля ріпчаста

1)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ed90b97a7baa362fc514a16?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "НЕСТЕРЕНКО МАРИНА ОЛЕГІВНА"

2)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ed90b97a7baa362fc514a16?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C  Фізична особа-підприємець КОЗЛЮК ОКСАНА ЗІНОВІЇВНА

3)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ed90b97a7baa362fc514a16?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "ШЕРЕМЕТ ЄВГЕНІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"

4)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ed90b97a7baa362fc514a16?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "ЗУЄВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"

5)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ed90f1da7baa362fc514a25?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "ЗУБОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

6)     дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на SmartTender.biz, Public Bid, Українська універсальна біржа;

7)     ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

 

Капуста білокачанна

1)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5eda55de8d0862a662b65c8d?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПУТНІК-ЛТД

2)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5eda55de8d0862a662b65c8d?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "НЕСТЕРЕНКО МАРИНА ОЛЕГІВНА"

3)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5eda55de8d0862a662b65c8d?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП Марченко Микола Сафронович

4) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5eda55de8d0862a662b65c8d?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C   https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5eda59688d0862a662b65c8e?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C  ФОП "ЗУЄВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"

5)     дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на SmartTender.biz, Public Bid, Українська універсальна біржа тощо;

6)      ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

 

 

Гарбуз

1)  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f58dbc5454a7035449e3bd7 ФОП "ЗУЄВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА

2)  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f58dbc5454a7035449e3bd7 ФОП "ЗУБОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

3)  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f58dbc5454a7035449e3bd7 Фізична особа-підприємець КОЗЛЮК ОКСАНА ЗІНОВІЇВНА

4)      дані інших інтернет ресурсів;

5) ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

 

 

Яблука

1)                  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ef5fdcfc0d94ff6c1d7bc54 ФОП "НЕСТЕРЕНКО МАРИНА ОЛЕГІВНА"

2)                   https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ef5fdcfc0d94ff6c1d7bc54 ТОВ "СІЛЬВЕР ГРУПП СТАР"

3)                  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ef5fdcfc0d94ff6c1d7bc54 ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТД"СОЛОДКИЙ СВІТ"

4)                  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ef5fdcfc0d94ff6c1d7bc54 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПУТНІК-ЛТД"

5)                  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ef5fdcfc0d94ff6c1d7bc54 ФОП "ЗУЄВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"

6)                  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ef5fdcfc0d94ff6c1d7bc54 ФОП "ЗУБОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

7)                  дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на SmartTender.biz, Public Bid , Українська універсальна біржа  тощо;

8)                  ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

 

 

Банани

1)  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f6b4390e251a914e82eeeea?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "ЗУЄВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"

2)  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f6b4390e251a914e82eeeea?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C Фізична особа-підприємець КОЗЛЮК ОКСАНА ЗІНОВІЇВНА

3)  https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f6b4390e251a914e82eeeea?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C Фізична особа-підприємець Кирничук Тетяна Богданівна

4) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f6b4390e251a914e82eeeea?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ФОП "ЗУБОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

5) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5f6b45fe30154de9a11780da?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C

6) дані інших інтернет ресурсів;

7) ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

 

До уваги взято проведені аналогічні закупівлі та пропозиції учасників за тендерами:

1) https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2022-12-12-020763-a/lot-9ae34e9f3b5a4b7ab4d848df72b683f2

 

2)      https://zakupki.prom.ua/gov/tenders/UA-2022-12-15-019503-a

 

3)https://www.dzo.com.ua/tenders/current?filter%5Bsearch%5D=03220000-9&filter%5Bobject%5D=title&filter%5Boperator%5D=and&filter%5Bidentifiers_search%5D=&filter%5Bidentifiers%5D=&filter%5Bclassification%5D=&filter%5Bregion_id%5D%5B0%5D=798&filter%5BmainProcurementCategory%5D=&filter%5Bmilestones_code%5D=&filter%5Btender_value_amount%5D%5Bstart%5D=&filter%5Btender_value_amount%5D%5Bend%5D=&filter%5BtenderPeriod%5D%5Bstart%5D=&filter%5BtenderPeriod%5D%5Bend%5D=&filter%5Bauction%5D%5Bstart%5D=&filter%5Bauction%5D%5Bend%5D=&filter%5BpubDate%5D%5Bstart%5D=&filter%5BpubDate%5D%5Bend%5D=&filter%5Border%5D=pubDate_desc&page=4

 

До уваги взято отримані цінові пропозиції  ФОП Саранчук Іван Дмитрович,  ФОП Облещук Ігор Іванович, ФОП Стефуришин Іванна Михайлівна на момент вивчення ринку.

Потреба в закупівлі сформована за результатами діяльності дошкільного закладу в попередні роки і у відповідності до організації харчування дітей згідно норм правил та згідно наказу МОН України «Про порядок організації харчування дітей в ДНЗ» від 01.06.2005р. №242/329, Інструкції з організації харчування дітей у ДНЗ від 17.04.2006р. №298/227 (зі змінами і доповненнями), постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

2. Якісні характеристики:

                            

ЗНАЧЕННЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА

БУРЯК СТОЛОВИЙ

Вид

·  столовий, свіжий.

Сорт

·  перший товарний, призначений для зберігання.

Зовнішній вигляд

·  коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі, не тріснуті, без пошкоджень, не уражені хворобами, без зайвої зовнішньої вологи, очищені від землі сухим способом, типові для ботанічного сорту за формою і забарвленням, черешки повинні бути обрізаними в рівень з плечиками коренеплодів,

·  коренеплоди підгнилі, зів’ялі, з ознаками зморшкуватості, запарені, підморожені, тріснуті, з відкритою серцевиною не допускаються.

Внутрішня будова

·    м’якуш соковитий, темно-червоного відтінку (залежно від особливостей ботанічного сорту),

·    допустимі коренеплоди з вузькими рожевими кільцями не більше ніж 10% відносно всієї маси.

Розміри коренеплодів

·    за найбільшим поперечним діаметром: 7,0 см - 10,0 см;

·  за довжиною для видовжених форм: 10,0 см - 12,0 см.

Смак і запах

·    властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.

Фасування

·    мішки, ящики, сітки,

·    тара повинна відповідати характеру товару і захищати його від пошкоджень.

Оцінка якості

·    ДСТУ 7033:2009  Буряк столовий свіжий. Технічні умови.

Супровідна документація

·    документи, що підтверджують походження, свіжість, якість, та безпечність продукції.


МОРКВА

Сорт

·    перший товарний, призначений для зберігання.

За типом використання

·    морква харчова.

Зовнішній вигляд

·    коренеплоди свіжі, сухі, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості, типові для даного сорту форми і забарвлення, з довжиною бадилля не більше 2 см або без бадилля, але без ознак загнивання у ділянці входження бадилля у коренеплід, допускаються коренеплоди з незначними відхиленнями за формою.

За кольором

·    оранжево-червона,

·   жовта.

Смак та запах

·    властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.

Фасування

·    мішки, ящики, сітки,

·    тара повинна відповідати характеру товару і захищати його від пошкоджень.

Оцінка якості

·    ДСТУ 7035:2009  Морква свіжа. Технічні умови.

