Презентация економ БНАУ

ВИВЧЕННЯ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

18 вересня на лекції з "Економіко-математичного моделювання" студенти 3 курсу економічного факультету Білоцерківського НАУ разом з доцентом Бондар Оленою Станіславівною будували модель на оптимальне поєднання галузей рослинництва і тваринництва у господарстві.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗІ

СТУДЕНТАМИ-ІНОЗЕМЦЯМИ

У рамках підготовки до роботи з іноземними студентами багато хто з викладачів провів відкриту лекцію англійською мовою та мав можливість поспілкуватися з нашими студентами з далекого зарубіжжя в коридорах нашого Білоцерківського аграрного. А вже сьогодні доцент кафедри вищої математики та фізики Уляна Степанівна Ревицька почала роботу з такими студентами. Разом з пані Уляною (так студенти-іноземці звертаються до викладача вищої математики, теорії ймовірностей та математичної статистики) студенти почали знайомитися з лінійною алгеброю.

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ БНАУ!

17.09.18р. для студентів економічного факультету БНАУ на базі кафедри фізичного виховання було проведено День здоров’я. В ході якого проходили цікаві спортивні конкурси, зокрема конкурси на спритність та силу. Всі учасники поділились на 4 команди, які з великим ентузіазмом взялись до проведення конкурсної програми.

Крім спортивних конкурсів команди мали можливість позмагатися і в кулінарних, зокрема на найсмачнішу кашу.

детальніше...

КРУГЛИЙ СТІЛ "РОЛЬ СТРАХУВАННЯ В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ"

17 вересня 2018 року кафедра фінансів, банківської справи та страхування, Білоцерківського НАУ, в рамках святкування дня страховика в Україні, ініціювали і провели на економічному факультеті круглийстіл на тему: “Роль страхування в сучасному суспільстві”.

Під час роботи круглого столу обговорено питання щодо законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг, стратегії та програмирозвитку страхового ринку, законодавчихновації та перспектив розвиту страхового ринку.

детальніше...

УВАГА КОНКУРС!

Друзі, всім привіт!) Ми оголошуємо новий конкурс на найкращу стензагету на економічному факультеті, тема якої "Осінь в БНАУ". Для участі в конкурсі Вам необхідно представити одну стенгазету від групи та показати Ваше бачення осені в БНАУ.

Винагородою будуть цінні подарунки за найкращі роботи. Результати будуть за 10 днів.

Що ж, успіху всім!)

ВСТУПНИЙ ІСПИТ ДО АСПІРАНТУРИ

14.09.2018р. на економічному факультеті Білоцерківського національного аграрного університету проходили вступні іспити для тих, хто вирішив поєднати своє життя з наукою тобто стати PhD студентом за спеціальностями «Економіка» та «Менеджмент».

Особливо хочемо підкреслити той факт, що сьогодні поряд з українськими студентами до плеяди науковців економічного факультету БНАУ виявили бажання приєднатися студенти з Камеруну та Пакистану.

Бажаємо нашим молодим колегам успіхів на ниві науки та висловлюємо сподівання, що вже найближчим часом наш досвідчений колектив науковців поповниться молодими та перспективними членами!

ВИХОВНА ГОДИНА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ" : "ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ"

Кафедра обліку і оподаткування економічного факультету Білоцерківського НАУ вітає першокурсників з початком навчального року. 12.09.2018 р. куратор студентів першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» канд. екон. наук Томілова Н.О. провела виховну годину на тему: "Що собою являє професія бухгалтера та історія виникнення бухгалтерського обліку", в якій із власною професійністю представила значення майбутньої спеціальності студентів.

детальніше...

ЗУСТРІЧ З АВТОРОМ ПОВІСТІ "ГРІШ ЦІНА"

12 вересня студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та всі зацікавлені студенти, випускники та викладачі економічного факультету БНАУмали унікальну нагоду поспілкуватись з молодим білоцерківським письменником, фотохудожником, в минулому журналістом, автором повісті «Гріш ціна» Віктором Осипенком.

