Матеріально-технічне забезпечення закладу

    Дошкільний навчальний заклад розташований у двоповерховій будівлі, загальною площею 2638,0 кв. м. Площа групових приміщень - 1581,34 м2. Проектна потужність закладу – 273 дітей. Реальна наповнюваність – 360 дітей. На сьогодні в дошкільному закладі функціонують 14 груп (12 дошкільних груп і 2 ясельні – 382 дітей). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем. У закладі встановлено гнучкий режим роботи із різнотривалим перебуванням дітей:

                 5 груп – з 10,5 год. режимом;

                 9 груп – з 12 год. режимом.

Загальна площа території закладу 1,1917 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу знаходиться спортивна зона площею 0,0424 га, майданчик розміром 31 х 13,7 м. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти  мають затишний та естетичний вигляд. Проводиться поточний ремонт приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, гарячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу від централізоване 

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Створені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою.

Облаштовано місця для роботи практичного психолога, вчителя-логопеда, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, акустична система, проектор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора на два ліжка. Медичне обслуговування в закладі здійснює дві сестри медичні старші. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електром'ясорубка, дві електродуховки, дві електроплити, електроводонагрівач, харчоварочний котел,  холодильники та морозильна камера.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання:  комп’ютером та ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, проектором, 2 магнітофонами, 2 принтерами, сканером, телевізором.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.

За сприяння громадської організації «Проліска» для покращення умов ЗДО, який відвідують діти ВПО, діти учасників бойових дій, діти загиблих внаслідок бойових дій воїнів, діти з ООП у 2022 році було покращено оснащення харчоблоку, пральні: 

- шафа холодильна;

- плита електрична;

- котел стравоварний;

- шафа для хліба;

- м’ясорубка, овочерізка;

- піч пароконвекційна;

- пральна машина;

На загальну суму 460 тисяч 596 гривень.

Для урізноманітнення форм навчальної діяльності ця ж організація надала ноутбук  Lenovo (2 шт.), комплект Spark Kit з системою управління, 40 планшетами та навушниками, зарядними пристроями, кабелями живлення, роутером на суму 314 тисяч 438 гривень. 

У ЗДО обладнано чотири укриття для перебування осіб усіх учасників педагогічного процесу під час повітряної тривоги (три підвальних приміщень для дітей старшого та середнього дошкільного віку та частини працівників і коридор, що з'єднує два корпуси – вікна з протилежних сторін закладені мішками з піском по всій висоті отвору з обох сторін). Укриття забезпечені необхідним мінімумом меблів, харчових та питних запасів, засобами гігієни, іграшками та засобами зображувальної діяльності. В укритті наявний стаціонарний санвузол.