Супровідна документація

·    документи, що підтверджують походження, свіжість, якість, та безпечність продукції.


ЦИБУЛЯ РІПЧАСТА

Вид

·    ріпчаста свіжа.

Сорт

·    перший товарний, призначений для зберігання.

Зовнішні вигляд

·  цибулини визрілі, здорові, чисті, свіжі, сухі, непорослі, властивої для цього ботанічного сорту форми і забарвлення, з сухими верхніми лусками і висушеною шийкою від 2 до 5 см включно,

·  допускається до 5% цибулин з тріщинами сухих лусок, які відкривають соковиту луску на ширину не більше ніж 2 мм; до 10 % роздвоєних, які знаходяться під спільними сухими зовнішніми лусками,

·  допускаються з сухими корінцями завдовжки не більше ніж 10 см.

Смак і запах

·    властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.

Фасування

·    мішки, сітки, ящики,

·    тара повинна відповідати характеру товару і захищати його від пошкоджень.

Оцінка якості

·    ДСТУ 3234-95 Цибуля ріпчаста, свіжа. Технічні умови.

Супровідна документація

·   документи, що підтверджують походження, свіжість, якість, та безпечність продукції.


КАПУСТА БІЛОКАЧАННА

Зовнішній вигляд

·  головка свіжа, ціла, здорова, чиста, цілком сформована, непроросла, типової для ботанічного сорту (білокачанної капусти) форми і забарвлення, без ушкоджень сільськогосподарськими шкідниками,

·  не допускається наявність гнилої, пошкодженої шкідниками, ураженої хворобами, в’ялої капусти,

·  довжина качана над головкою допускається не більше 3 см.

Зачистка головки

·    головки повинні бути зачищені до щільноприлеглих листків.

Фасовка

·   ящики, мішки, сітки,

·  тара повинна відповідати характеру товару і захищати його від пошкоджень.

Оцінка якості

·   ДСТУ 7037:2009 Капуста білоголова свіжа. Технічні умови.

Супровідна документація

·   документи, що підтверджують походження, свіжість, якість, та безпечність продукції.

ГАРБУЗ

Зовнішні вигляд

·   плоди повинні бути цілими,чистими,здоровими, незів’ялими,не тріснуті,не пошкодженні. Вищого чи першого ґатунку,колір плода може варіюватися в залежності від сорту.

Смак і запах

·    м’якоть оранжево-жовта, солодка, хрустка і соковита без стороннього запаху та смаку.

Оцінка якості

·   ДСТУ 3190-95 Гарбузи продовольчі свіжі

Супровідна документація    

документи, що підтверджують походження, свіжість, якість, та безпечність продукції.

ЯБЛУКА

Зовнішній вигляд

·   плоди однакові за формою, забарвленням, без пошкоджень шкідниками, хворобами, не в’ялі.

Смак і запах

·   яблучний, притаманний ботанічному сорту, без сторонніх запахів і присмаків.

Фасування

·  ящики, сітки, контейнери,

·  тара повинна відповідати характеру товару і захищати його від пошкоджень.

Оцінка якості

·    ДСТУ 8133:2015 Яблука свіжі середніх та пізніх термінів достигання. Технічні умови.

За швидкістю визрівання

·    літні,

·   осінні,

·   зимові.

Супровідна документація

·    документи, що підтверджують походження, свіжість, якість, та безпечність продукції.

БАНАНИ

Зовнішній вигляд

·    мають бути солодкими на смак, здоровими, чистими,  свіжими,  достатньої зрілості, але без ознак перезрілості (чорні цятки) та без ознак гнилі, без механічних пошкоджень та не уражені шкідниками,

·    за розміром - середні (14 - 20 см),

·    повинні бути вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, ГМО, свіжими цілими, чистими, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин.

Стиглість

·  колір плодів жовтий, допускається невелика ділянка зеленого лише біля плодоніжки.

Смак і запах

·   властиві банану без стороннього запаху та смаку,

·   форма і колір повинні відповідати ботанічному сорту.

За сортом

·   десертні сорти.

Фасування

·  ящики, контейнери, упаковані у плівку,

·  тара повинна відповідати характеру товару і захищати його від пошкоджень.

Оцінка якості

·   ДСТУ ISO 931:2019 Банани зелені. Настанови щодо зберігання та транспортування (ISO 931:1980, IDT)

Супровідна документація

· документи, що підтверджують походження, свіжість, якість, та безпечність продукції.

  

 

3. ТЕХНІЧНІ  ВИМОГИ

 

1. Овочі та фрукти (далі - Товар), які будуть постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договором про закупівлю, повинна відповідати умовам ДСТУ, ТУ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації.

    2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам:

- Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини» (№2809-IV від 06.09.2005р.); «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (№ 771/97-ВР, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2468-IX); «Про дошкільну освіту» (№ 2628-ІІІ, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2153-IX);

-  постанові КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

 

3. При поставці Товару кожна партія повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність (посвідченням про якість / декларацією виробника / експертним висновком). Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною (видатковою) накладною.

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Порядок розрахунків: безготівковий (після пред'явлення учасником-переможцем належно оформленої у встановленому чинним законодавством порядку видаткової (товарно-транспортної) накладної, яка повинна містити відбиток печатки (крім учасників-переможців, що здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством) та підпис учасника-переможця).

11. Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» всі учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів.

Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного санітарного лікаря, який видається на кожну з таких потужностей (об'єктів), що використовуються для здійснення вищезазначеної діяльності. Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Відповідно до частини 2 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та  оператори агропродовольчих ринків повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного інспектора ветеринарної медицини для кожної з таких потужностей (об'єктів). Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.

Реєстри, зазначені у частинах першій і другій статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повинні бути доступними для громадськості в електронному та/або іншому вигляді.

 

Уповноважена особа  _____________ Оксана Яковишин

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Молоко фасоване жирністю не нижче 2,5%, сметана фасована жирністю 20% «ДК 021:2015 - 15510000-6 Молоко та вершки », розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Молоко фасоване жирністю не нижче 2,5%, сметана фасована жирністю 20% «ДК 021:2015 - 15510000-6 Молоко та вершки »

 

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 299 965,00 грн з ПДВ

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Молоко коров'яче пастеризоване на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:

 

Молоко фасоване жирністю не нижче 2,5%

 

 

1)                      https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ecfa61fa814b6900f10a516?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД"

2)                      https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ebbc6c2a98aa038f64fc475?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C Фірма "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5ebbc6c4a98aa038f64fc478?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C   ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮРІЯ"

3)                      https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5e8480084e36650261bf6951?region=%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C ПрАТ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

4)                      дані інших інтернет ресурсів;

5)                      ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ

 

Сметана фасована жирністю 20%

 

1) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5e8ae69782f2adc2fd8a7605 Приватне сільськогосподарське виробничо-торгове підприємство фірма "КВІЛТ"

2) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/61c0476d880d6813c2a2d4f2 ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД"

3) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/6371f36241f780293150ee48 Фірма "Люстдорф" у формі товариства з обмеженою відповідальністю

4)    дані інших інтернет ресурсів;

5)    ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ

 