Повість В. Осипенка «Гріш ціна», попри її доволі економічну назву, не є посібником з демпінгу(агов, студенти економічного факультету, ви ж добре знайомі з цією формою конкурентної боротьби).

детальніше...

УСТАНОВЧА СЕСІЯ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

Вже сьомий рік поспіль у стінах гостинного загальноосвітнього закладу БНВО «Ліцей-МАН» збираються юні науковці – члени Малої Академії наук та їх керівники на установчу сесію. У числі запрошених була і доцент кафедри вищої математики і фізики Білоцерківського НАУ Мельниченко Олена Петрівна. Як завжди були підведені підсумки попереднього року та сформовані плани на наступний.

детальніше...

ВІТАЄМО!

Економічний факультет і, безпосередньо, кафедра вищої математики і фізики вітає Цибуліна Олександра Сергійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук!

УЧАСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ В НАУКОВИХ ПРОГРАМАХ

13 вересня 2018 року в м. Київ у рамках участі університету в наукових програмах агенції сталого розвитку Київської області сумісно з КОДА та Білоцерківським БНАУ відбулась нарада стосовно участі та розробки проекту «Центр розвитку аквакультури у Сквирському районі».Представниками програми від університету були завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н. Рудич О.О. та завідувач кафедри обліку і оподаткування, д.е.н. Свиноус І.В.

КАФЕДРА ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ РАЗОМ ІЗ СТУДЕНТАМИ МАГІСТРАТУРИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ – ДОНОРСТВА КРОВІ

На сьогодні потреба в донорській крові особливо велика. Переливання крові хоча б раз у житті потребує кожна третя людина, а донором стає кожна 20-та. Насправді, донорство не лише рятує життя, а й здатне принести користь тому, хто зважився здати кров. Тож для декого воно стало важливою складовою здорового способу життя.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування та студенти Білоцерківського НАУ закликають не бути байдужими до життя інших людей.

ЗАПРОШЕННЯ!

12 вересня 2018 р. в 95 аудиторії о 14:10 відбудеться зустріч з Віктором Осипенком, білоцерківським фотохудожником та письменником, автором повісті "Гріш ціна". Віктор поділиться своїм баченням актуальності читання в сучасний цифровий вік; розповість про те, як легко загубити свій талант і забути про улюблену справу, і як важливо нічого не відкладати на завтра.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитись до зустрічі!

ДРУГІ НАЦІОНАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З РОЗРОБКИ СЕКТОРАЛЬНИХ ТА КРОС-СЕКТОРАЛЬНИХ ЕКСПОРТНИХ СТРАТЕГІЙ

Уже третій день поспіль триває робота Других національних консультацій з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій, які проводяться за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації проекту «Експортна стратегія України», за підтримки федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)GmbH, яка діє за дорученням уряду Німеччини, та у співпраці з Міжнародним торговельним центром (ITC).

детальніше...

ДРУГІ НАЦІОНАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З РОЗРОБКИ ЕКСПОРТНОЇ СТРАТЕГІЇ У КРОС-СЕКТОРІ "ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ЕКСПОРТУ"

Кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Білоцерківського НАУ активно розпочинає новий навчальний рік, взявши участь у Других національних консультаціях з розробки експортної стратегії у крос-секторі "Інновації для експорту", які відбулися 4 вересня. Спільними зусиллями учасники намагалися виписати можливості генерування релевантних знань для розвитку національної економіки та просування експорту інновацій, визначити слабкі зв’язки у ланцюжку вартості, що перешкоджають розвитку та стратегічні інвестиційні можливості у ланцюжку доданої вартості. Спільні напрацювання будуть донесені студентам зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" на засіданні наукового гуртка, яке відбудеться вже наступної середи.

