Презентация економ БНАУ

Новини факультету

ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ

20 лютого 2018 року доцентом кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Івановою Л.С. було проведене відкрите практичне заняття для студентів 3 курсу 3 групи спеціальності «Облік і оподаткування» з дисципліни «Міжнародна економіка» на тему: «Становлення світового ринку та світового господарства як базових понять міжнародної економіки». В даній темі розглянуті основні риси, особливості та їх відмінності світового ринку та господарства. Студентів зацікавила дана тема та виникло ряд питань, що викликало жваву дискусію.

СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого – це День героїв небесної сотні, який щорічно відзначається згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Сьогодні вся Україна вшановує пам’ять героїв Небесної Сотні, що віддали життя за майбутнє нашої держави. Не винятком став і наш економічний факультет Білоцерківського національного аграрного університету. Викладачі разом зі студентами згадали полеглих героїв хвилиною мовчання.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

17 лютого 2018 року у Білоцерківському національному аграрному університеті пройшов День відкритих дверей. Багато відвідувачів прийшли до університету для того, щоб ознайомитися з його факультетами та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії. У коридорах центрального університетського корпусу навчальні підрозділи розгорнули свої інформаційні стенди. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом, про унікальні можливості для всебічного оволодіння обраним фахом і набуття навичок, необхідних для самореалізації в сучасному світі, що їх надає університет усім своїм студентам. Роздавалися і відповідні друковані матеріали.

ЗАГАЛЬНА ВИХОВНА ГОДИНА

14 лютого 2018 р. співробітниками кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки була проведена загальна виховна година на тему: «Програма Європейського Союзу ERASMUS+».

Студенти ознайомилися з основними напрямами досліджень в рамках програми. Було розглянуто можливості та перспективи залучення студентів до участі в конкурсах.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ПТБД ЩОДО ПЕРЕХРЕСНОГО ВСТУПУ

13 лютого 2018 р. викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ткаченко М.В. та Задорожна Р.П. відвідали вищі навчальні заклади І - ІІ рівня акредитації м. Вінниця з метою донесення до їх випускників інформації щодо можливостей перехресного вступу до Білоцерківського НАУ для здобуття освітнього ступеня "Бакалавр".

Всіх потенційних абітурієнтів було запрошено відвідати День відкритих дверей БНАУ, що відбудеться 17 лютого 2018 р.

детальніше...

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Валентинів день, День закоханих – щорічне свято, яке відзначають 14 лютого..

Відзначив Валентинів день і економічний факультет в дуже романтичній, милій, приємній, навіть можна сказати теплій сімейній атмосфері.

З нагоди свята на факультеті було встановлено символічну фотозону, біля якої всі бажаючі могли отримати цікаві передбачення та зробити собі на пам'ять чудові фото з друзями, одногрупниками, викладачами та деканом економічного факультету Паскою Ігорем Миколайовичем.

детальніше....

УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки взяли участь у семінарі зі стратегічного розвитку регіонів та участі об'єднаних територіальних громад у цьому процесі. Сьогодні вкотре було означено вектори діяльності органів місцевого управління. Це і стратегічне планування, і реалізація цих планів, і конкуренція за інвестиції та кращі робочі місця тощо.

Також було підписано угоду про можливість проходження практики нашими студентами у органах місцевої влади та отримано пропозицію щодо проведення на базі кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки науково-практичного семінару з питань управління ОТГ.

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ

Проведення відкритих лекцій – це своєрідний екзамен для викладача. І хоча, з одного боку, вони являють собою чергову лекцію навчального курсу, призначену для студентів, а з іншого – є деякою подією в професійній діяльності лектора, що вимагає спеціальної підготовки, щоб показати свою професійну компетентність і почути від колег пропозиції щодо її удосконалення. Тож 12 лютого, відбулась відкрита лекція Сокольської Т.В., присвячена характеристиці основних об’єктів контролінгу, серед яких ключове місце відведено витратам. Процес управління витратами на підприємствах їх мінімізація та формування центрів відповідальності є надзвичайно важливими у діяльності менеджерів, а тому ці питання захопили увагу студентів і викликали жваву дискусію.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Шановні колеги та абітурієнти! 17 лютого на базі Білоцерківського національного аграрного університету відбудеться День відкритих дверей. Початок о 12:00. У програмі заходу: виступ ректора, академіка НААН України Даниленка Анатолія Степановича; ознайомлення з новаціями вступної кампанії до БНАУ 2018 року; індивідуальні профорієнтаційні консультації; презентація освітніх програм за ступенями «Бакалавр», «Магістр».

Чекаємо Вас за адресою: м. Біла Церква, вул. Соборна площа 8/1 (центральний корпус БНАУ).

Телефони для довідок: (097) 3764145, (098) 2518377,

(050) 616 9460

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗУСТРІЧЕЙ ЗІ СТУДЕНТАМИ-ІНОЗЕМЦЯМИ У НАВЧАЛЬНИХ АУДИТОРІЯХ

Цікаву традицію запроваджено на кафедрі вищої математики і фізики: почато естафету проведення лекцій з вищої математики та біофізики англійською мовою. Першими прослухали лекцію з вищої математики студенти першого курсу економічного факультету на тему «Derivative and differential of function» (Похідна та диференціал функції), яку провела доцент кафедри Мельниченко Олена Петрівна.

детальніше...

ЗУСТРІЧ ІЗ БАТЬКАМИ ВИПУСКНИКІВ

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НВО "ЛІЦЕЙ-МАН"

24 січня 2018 року доцентом кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Лобунець В.І. проведено зустріч з батьками випускників Білоцерківського НВО "Ліцей-МАН". Було проінформовано про переваги навчання в Білоцерківському НАУ, що викликало зацікавленість та питання батьків.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ІЗ КАМЕРУНУ У РОБОТІ НАУКОВОГО ГУРТКА "ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ"

В нашому університеті також навчаються іноземні студенти і створення їм належних соціальних умов належить до головних пріоритетів. З метою уникнення труднощів із їх соціальною адаптацією та набуття професійних компетентностей кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки залучила їх до участі у роботі наукового гуртка "Публічне адміністрування".

детальніше...


ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2018

За інформацією Міністерства освіти і науки України, вступників 2018-го чекають ряд новацій, що передбачені Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2018 році.

Зокрема, для вступу після 11 класів на бакалавра чи магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань два конкурсні предмети будуть фіксованими. Третій вступник зможе обрати з двох альтернативних варіантів.

детальніше...

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО - 2018

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

детальніше...

Привітання випускниці 2018

ПРИВІТАННЯ ВІД ВИПУСКНИЦІ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ 2018 РОКУ

Привітання колективу університету від випускниці економічного факультету 2018 року Майстренко Алли.

ВИПУСК СТУДЕНТІВ МАГІСТРАТУРИ

Сьогодні 12.01.18р. В нашому університеті урочиста, але разом з тим дещо сумна подія: випуск студентів магістратури.

Ось і настав цей день – день прощання із університетом. Попереду незвідана даль. Позаду - протоптана стежка до університетського порогу. Знайти себе, своє місце в житті. Виростити й вижити, бути завжди людиною – що є святішого й дорожчого?

детальніше....

Телефони: (04563) 5-59-57, (098) 254-36-69

Адреса: 09117 Соборна пл., 8/1, корп. №3

м. Біла Церква, Київська обл., Україна