Потреба в закупівлі сформована за результатами діяльності дошкільного закладу в попередні роки і у відповідності до організації харчування дітей згідно норм правил та згідно наказу МОН України «Про порядок організації харчування дітей в ДНЗ» від 01.06.2005р. №242/329, Інструкції з організації харчування дітей у ДНЗ від 17.04.2006р. №298/227 (зі змінами і доповненнями), постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

 

 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1.     Кількісні характеристики:

 

ДК 021:2015 - 15510000-6  -  Молоко та вершки



Найменування продукції (предмет закупівлі)   Одиниця виміру   Потреба

Молоко фасоване жирністю не нижче 2,5%   літр 8 000

Сметана фасована жирністю 20%     кг   660

 

2. Якісні характеристики:

ЗНАЧЕННЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА

  «Молоко фасоване жирністю не нижче 2,5%»


Загальні вимоги

Повинно бути пастеризоване, вітчизняного виробницт-ва, чисте, білого кольору, без сторонніх запахів та смаків, розфасоване у відповідну тару, не містити ГМО, шкідливих та інших токсичних речовин. Відсоток жирності молока повинен бути не нижче 2,5%.

Загальні значення

Якість товару та тари повинна відповідати діючим стандартам якості.

Упаковка (тара) повинна бути такою, щоб забезпечувала збереження якості та смакових властивостей товару. На кожній упаковці обов’язково повинно бути вказано дату виготовлення та термін реалізації товару.

Оцінка якості

· Молоко - ДСТУ 2661:2010.

 

Супровідна документація

· кожна партія товару повинна супроводжуватись документами, які підтверджують походження, якість та свіжість продукції: товарно-транспортна накладна, декларація відповідності / посвідчення якості,

· документи, що супроводжують товар, повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

Термін придатності до споживання

·     термін придатності до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 50% від загального терміну придатності споживання.

Фасування в тару по

·     ПЕТ пакет міскістю 1 літр 

  «Сметана фасована жирністю 20%»


Загальні вимоги

Повинна бути вітчизняного виробництва, чиста, білого кольору, без сторонніх запахів та смаків, відповідати вказаному відсотку жирності (20%), розфасована у відповідну тару, не містити ГМО, шкідливих та інших токсичних речовин.

Загальні значення

Якість товару та тари повинна відповідати діючим стандартам якості.

Упаковка (тара) повинна бути такою, щоб забезпечувала збереження якості та смакових властивостей товару. На кожній упаковці обов’язково повинно бути вказано дату виготовлення та термін реалізації товару. Сметана повинна бути розфасована в полістирольний стаканчик вагою 0,400 кг або пакет з поліетиленової плівки вагою 0,400кг вершків.

Оцінка якості

· Сметана - ДСТУ 4418:2005.

Супровідна документація

· кожна партія товару повинна супроводжуватись документами, які підтверджують походження, якість та свіжість продукції: товарно-транспортна накладна, декларація відповідності / посвідчення якості,

· документи, що супроводжують товар, повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

Термін придатності до споживання

·     термін придатності до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 50% від загального терміну придатності споживання.

 

3.ТЕХНІЧНІ  ВИМОГИ

1. Молоко фасоване жирністю не нижче 2,5%, сметана фасована жирністю 20% (далі - Товар), які будуть постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договором про закупівлю, повинні відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ, ТУ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації.

2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про ветеринарну медицину», «Про дитяче харчування», наказу МОЗ, МОН від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

2.1. Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, а саме:

- Підтвердження про санобробку (дез.обробку): сканкопії актів та договорів/довідок про санобробку (дез.обробку) на кожен транспортний засіб, яким будуть постачатись продукти харчування за предметом договору, за останні пів року від дати оголошення про проведення даної закупівлі в електронній системі закупівель.

- Довідку довільної форми про забезпечення експедиторів санітарним одягом (халатом, рукавицями) (довідка повинна містити вихідний номер, дату видачі та бути підписана Учасником).

-   Сканкопії особистих медичних книжок (форма №1-ОМК затверджена наказом МОЗ України 21.02.2013р. №150) з результатами проходження обов’язкових медичних оглядів для осіб які безпосередньо будуть постачати продукти харчування за предметом закупівлі (водій, експедитор), дійсні на момент проведення тендеру.

2.2. Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен подати документи, що підтверджують походження, безпечність і якість продуктів харчування за предметом закупівлі*:

-   Декларація виробника / посвідчення про якість;

- Експертний висновок, виданий відповідною акредитованою лабораторією, з протоколами випробувань на відповідність продукції за предметом договору вимогам діючих нормативних документів (за фізико-хімічними, мікробіологічними показниками, показниками безпеки);

- Експлуатаційний дозвіл на потужності / реєстраційний номер на потужності, які використовуються Учасником;

-  Реєстраційний номер постачальника / експлуатаційний дозвіл  виробника.

 

*- декларація виробника повинна відповідати експертному висновку на партію товару та повинна бути заповнена згідно вимог;

- у разі, якщо документ про якість продукції виданий не на Учасника закупівлі, необхідно надати копію договору про співпрацю між Учасником закупівлі та суб’єктом господарювання, на якого виданий документ про якість;

 Документи повинні бути чинними на період проведення закупівлі (постанова КМУ від 14.06.2002р. №833).   У разі надання копій документів, кожна сторінка документу повинна бути завізована Учасником.

3. При поставці Товару на структурні підрозділи Замовника кожна партія Товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність, а саме: посвідченням якості або декларацією виробника.

Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною накладною (ст.37 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 50% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару в заклади освіти повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом Учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів») та забезпечувати необхідний для збереження м’ясопродуктів температурний режим.

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до ст.ст. 39, 50 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якісті харчових продуктів».

Продукція харчової промисловості повинна постачатися спеціалізованим транспортом постачальника з дотриманням санітарних вимог, в тому числі щодо сумісності продуктів харчування. Згідно санітарно - гігієнічних норм, транспортування товару здійснюється спеціальним автотранспортом Постачальника, який має пройти санітарну обробку. Для підтвердження такої вимоги Учасник у складі пропозиції повинен надати:

· Скан-копію договору на проведення дезінфекції автотранспорту, що буде задіяний учасником для доставки продукції, яка є предметом закупівлі;

· Надати скан-копії актів виконаних робіт за поточний квартал відносно кінцевої дати подання пропозиції. В разі проведення дезінфекційних робіт власними силами Учасник повинен надати скан-копії оригіналів документів, чинних до кінця 2023 року, на правові підстави проведення таких робіт та скан-копії актів виконаних робіт за поточний квартал відносно кінцевої дати;

 

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується Учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, Учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Поставка Товарів здійснюється на підставі заявки Замовника згідно з затвердженим графіком. Графік поставки продукції може бути змінено в залежності від реальних потреб Замовника.

11. Приймання Товару по якості, асортименту і кількості здійснюється уповноваженими представниками обох Сторін.

12. Порядок розрахунків: безготівковий (після пред'явлення Учасником-переможцем належно оформленої у встановленому чинним законодавством порядку товарно-транспортної накладної, яка повинна містити відбиток печатки (крім Учасників-переможців, що здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством) та підпис Учасника-переможця). До товарно-транспортної накладної в обов’язковому порядку додається посвідчення якості та/або декларація виробника.

