Презентация економ БНАУ

УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ "РАХУНКИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І БАЛАНС: ТАЄМНИЦЯ ІСНУВАННЯ, ВЗАЄМОДІЯ І ВЗАЄМОВПЛИВ"

09 листопада 2018 р. доц. кафедри обліку та оподаткування Томілова Н.О. взяла участь у вебінарі на тему «Рахунки бухгалтерського обліку і баланс: таємниця існування, взаємодія і взаємовплив», який організувала Фінансова академія «Актив» (лектор д. екон. н., проф., сертифікований аудитор Остапюк Наталія Анатоліївна). Питання вебінару включали наступну тематику: "Основна таємниця бухгалтерського обліку – рахунки та для чого вони потрібні", "Баланс та рахунки бухгалтерського обліку: як вони взаємодіють", "Форми кореспонденції рахунків та їх вплив та бухгалтерський баланс". Вебінар характеризувався високою інформаційною насиченістю і активністю його учасників.

ПРОЕКТ ERASMUS+ - ПОЧАТОК ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ НАУКОВЦІВ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ БНАУ З КОЛЕГАМИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВУЗІВ

Після двотижневої напруженої праці під час перебування в Чеському університеті наук про життя (CULS) за програмою Erasmus + Тетяна Сокольська з Вікторією Новіковою (кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки, інформаційних систем і технологій) поділилися своїми враженнями. "Перш за все зазначимо, що можливість взяти участь у проекті, економічний факультет Білоцерківського національного аграрного університету виборов серед декількох десятків претендентів.

детальніше...

УЧАСТЬ В ЗАХОДАХ МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ТИЖНЯ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ЕРАЗМУС+ В УКРАЇНІ

8 листопада науково-педагогічні працівники економічного факультету Білоцерківського НАУ Ревицька У. С., Мельниченко О.П. та студенти ІІ курсу економічного факультету Звіздецький Владислав, Дудка Каріна та Казьмірчук Олександр взяли участь в заходах Міжнародного інформаційного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні.

детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+

У рамках міжнародного інформаційного тижня Програми Еразмус+ викладачі економічного факультету Ревицькауляна Степанівна, Задорожна Руслана Павлівна, Мельниченко Олена Петрівна та студенти ІІ курсу Звіздецький Владислав, Дудка Каріна та Казьмірчук Олександр мали чудову можливість прийняти участь в семінарі «Знайдіть грант для себе: обміни, навчання, викладання, підвищення кваліфікації, дослідження та волонтерство».

детальніше...


ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАУ

8 листопада 2018 року о 11 год. в актовому залі Білоцерківського національного аграрного університету розпочався ярмарок вакансій – щорічний захід, який організовує керівництво, окремі підрозділи і Рада роботодавців університету. Після актового залу, ярмарок продовжився на факультетах, зокрема і на економічному факультеті, в аудиторії № 80. Присутнім підприємцям і спеціалістам цей ярмарок дав прекрасну можливість підвищити свій імідж працедавця, презентувати свої підприємства і установи, зацікавити у працевлаштуванні майбутніх фахівців з економіки та управління.

детальніше...

ВІЗИТ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДО КОМПАНІЇ FRIEDA’SSPECIALTYPRODUCE

В рамках Southwesttrip (місто LosAlamitos, California,США)українській делегації, до складу якої ввійшла кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та економічної теорії Бабицька О.О., пощастило відвідати компанію Frieda’sSpecialtyProduce. Це неймовірна сімейна компанія, якою управляє три покоління жінок сім‘ї Caplanі яка спеціалізується на продажі великої кількості екзотичних овочів та фруктів для таких торгових мереж як Walmart, TraderJoe’s, WholeFoods та ін.

детальніше...

ВІДВІДУВАНЯ СТУДЕНТАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ БНАУ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ «ЧЕБУРАШКА»

06.11.2018 р. студенти 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент»,та студентами 2 курсу 3 групи разом з організатором поїздки, асистентом кафедри менеджменту Білоцерківського національного аграрного університету Бибою Валентиною Анатоліївною відвідали КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД РОКИТНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "РОКИТНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК "ЧЕБУРАШКА".

