ДСНС інформує


Відеопорадник «Збережи життя – познач себе у темряві»


Рятувальники нагадують про небезпеку вибухових предметів


Не думайте, що рибалці небезпечний тільки слабкий лід. Великої шкоди може завдати міцний, але слизький лід. Рибалки часто травмують себе, коли ковзалися на льоду. Як правило, після падіння, ударів і розтягувань – не уникнути, при невдалому приземленні – можливо струс мозку. Тому, на слизькому льоду, потрібно бути гранично акуратним! 

Якщо ви впали і через деякий час відчули біль в голові, нудоту, біль в суглобах, утворилися пухлини на м’яких тканинах – терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можуть виникнути ускладнення з поганими наслідками.

Будьте обачними, обирайте правильне взуття, не поспішайте при ходьбі, бережіть свої кінцівки. А якщо впасти все ж таки пощастило, пам’ятайте про правила, які можуть врятувати від сильного травмування.


Тонкий лід є найпоширенішою небезпекою в осінньо-зимовий період. З настанням холодів щороку відбувається чимало трагедій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах, вкритих кригою. Діти і любителі зимової риболовлі – саме ця категорія населення найчастіше стикаються з цією небезпекою. Побачивши лід, дехто не може втриматися від спокуси дослідження і перевірки на міцність «твердої води». На жаль, досить часто це призводить до трагічних наслідків.