 Умови оплати: післяоплата протягом 60 (шістдесяти) календарних днів у разі наявності зареєстрованих коштів. У разі відсутності відповідного фінансування оплата здійснюється протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту  надходження та реєстрації фінансових зобов’язань    

 13. Всі Учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів. Згідно з вимогами статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та / або обігу харчових продуктів.

14. Учасник оплачує усі витрати, пов’язані з пересилкою документів (договір, сертифікати, накладні тощо) щодо участі у даній процедурі закупівлі та дією договору, укладеного за її результатами.

15.  З метою виконання вимог частин першої та другої статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку повинні застосовувати системи процедури, що забезпечують доступність такої інформації компетентному органу за його запитами. Інформація повинна зберігатися протягом шести місяців після закінчення кінцевої дати продажу харчового продукту, нанесеної на маркуванні.

 

Уповноважена особа  _____________ Оксана Яковишин

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Сир кисломолочний жирністю 9 % та сир твердий 50% жирності «ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Сир кисломолочний жирністю 9 % та сир твердий 50% жирності «ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти».

 

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 319700,00 грн з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Сир кисломолочний жирністю 9 % та сир твердий 50% жирності на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:

 

Сир кисломолочний жирністю 9 %

 

1)                      https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/62bd989097395838511d13dd?region=Івано-Франківська+область ПрАТ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

2)                      https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/62bd98884f8c3608ba257a31?region=Івано-Франківська+область ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮРІЯ"

3) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/62bc30884f8c3608ba257989 ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД"
4) https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-12-02-008849-a
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ( ЯСЛА- САДОК) "КВІТКА КАРПАТ" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
5) https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-12-14-013218-a пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко" та ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД"
6) https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-12-14-015266-a пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю "Радивилівмолоко" , ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД" та ПП "Рідна Земля ІФ"

 7)                     дані інших інтернет ресурсів;

 8)                      ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ

 

Сир твердий 50% жирності

 

1) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5e95c98017960246cc7b38a2?region=Івано-Франківська+область ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ КАЛИНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

2) https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/view/5fd8d0428905600ed4509c4f?region=Івано-Франківська+область ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮРІЯ"

3)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/company/3129214517/view/5e95c98017960246cc7b38a2?region=Івано-Франківська+область ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ КАЛИНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

4)https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/company/30356917/view/5ebd6272fde6346b77508865?region=Івано-Франківська+областьПрАТ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

5) дані інших інтернет ресурсів;

6) ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ

7) Цінова довідка Івано-Франківської Торгово-Промислової Палати №В-461 від 10.11.2022р.

Потреба в закупівлі сформована за результатами діяльності дошкільного закладу в попередні роки і у відповідності до організації харчування дітей згідно норм правил та згідно наказу МОН України «Про порядок організації харчування дітей в ДНЗ» від 01.06.2005р. №242/329, Інструкції з організації харчування дітей у ДНЗ від 17.04.2006р. №298/227 (зі змінами і доповненнями), постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

 

 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1.     Кількісні характеристики:

 

ДК 021:2015 - 15540000-5  -  Сирні продукти

Найменування продукції (предмет закупівлі)     Одиниця виміру    Потреба

Сир кисломолочний жирністю 9%     кг     2250

Сир твердий     кг       265

 

2. Якісні характеристики:

 

ЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИКА

  «Сир кисломолочний жирністю 9%»

Загальні вимоги


Повинен бути вказаної жирності, мати білий або злегка кремовий колір, ніжну консистенцію, відповідний смак та кисломолочний запах, без ознак забруднення, плісняви, сторонніх запахів.

Смак і запах


·    сир кисломолочний: характерний кисломолочний, без сторонніх присмаків і запахів;

Консистенція


·  сир кисломолочний: м’яка, мазка або розсипчаста, дозволено незначну крупинчастість та незначне виділення сироватки;

Колір


·    сир кисломолочний: білий або з кремовим відтінком, рівномірний за всією масою;

Оцінка якості


·  Сир кисломолочний: ДСТУ 4554:2006. Або еквівалент

Пакування


Упаковка повинна відповідати ТУ та ДСТУ та бути такою, щоб забезпечувала збереження якості та смакових властивостей товару. На кожній упаковці (тарі) обов’язково повинно бути вказано дату виготовлення та термін реалізації товару.

 Згідно з п. 9.1 ДСТУ 4554:2006 сир кисломолочний може бути запакований в пергамент, кашировану алюмінієву фольгу, поліетиленову плівку, стаканчики з полімерного або комбінованого матеріалу вітчизняного виробництва 

Фасування – згідно потреби-заявки

Супровідна документація


·      кожна партія товару повинна супроводжуватись документами, які підтверджують походження, якість та свіжість продукції: товарно-транспортна накладна, декларація відповідності / посвідчення якості,

·      документи, що супроводжують товар, повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

Термін придатності до споживання


·      термін придатності до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

        «Сир твердий»

Загальні вимоги

Повинен бути з рівним міцним покриттям без пошкоджень, твердий, без сторонніх запахів, присмаку гіркоти, плісняви. Поверхня повинна бути чиста, рівна, без механічних ушкоджень, сторонніх нашарувань і товстого поверхневого шару, покрита захисним покривом, який щільно прилягає до поверхні сиру. Сир типу "Голандський" або еквівалент.


Смак і запах

·    сир твердий: специфічний сирний, без сторонніх присмаків і запахів. Дозволено наявність присмаку пастеризації.


Консистенція

·    сир твердий: тісто пластичне, ніжне, однорідне по всій масі, злегка крихке.


Колір

·    сир твердий: однорідний за всією масою, від молочного до жовтого.


Оцінка якості

·  Сир твердий: ДСТУ 6003:2008. Або еквівалент


Пакування

Упаковка повинна відповідати ТУ та ДСТУ та бути такою, щоб забезпечувала збереження якості та смакових властивостей товару. На кожній упаковці (тарі) обов’язково повинно бути вказано дату виготовлення та термін реалізації товару. . Товар повинен бути фасований в головки, поверхня покрита захисним парафінованим покриттям, не сирний продукт.

Фасування – згідно потреби-заявки


Супровідна документація

·      кожна партія товару повинна супроводжуватись документами, які підтверджують походження, якість та свіжість продукції: товарно-транспортна накладна, декларація відповідності / посвідчення якості,

·      документи, що супроводжують товар, повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.


Термін придатності до споживання

·      термін придатності до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.


3.ТЕХНІЧНІ  ВИМОГИ

Сир кисломолочний

1. Сир кисломолочний жирністю 9 % (далі - Товар), які будуть постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договором про закупівлю, повинні відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ, ТУ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації.

2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про ветеринарну медицину», «Про дитяче харчування», наказу МОЗ, МОН від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

2.1. Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, а саме:

Підтвердження про санобробку (дез.обробку): сканкопії актів та договорів/довідок про санобробку (дез.обробку) на кожен транспортний засіб, яким будуть постачатись продукти харчування за предметом договору, за останні пів року від дати оголошення про проведення даної закупівлі в електронній системі закупівель.