ДЕНЬ МІСТА

Колектив економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету щиро вітає всіх білоцерківців та гостей міста з 986 річницею з Дня заснування Білої Церкви!

Зичимо Вам, щоб незважаючи на осінню погоду в душі у Вас завжди сяяло сонце! Запрошуємо всіх молодих і талановитих, а також їхніх батьків в стіни нашого факультету, де Ви зможете переконатись, що економічний факультет БНАУ - це саме те, що Вам потрібно при виборі майбутньої професії.

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА МИХАЕЛЯ ШМІТЦА

06.09.2018р. відбулася гостьова лекція професора, доктора економічних наук з Гіссенського університету Михаеля Шмітца для студентів та викладачів економічного факультету БНАУ. Тема лекції: «Resource Economics, Competiveness and Agri-environmental Policy».

Колектив економічного факультету проявив неабиякий інтерес до даної лекції. В кінці зустрічі студенти та викладачі економічного факультету взяли активну участь в обговоренні. Після чого висловили щиру вдячність пану М. Шмітцу за цікаву та змістовну лекцію і сподівання на подальшу плідну співпрацю.

детальніше...

КАФЕДРА ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ, БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАУ ПРИВІТАЛА СВОЇХ СТУДЕНТІВ-ФІНАНСИСТІВ 1 КУРСУ З УСПІШНИМ СТАРТОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.е.н., доцент Рудич О.О. розказала, що кафедра орієнтована на підготовку кваліфікованих фахівців для фінансової системи держави, здатних об'єктивно оцінювати економічні процеси в суспільстві; розуміти суть і тенденції розвитку фінансових стосунків і їх особливостей у сфері державних і міжнародних фінансів, фінансів господарюючих одиниць; розробляти і вирішувати питання розвитку всіх складових фінансової системи.

детальніше...

НАРАДА ПРОРЕКТОРА З НАУКОВОЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВАРЧЕНКО О.М. ЩОДО КОНКУРСУ МОН НАУКОВИХ РОБІТ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Сьогодні, 4 вересня 2018 року була проведена нарада проректора з наукової та інноваційної діяльності Варченко О.М. щодо конкурсу МОН наукових робіт молодих вчених.

Велику увагу Ольга Миронівна приділила організації наукової роботи серед молодих вчених в університеті, залучила їх до творчого пошуку вирішення проблем сьогодення.

детальніше...

СТУДЕНТИ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЖЕ У ПОРТУГАЛІЇ!!!

У 2018 році, Мунька Ольга, будучи студенткою 2 курсу економічного факультету скористалась можливістю стажування за кордоном, а саме у Португалії. Повернувшись Оля у захваті розказувала своїм однокурсникам: "В мене залишились купа вражень: це неймовірно красива і колоритна країна, це поєднання природних парків і океану, це цікавий та унікальний тваринний і рослинний світ. ..."

Також Оля висловлювала вдячність Білоцерківському національному аграрному університету, та зокрема економічному факультету, за надану можливість стажування.

детальніше...

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

З давніх-давен 1 вересня в Україні означало не тільки початок осені. Цей день для мільйонів молодих людей: студентів, викладачів означає справжнє свято – День знань, оскільки саме з цієї дати у всіх навчальних закладах країни офіційно починається новий навчальний рік. Свято 1 вересня – це для всіх особливий день, бо на ньому завжди присутні багато гостей, і він є візитною карткою будь-якого навчального закладу. Молодь сідає за парти, щоб навчатись і отримувати знання – одну із вічних людських потреб, що виводить цивілізацію на нові рубежі розвитку.

Цього першовересневого ранку Білоцерківський національний аграрний університет відкрив свої двері для тих юнаків та дівчат, які вирішили пов'язати своє життя з одним із найкращих навчальних закладів.

детальніше...

Телефони: (04563) 5-59-57, (098) 254-36-69

Адреса: 09117 Соборна пл., 8/1, корп. №3

м. Біла Церква, Київська обл., Україна