детальніше...

THE ERASMUS+ PROGRAM

The Erasmus+ program was an absolutely unique opportunity for us to exchange knowledge, ideas and experience in related fields of knowledge. Thanks to which students of the Faculty of Economics of Bila Tserkva National Agrarian University study at such a prestigious institution Czech University CULS. With great enthusiasm in the Bila Tserkva, students also listened to lectures by Miroslava Bavorová and Tomas Ratinger. And today we besides having the opportunity to get acquainted with the sights of one of the best cities in the world, Prague we will familiarize you with your system of training in order to further implement your experience of training specialists.

детальніше...

ТВОРІТЬ ДОБРО!

Співчуття і добросердя одні з найкращих якостей людини. Студенти економічного факультету Білоцерківського НАУ володіють саме такими рисами. 5 жовтня студенти 4 курсу відвідали Рокитнянський районний дитячий будинок "Чебурашка", поспілкувалися з дітками, дарували іграшки та інші приємні сюрпризи. Кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародноі економіки, куратори груп доцент Лобунець В.І. та Білик О.В., пишаються своіми студентами. Дякуємо.

СЕМІНАР "СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО БАНКІВСЬКОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА НАГЛЯДУ В УКРАЇНІ"

У Національному банку відбувся черговий семінар для викладачів вищих навчальних закладів України на тему "Сучасні підходи до банківського регулювання та нагляду в Україні".

Впродовж двох днів фахівці департаментів фінансової стабільності, ліцензування, управління ризиками, банківського нагляду та методології Національного банку України розповідали слухачам семінару про тенденції у банківському секторі, вимоги до капіталу банків, необхідність у реформі корпоративного управління, підсумки стрес-тестування та інші теми, пов’язані з актуальними змінами у банківському секторі.

детальніше...

ПРАКТИЧНЕ ЕКСКУРСІЙНЕ ЗАНЯТТЯ НА ТОВ "МАРЕВЕН ФУД УКРАЇНА"

1 листопада студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Економіка» економічного факультету Білоцерківського НАУ, завідувачкафедри ПТБД Сатир Л.М. та викладачі кафедри Задорожна Р.П. та Кепко В.М. відвідали ТОВ «МаревенФуд Україна».

Метою практичного екскурсійного заняття було ознайомлення з бізнес-моделлю підприємства, організацією економічної роботи та технологічними процесами виробництва.

детальніше...

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Сьогодні в стінах Білоцерківського НАУ відбулося вже традиційне для нашого університету свято – дебют першокурсників, в якому активну участь взяли і студенти економічного факультету. Наші студенти показали свої таланти в художній самодіяльності. Зокрема: Григорчук Владимир, Філяєв Родіон, Котюга Каріна, Циба Ольга, Гладкий Іван та Ступка Анастасія подарували нам своє авторське бачення студентського життя в пісні «Я студент». Дівочий гурт «Цвет настроения синий» у складі: Савченко Тетяни, Левчук Вікторії, Грищенко Дарії, Некряч Крістіни та Котюги Каріни – показали яскравий сучасний танець.

детальніше...

ХЕЛЛОВІН НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Сьогодні 31.10.18р. на економічному факультеті проходило святкування Хелловіна! Студенти, за традиціями цього свята перевдягнулись в містичні костюми, та вітали співробітників факультету, в обмін на привітання учасники свята отримали в нагороду смаколики та масу позитивних емоцій. Крім того був проведений конкурс на кращий вирізьблений гарбуз.

детальніше...

УВАГА!!! УВАГА!!! ФОТОКОНКУРС!!!

Шановні наші молоді, креативні, дієві та творчі студенти, запрошуємо вас взяти участь у фотоконкурсі «Листівка з села».

Що потім? А потім – виставка, що подорожуватиме містами України і, звичайно, призи та нагородження учасників.

Чекаємо на творчі ідеї!!!

Телефони: (04563) 5-59-57, (098) 254-36-69

Адреса: 09117 Соборна пл., 8/1, корп. №3

м. Біла Церква, Київська обл., Україна