 - Довідку довільної форми про забезпечення експедиторів санітарним одягом (халатом, рукавицями) (довідка повинна містити вихідний номер, дату видачі та бути підписана Учасником).

 -          Сканкопії особистих медичних книжок (форма №1-ОМК затверджена наказом МОЗ України 21.02.2013р. №150) з результатами проходження обов’язкових медичних оглядів для осіб які безпосередньо будуть постачати продукти харчування за предметом закупівлі (водій, експедитор), дійсні на момент проведення тендеру.

Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен подати документи, що підтверджують походження, безпечність і якість продуктів харчування за предметом закупівлі*:

а) декларація виробника / посвідчення про якість;

б) експертний висновок, виданий відповідною акредитованою лабораторією, з протоколами випробувань на відповідність продукції за предметом договору вимогам діючих нормативних документів (за фізико-хімічними, мікробіологічними показниками, показниками безпеки);

в) експлуатаційний дозвіл на потужності / реєстраційний номер на потужності, які використовуються Учасником;

г)  реєстраційний номер постачальника / експлуатаційний дозвіл  виробника.

 

* у разі, якщо документ про якість продукції виданий не на Учасника закупівлі, необхідно надати копію договору про співпрацю між Учасником закупівлі та суб’єктом господарювання, на якого виданий документ про якість;

 

3. При поставці Товару   Замовника кожна партія Товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність, а саме: посвідченням якості або декларацією виробника.

Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною накладною.

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару   повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом Учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів») та забезпечувати необхідний для збереження м’ясопродуктів температурний режим.

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до ст. 50 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якісті харчових продуктів».

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується Учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, Учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Поставка Товарів здійснюється на підставі заявки Замовника згідно з затвердженим графіком. Графік поставки продукції може бути змінено в залежності від реальних потреб Замовника.

11. Приймання Товару по якості, асортименту і кількості здійснюється уповноваженими представниками обох Сторін.

12. Порядок розрахунків: безготівковий (після пред'явлення Учасником-переможцем належно оформленої у встановленому чинним законодавством порядку видаткової накладної, яка повинна містити відбиток печатки (крім Учасників-переможців, що здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством) та підпис Учасника-переможця).

Умови оплати: післяоплата протягом 60 (шістдесяти) календарних днів у разі наявності зареєстрованих коштів. У разі відсутності відповідного фінансування оплата здійснюється протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту  надходження та реєстрації фінансових зобов’язань    

13. Всі Учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів. Згідно з вимогами статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та / або обігу харчових продуктів.

14. Учасник-переможець оплачує усі витрати, пов’язані з пересилкою документів (договір, сертифікати, накладні тощо) щодо участі у даній процедурі закупівлі та дією договору, укладеного за її результатами.

15.  З метою виконання вимог частин першої та другої статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку повинні застосовувати системи процедури, що забезпечують доступність такої інформації компетентному органу за його запитами. Інформація повинна зберігатися протягом шести місяців після закінчення кінцевої дати продажу харчового продукту, нанесеної на маркуванні.

Сир твердий

1. Сир твердий (далі - Товар), які будуть постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договором про закупівлю, повинні відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ, ТУ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації. поверхня покрита захисним парафінованим покриттям, не сирний продукт.

2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про ветеринарну медицину», «Про дитяче харчування», наказу МОЗ, МОН від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

3. При поставці Товару   кожна партія Товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність, а саме: посвідченням якості або декларацією виробника.

Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною накладною (ст.37 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару в   повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом Учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів») та забезпечувати необхідний для збереження продуктів харчування температурний режим.

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до ст.ст. 39, 50 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якісті харчових продуктів».

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується Учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, Учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Поставка Товарів здійснюється на підставі заявки Замовника згідно з затвердженим графіком. Графік поставки продукції може бути змінено в залежності від реальних потреб Замовника.

11. Приймання Товару по якості, асортименту і кількості здійснюється уповноваженими представниками обох Сторін.

12. Оплата за поставлений по договору Товар здійснюється Замовником після отримання товарно-транспортної накладної, на рахунок Учасника-переможця, який вказаний у тендерній пропозиції, протягом 30 календарних днів з дня отримання Товару, через установу управління Державної казначейської служби України.

13. Всі Учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів. Згідно з вимогами статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та / або обігу харчових продуктів.

14. Учасник-переможець оплачує усі витрати, пов’язані з пересилкою документів (договір, сертифікати, накладні тощо) щодо участі у даній процедурі закупівлі та дією договору, укладеного за її результатами.

15.  З метою виконання вимог частин першої та другої статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку повинні застосовувати системи процедури, що забезпечують доступність такої інформації компетентному органу за його запитами. Інформація повинна зберігатися протягом шести місяців після закінчення кінцевої дати продажу харчового продукту, нанесеної на маркуванні.

1.Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про ветеринарну медицину», «Про дитяче харчування», наказу МОЗ, МОН від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

2.1. Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, а саме:

- Підтвердження про санобробку (дез.обробку): сканкопії актів та договорів/довідок про санобробку (дез.обробку) на кожен транспортний засіб, яким будуть постачатись продукти харчування за предметом договору, за останні пів року від дати оголошення про проведення даної закупівлі в електронній системі закупівель.

 - Довідку довільної форми про забезпечення експедиторів санітарним одягом (халатом, рукавицями) (довідка повинна містити вихідний номер, дату видачі та бути підписана Учасником).

  Сканкопії особистих медичних книжок (форма №1-ОМК затверджена наказом МОЗ України 21.02.2013р. №150) з результатами проходження обов’язкових медичних оглядів для осіб які безпосередньо будуть постачати продукти харчування за предметом закупівлі (водій, експедитор), дійсні на момент проведення тендеру.

2.2. Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен подати документи, що підтверджують походження, безпечність і якість продуктів харчування за предметом закупівлі*:

-   Декларація виробника / посвідчення про якість;

- Експертний висновок, виданий відповідною акредитованою лабораторією, з протоколами випробувань на відповідність продукції за предметом договору вимогам діючих нормативних документів (за фізико-хімічними, мікробіологічними показниками, показниками безпеки);

- Експлуатаційний дозвіл на потужності / реєстраційний номер на потужності, які використовуються Учасником;

-   Реєстраційний номер постачальника / експлуатаційний дозвіл  виробника.

 *- декларація виробника повинна відповідати експертному висновку на партію товару та повинна бути заповнена згідно вимог;

- у разі, якщо документ про якість продукції виданий не на Учасника закупівлі, необхідно надати копію договору про співпрацю між Учасником закупівлі та суб’єктом господарювання, на якого виданий документ про якість;

 Документи повинні бути чинними на період проведення закупівлі (постанова КМУ від 14.06.2002р. №833).   У разі надання копій документів, кожна сторінка документу повинна бути завізована Учасником.

3. При поставці Товару на структурні підрозділи Замовника кожна партія Товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність, а саме: посвідченням якості або декларацією виробника.

Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною накладною (ст.37 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 50% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару   повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом Учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів») та забезпечувати необхідний для збереження м’ясопродуктів температурний режим.

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до ст.ст. 39, 50 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якісті харчових продуктів».

Продукція харчової промисловості повинна постачатися спеціалізованим транспортом постачальника з дотриманням санітарних вимог, в тому числі щодо сумісності продуктів харчування. Згідно санітарно - гігієнічних норм, транспортування товару здійснюється спеціальним автотранспортом Постачальника, який має пройти санітарну обробку. Для підтвердження такої вимоги Учасник у складі пропозиції повинен надати:

· Скан-копію договору на проведення дезінфекції автотранспорту, що буде задіяний учасником для доставки продукції, яка є предметом закупівлі;

Надати скан-копії актів виконаних робіт за поточний квартал відносно кінцевої дати подання пропозиції. В разі проведення дезінфекційних робіт власними силами Учасник повинен надати скан-копії оригіналів документів, чинних до кінця 2023 року, на правові підстави проведення таких робіт та скан-копії актів виконаних робіт за поточний квартал відносно кінцевої дати;

Уповноважена особа  _____________ Оксана Яковишин

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі

Риба свіжоморожена «Хек» «ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена «Хек»)», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Риба свіжоморожена «Хек» «ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба свіжоморожена «Хек»)».

 

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 246 600,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Риба свіжоморожена «Хек» на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:

 

Соки фруктові

 

1)                      дані з Prozorro Market:

a.                       https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/company/35054725/view/5ed0e5bc536381925751e4fe?page=1 ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТД"СОЛОДКИЙ СВІТ"

b.                      https://zakupki.prom.ua/ecatalog/gov/company/2902818143/view/5ecfd047a814b6900f10a540 ФОП БАТІГ НАДІЯ ПЕТРІВНА

2)                      дані інших інтернет ресурсів;

3)                      ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ

4)                      Цінова довідка Івано-Франківської Торгово-Промислової Палати №В-461 від 10.11.2022р.

 

Предмет закупівлі: Риба свіжоморожена «Хек»


Планова потреба на 2023р. (кг)    1 800


Середньо-ринкова ціна (грн.)

Цінова довідка №В-461 від 10.11.2022р. 137,04

Очікувана вартість закупівлі (грн.)   246 672,00

 

 

 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1.     Кількісні характеристики:

 

ДК 021:2015 - 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені


Найменування продукції (предмет закупівлі)     Одиниця виміру    Потреба

Риба свіжоморожена «Хек» кг       1 800

 

2. Якісні характеристики:

 ЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИКА

Термообробка

·    свіжоморожена.

Присутність льоду

·    не допускається.

Зовнішні вигляд

·    тушка без голови, патрана, без хвоста, середнього розміру.

Поверхня риби

·    ціла, рівна, чиста, недеформована, природного кольору, без поверхневих пошкоджень.

Консистенція м’язів

·    щільна.

Запах після розморожування

·    притаманний свіжій риби без сторонніх запахів і присмаків.

Маркування

·    обов’язкова наявність ярликів із зазначенням найменування продукту, виробника, дати виготовлення, терміну придатності, умов зберігання, поживної та енергетичної цінності, посилання на нормативно-технічну документацію у відповідності до супровідних документів на поставку;

·    без ГМО, що має бути зазначено на упаковці.

Оцінка якості

ДСТУ 4378:2005.

Супровідна документація

кожна партія товару повинна супроводжуватись документами, які підтверджують походження, якість та свіжість продукції: товарно-транспортна накладна, декларація відповідності / посвідчення якості / сертифікат відповідності;

 документи, що супроводжують товар, повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

Термін придатності до споживання

·    термін придатності до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

 

3.ТЕХНІЧНІ  ВИМОГИ

 

 

1. Риба свіжоморожена «Хек» (далі - Товар), яка буде постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договором про закупівлю, повинна відповідати умовам ДСТУ, ТУ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації.

    2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам:

ü Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини» (№2809-IV від 06.09.2005р.); «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (№ 771/97-ВР, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2468-IX); «Про дошкільну освіту» (№ 2628-ІІІ, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2153-IX);

ü  постанові КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

 

3. При поставці Товару кожна партія повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність (посвідченням про якість / декларацією виробника / експертним висновком). Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною (видатковою) накладною.

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Порядок розрахунків: безготівковий (після пред'явлення учасником-переможцем належно оформленої у встановленому чинним законодавством порядку видаткової (товарно-транспортної) накладної, яка повинна містити відбиток печатки (крім учасників-переможців, що здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством) та підпис учасника-переможця).

11. Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» всі учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів.

Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного санітарного лікаря, який видається на кожну з таких потужностей (об'єктів), що використовуються для здійснення вищезазначеної діяльності. Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Відповідно до частини 2 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та  оператори агропродовольчих ринків повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного інспектора ветеринарної медицини для кожної з таких потужностей (об'єктів). Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.

Реєстри, зазначені у частинах першій і другій статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повинні бути доступними для громадськості в електронному та/або іншому вигляді.

 

 

Уповноважена особа  _____________ Оксана Яковишин

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі

Яйця курячі харчові «ДДК 021:2015 – 03142500-3 Яйця курячі (Яйця курячі харчові)», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Яйця курячі харчові «ДДК 021:2015 – 03142500-3 Яйця курячі (Яйця курячі харчові)».

 

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:112 000 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Яйця курячі харчові на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:

 

Яйця курячі харчові

Цінова довідка №В-461 від 10.11.2022р.

 Предмет закупівлі: Яйця курячі харчові

 Планова потреба  на 2023р. (шт). 16 000

Середньо-ринкова ціна (грн.)  

Цінова довідка №В-461 від 10.11.2022р. 6,97

Очікувана вартість закупівлі (грн.) 111 520,00

 

 

 

 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1. Кількісні характеристики:

  

ДК 021:2015 - 03140000-4

Продукція тваринництва та супутня продукція

Найменування продукції (предмет закупівлі) Одиниця виміру Потреба

Яйця курячі харчові   штук       16 000

 

2. Якісні характеристики:

 ЗНАЧЕННЯ

·    ХАРАКТЕРИСТИКА

Загальні значення

·    повинні бути доброякісними, свіжими, цілими,

·    кожне яйце повинно бути промарковане.

Колір

·    білі,

·    коричневі.

Шкаралупа

·    чиста, непошкоджена, без видимих змін структури, без слідів крові чи посліду,

·    дозволено поодинокі цятки, плями або смуги від транспортерної стрічки площею не більше ніж 1/8 поверхні,

·    відповідно промаркована.

Категорія

вища.

Клас

·    харчові столові.

Маса одного яйця

·    від 63 до 72,9 г.

Білок

·    чистий, щільний, світлий, прозорий, без сторонніх домішок.

Жовток

·    ледь видимий під час овоскопування, контури не окреслені, займає центральне або злегка зміщене положення, може злегка рухатися під час обертання яйця, без кров'яних плям або смужок.

Запах

природний, без стороннього затхлого чи гнилісного запаху.

Пакування

·    відповідна тара, яка забезпечує цілісність і збереження яєць (гофровані прокладки, картонні коробки тощо).

Маркування

·    Кожне яйце маркується штампом, де вказана група та категорія яйця нешкідливою фарбою, призначеною для харчових потреб. Маркування на кожному ящику містить таку інформацію: назва харчового продукту. Назва та адреса підприємства – виробника, дата фасування. Дані про харчову та енергетичну цінність. Термін та умови зберігання. Відповідність товару вимогам діючого санітарного законодавства України, про вміст ГМО.

Повітряна камера

може бути деяка рухливість.

Оцінка якості

ДСТУ 5028:2008.

Супровідна документація

документи, що підтверджують походження, свіжість, якість та безпечність продукції.

 

3.ТЕХНІЧНІ  ВИМОГИ

 

 

1. Яйця курячі харчові (далі - Товар), які будуть постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договором про закупівлю, повинні відповідати умовам , ДСТУ, ТУ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації.

2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам:

- Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини» (№2809-IV від 06.09.2005р.); «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (№ 771/97-ВР, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2468-IX); «Про дошкільну освіту» (№ 2628-ІІІ, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2153-IX);

-  постанові КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

 

3. При поставці Товару кожна партія повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність (посвідченням про якість / декларацією виробника / експертним висновком). Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною (видатковою) накладною.

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Порядок розрахунків: безготівковий (після пред'явлення учасником-переможцем належно оформленої у встановленому чинним законодавством порядку видаткової (товарно-транспортної) накладної, яка повинна містити відбиток печатки (крім учасників-переможців, що здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством) та підпис учасника-переможця).

11. Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» всі учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів.

Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного санітарного лікаря, який видається на кожну з таких потужностей (об'єктів), що використовуються для здійснення вищезазначеної діяльності. Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Відповідно до частини 2 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та  оператори агропродовольчих ринків повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного інспектора ветеринарної медицини для кожної з таких потужностей (об'єктів). Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.

Реєстри, зазначені у частинах першій і другій статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повинні бути доступними для громадськості в електронному та/або іншому вигляді.

 

Уповноважена особа  _____________ Оксана Яковишин

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі

Соки фруктові в асортименті (яблучний, мультифруктовий, виноградний)) «ДК 021:2015 - 15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Соки фруктові в асортименті (яблучний, мультифруктовий, виноградний))», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Соки фруктові в асортименті (яблучний, мультифруктовий, виноградний)) «ДК 021:2015 - 15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Соки фруктові в асортименті (яблучний, мультифруктовий, виноградний))»

 

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:188 000,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Соки фруктові на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:

 

Соки фруктові

 

1)                      дані з різних інтернет ресурсів;

2)                      ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ

3)                   Цінова довідка Івано-Франківської Торгово-Промислової Палати №В-461 від 10.11.2022р.

 

Предмет закупівлі: Середньо-ринкова ціна (грн.) Планова потреба на 2023р. (л)

Цінова довідка №В-461 від 10.11.2022р.


Сік яблучний   47,20 

Сік мультифруктовий   47,85 

Сік виноградний   47,10 

Соки фруктові 4000

Очікувана вартість за літр (грн.)     47,38 


Очікувана вартість закупівлі (грн.) 189 533,30

 

 

 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1.     Кількісні характеристики:

 

ДК 021:2015 - 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки


Найменування продукції (предмет закупівлі) Одиниця виміру Потреба


Соки фруктові в асортименті 

(яблучний, мультифруктовий, виноградний)   л   4 000

 

2. Якісні характеристики:

ЗНАЧЕННЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА

За типом виготовлення

-    фруктові.

Від кількості компонентів

-    однокомпоненті,

-    купажовані,

-    без додавання цукрів та підсолоджувачів,

-    повинні містити не більше 0,12грама натрію або еквівалентну кількість солі на 100 мілілітрів готового продукту

Від способу  консервування

-    стерилізовані,

-    пастеризовані.

Зовнішній вигляд та концентрація

 залежно від типу сировини та технології приготування.

За технологією виробництва

непрояснені,

-    з м’якоттю,

-    освітлені.

Запах та смак

- натуральний, добре виражений смак та аромат, властивий використаним видам сировини.

Колір

- однорідний за своєю масою,

-    властивий соку з відповідної сировини після термічної обробки.

 

3.ТЕХНІЧНІ  ВИМОГИ

 

 

1. Соки фруктові в асортименті (далі - Товар), яка буде постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договором про закупівлю, повинна відповідати умовам ДСТУ, ТУ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації.

    2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам:

- Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини» (№2809-IV від 06.09.2005р.); «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (№ 771/97-ВР, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2468-IX); «Про дошкільну освіту» (№ 2628-ІІІ, поточна редакція - редакція від 19.08.2022р. № 2153-IX);

-  постанові КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

 

3. При поставці Товару кожна партія повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність (посвідченням про якість / декларацією виробника / експертним висновком). Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною (видатковою) накладною.

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Порядок розрахунків: безготівковий (після пред'явлення учасником-переможцем належно оформленої у встановленому чинним законодавством порядку видаткової (товарно-транспортної) накладної, яка повинна містити відбиток печатки (крім учасників-переможців, що здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством) та підпис учасника-переможця).

11. Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» всі учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів.

Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного санітарного лікаря, який видається на кожну з таких потужностей (об'єктів), що використовуються для здійснення вищезазначеної діяльності. Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Відповідно до частини 2 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та  оператори агропродовольчих ринків повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного інспектора ветеринарної медицини для кожної з таких потужностей (об'єктів). Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.

Реєстри, зазначені у частинах першій і другій статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повинні бути доступними для громадськості в електронному та/або іншому вигляді.

 

Уповноважена особа  _____________ Оксана Яковишин

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ



ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі

М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене «ДК 021:2015 – 15110000-2 М’ясо (М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене)», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))


Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна , Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене «ДК 021:2015 – 15110000-2 М’ясо (М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене)».

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 701 000,00 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене «ДК 021:2015 – 15110000-2 М’ясо (М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене)» на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела:


М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене

Потреба в закупівлі сформована за результатами діяльності дошкільного закладу в попередні роки і у відповідності до організації харчування дітей згідно норм правил та згідно наказу МОН України «Про порядок організації харчування дітей в ДНЗ» від 01.06.2005р. №242/329, Інструкції з організації харчування дітей у ДНЗ від 17.04.2006р. №298/227 (зі змінами і доповненнями), постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ДК 021:2015 - 15110000-2 - М’ясо (М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене).

Найменування продукції (предмет закупівлі) Одиниця Потреба

                 виміру

1. М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене       кг 700

2. М’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене       кг 700

3. Тушки курей охолоджені       кг 3 000

4. Філе куряче охолоджене       кг 2 000

2. Якісні характеристики  

ЗНАЧЕННЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА

М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене

Термообробка

Категорія

Сорт

Зовнішній вигляд

За частинами

Колір

Запах

Загальні значення

Оцінка якості

Супровідні документи

Термін придатності до споживання

М’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене

Термічний стан

Категорія

Сорт

Зовнішній вигляд

За частинами

Колір

Запах

Загальні значення

Оцінка якості

Супровідні документи

Термін придатності до споживання

Тушки курей охолоджені

Термічний стан

Зовнішній вигляд

Запах

За частинами

Оцінка якості

Загальні значення

Супровідна документація

Термін придатності до споживання

Філе куряче охолоджене

Термічний стан

Зовнішній вигляд

Запах

За частинами

Оцінка якості

Загальні значення

Супровідна документація

Термін придатності до споживання

3.ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

1. М’ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м’ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, тушки курей охолоджені, філе куряче охолоджене (далі - Товар), які будуть постачатися Учасником-переможцем за укладеним за результатами проведених відкритих торгів договорами про закупівлю, повинні відповідати умовам ДСТУ, ТУ, ГОСТ України, які встановлені для даного виду продукції. Товар не повинен містити ГМО, шкідливі та токсичні речовини. Показники якості повинні відповідати вимогам діючої нормативної документації.

2. Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам:

3. При поставці Товару кожна партія повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність (посвідченням про якість / декларацією виробника / експертним висновком). Подані документи повинні бути чинними на момент поставки Товару.

Товар за предметом договору в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися товарно-транспортною (видатковою) накладною.

Документи, що супроводжують Товар, упаковка Товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення та термін реалізації Товару.

4. Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 70% від загального терміну придатності споживання.

5. Доставка Товару повинна здійснюватись спеціалізованим автотранспортом учасника-переможця, який повинен відповідати встановленим гігієнічним вимогам (ст.44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).

6. Умови пакування та маркування продуктів за предметом договору повинні відповідати ЗУ, ДСТУ чи ТУ відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

7. Товар, що буде постачатись за договором, не повинен мати дефектів товарного вигляду. На час поставки Товар повинен бути придатний до використання. Упаковка (тара) Товару повинна забезпечувати захист і збереження Товару від пошкоджень під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

8. Транспортування, доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується учасником-переможцем за його кошти.

9. У разі поставки Товару неналежної якості, в якому виявлені дефекти або недоліки, учасник-переможець повинен своїми силами та за свій рахунок усунути виявлені дефекти, недоліки або замінити такий Товар на Товар належної якості.

10. Порядок розрахунків: безготівковий (після пред'явлення учасником-переможцем належно оформленої у встановленому чинним законодавством порядку видаткової (товарно-транспортної) накладної, яка повинна містити відбиток печатки (крім учасників-переможців, що здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством) та підпис учасника-переможця).

11. Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» всі учасники повинні бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів.

Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного санітарного лікаря, який видається на кожну з таких потужностей (об'єктів), що використовуються для здійснення вищезазначеної діяльності. Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Відповідно до частини 2 статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори потужностей (об'єктів), що здійснюють діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та оператори агропродовольчих ринків повинні отримати експлуатаційний дозвіл відповідного головного державного інспектора ветеринарної медицини для кожної з таких потужностей (об'єктів). Потужностям (об'єктам), які потребують експлуатаційного дозволу, присвоюється персональний контрольний (реєстраційний) номер. Потужності (об'єкти) та їх оператори заносяться до реєстру потужностей (об'єктів), який ведеться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.

Реєстри, зазначені у частинах першій і другій статті 22 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повинні бути доступними для громадськості в електронному та/або іншому вигляді.

Уповноважена особа _____________ Оксана Яковишин

Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк, морква, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, апельсини)

Овочі фрукти 2 ЗАКУПІВЛЯ.pdf

Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк, морква, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, апельсини)

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ





ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк, морква, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, апельсини) Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи

, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))



Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 27 "КАРПАТСЬКА КАЗКА" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

76002, Україна, Івано-Франківська обл., МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛИЦЯ НАДВІРНЯНСЬКА, БУДИНОК 28

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк, морква, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, апельсини) Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи

Вид процедури закупівлі:відкриті торги згідно пункту 37прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості).

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 283 580,00 грн з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти: буряк, морква, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, гарбуз, яблука, банани, апельсини).

на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Отже, Замовником під час пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну на товар було зокрема використано наступні джерела згідно обсягів і потреби:



Буряк столовий

кг

2 250

Морква

кг

2 250

Цибуля ріпчаста

кг

1 060

Капуста білокачанна

кг

2 250

Гарбуз

кг

250

Яблука

кг

3 050

Банани

кг

500

Апельсини

кг

500





Буряк столовий







https://shop.metro.ua/shop/pv/BTY-X109500/0032/0021/Буряк-кг









https://shop.silpo.ua/product/buriak-mytyi-371674



https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/fruits-vegetables/vegetables/beet/





Морква

дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо

https://shop.metro.ua/shop/pv/BTY-X383512/0032/0021/Морква-кг



https://shop.silpo.ua/product/morkva-34650



https://epicentrk.ua/ua/shop/morkov-ukraina.html







https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/fruits-vegetables/vegetables/?k=морковь%3D%3D%3D+1кг







Цибуля



дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо



https://shop.metro.ua/shop/pv/BTY-X355006/0032/0021/Цибуля-сітка-4кг









https://epicentrk.ua/ua/shop/luk-repchatyy-zheltaya.html



https://shop.silpo.ua/product/tsybulia-ripchasta-zhovta-32573



https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/fruits-vegetables/vegetables/?k=лук%3D%3Dрепчатый%3D+1кг





Капуста

дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо



https://shop.metro.ua/shop/pv/BTY-X338812/0032/0021/Капуста-кг



https://epicentrk.ua/ua/shop/kapusta-ukraina.html



h ttps://shop.silpo.ua/product/kapusta-bilogolova-32572









https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/fruits-vegetables/vegetables/?k=капуста%3D%3Dбелокачанная%3D+1кг



Гарбуз







дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо



https://shop.metro.ua/shop/pv/BTY-X17201/0032/0021/ГАРБУЗ-БАТТЕРНАТ-КГ



https://fruit-time.ua/product/garbuz.html



Яблука



дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо



https://shop.metro.ua/shop/pv/BTY-X292587/0032/0021/Яблуко-Гала





https://epicentrk.ua/ua/shop/yabloki-golden-delishes.html





https://shop.silpo.ua/product/yabluko-aidared-96131



https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/fruits-vegetables/fruits/?k=яблоко%3D%3D%3Dукраинские+1кг



Банани



дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо



https://shop.silpo.ua/product/banan-32485?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA1-6sBhAoEiwArqlGPkygXQrbM0-QKTGZ_Hp7VaEzt2h4w_p2cFLlUsXGzn8lVhgSyeCISxoCug4QAvD_BwE





https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/fruits-vegetables/fruits/?k=банан%3D%3D%3D+1кг



Апельсини



дані інших інтернет ресурсів в т.ч торги на інших майданчиках

ціни в торгових мережах міста Івано-Франківськ Метро, Сільпо



https://shop.metro.ua/shop/pv/BTY-X72771/0032/0021/Апельсин-Турeччина







https://epicentrk.ua/ua/shop/apelsin.html













https://index.minfin.com.ua/ua/markets/wares/prods/fruits-vegetables/fruits/?k=апельсин%3D%3D%3D+1кг







https://delikates.ua






М'ясо (м'ясо яловичини І категорії першого сорту охолоджене, м'ясо свинини І категорії першого сорту охолоджене, філе куряче охолоджене)