Кафедра економіки та економічної теорії

Професорсько-викладацький склад

Завідувач кафедри - БАТАЖОК СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА

  • Вчене звання і науковий ступінь: доцент, кандидат економічних наук.

  • Наукова діяльність: У 1998 році здобула вищу освіту в Білоцерківському державному аграрномууніверситеті (Білоцерківський національний аграрний університет). У 2007 році захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.01 – Економічна теорія та історія економічної думки на тему: «Соціально-економічні гарантії в умовах ринкової трансформації».

  • Напрям наукових досліджень: державна регіональна політика та розвиток територій в умовах змін.

  • Сфера наукових інтересів: еко-інновації в ресурсоефективній економіці.

  • Викладає дисципліни: Бюджетна система, Фінанси, Гроші та кредит, Бюджетний менеджмент.

  • Досвід роботи та допоміжна діяльність: 1998 р. – 2003 р. провідний економіст АКБ «Укрсоцбанк» м. Біла Церква Київської обл. В 2003 р. зарахована на посаду асистента кафедри фінансів. З 2010 р. переведена на посаду доцента кафедри фінансів та кредиту. У 2019 призначена в. о. завідувача кафедри економіки та економічної теорії. У 2020 р. завідувач кафедри економіки та економічної теорії. Секретар методичної комісії БНАУ.

svitlana.batazhok@btsau.edu.ua

Посилання Google Scholar

ШУСТ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

  • Вчене звання і науковий ступінь: доктор економічних наук, професор.

  • Наукова діяльність: У 2001 році здобула вищу освіту в Національному аграрному університеті. У 2004 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Принципи та методи просторової організації соціальної інфраструктури села в умовах економічних трансформацій» за спеціальністю 08.10.00 – Розміщення продуктивних сил та регіональна економіка. У 2011 році захистила докторську дисертацію на тему: «Трансформація економічного механізму розвитку ринку продукції м’ясного скотарства» за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

  • Напрям наукових досліджень: теоретичне й методичне обґрунтування концепції економічного регулювання ринку продукції м’ясного скотарства та розробка науково обґрунтованого механізму його реалізації в умовах євроінтеграції.

  • Сфера наукових інтересів: трансформація економічного механізму розвитку ринку продукції м’ясного скотарства.

  • Викладає дисципліни: Економічне управляння підприємством, Економіка підприємства, Економіка праці і соціально-трудові відносини.

  • Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член спеціалізованої вченої ради Д 27.821.03 у Білоцерківському національному аграрному університеті із захисту докторських і кандидатських дисертацій. Керівник наукової ініціативної теми «Конкурентоспроможність підприємств аграрного сектору економіки України в умовах євроінтеграції» 0118U003646. Член редколегії наукового фахового видання «Сталий розвиток економіки». Член редколегії збірника наукових праць «Економіка та управління АПК». 18.09.2012–25.03.2016 – завідувач кафедри економіки підприємства, Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква.

Учасниця міжнародної конференції з питань сталого розвитку “Engaging higher education in local and global challenges”. 22–25.10.2016 прийняла участь в конференції PUB щодо сталого розвитку та святкування 25-річчя балтійської мережі.

8–16.06.2017 прийняла участь в переговорах з послом ЄС у Ватікані, місії ООН, Сан-Маріно і Мальті Яном Томбінським та організації ФАО щодо проховження проекту партнерства між БНАУ та ВетАгро Сюп, Ліон (Рим, Італія).

17–21.07.2017 прийняла участь в переговорах щодо продовження співпраці в м. Гіссен.

18–23.11.2017 прийняла участь в обговоренні можливостей співпраці в галузі науки, наукових досліджень і освіти між навчальними закладами (Словацький університет сільського господарства м. Нітра, Словаччина).

5–7.12.2017 прийняла участь в міжнар конференції: аграрна політика сьогодення і майбутнє (Польща, Варшавський університет).

15–17.12.2017 прийняла участь у обговоренні можливостей співпраці в галузі науки, наукових досліджень і освіти між навчальними закладами (Словацький університет сільського господарства м. Нітра, Словаччина).

07–08.06.2018 International Scientific Conference «Economic sciences for agribusiness and rural economy» – 65th Anniversary of Faculty of Economic Sciences WULS in Warsaw – program (Варшавський університет прикладних наук, Польща).

24–28.10.2018 Вирішення питань співпраці (підписання меморандому) (Краківський сільськогосподарський університет імені Гуго Коллонтая).

13.11.2019 участь в урочистостях з нагоди 100-річчя заснування факультету ветеринарної медицини Загребського університету (м. Загреб, Хорватія).

olena.shust@btsau.edu.ua

Посилання Google Scholar

ЮХИМЕНКО ПЕТРО ІВАНОВИЧ

  • Вчене звання і науковий ступінь: доктор економічних наук, професор.

  • Наукова діяльність: У 1979 році здобув вищу освіту в Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка. У 1985 році захистив кандидатську дисертацію і отримав наукову ступінь кандидата історичних наук. У 2006 році захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.01.04 – Економічна історія та історія економічної думки на тему: «Монетаристські теорії та тенденції їх розвитку: історико-економічний аналіз».

  • Напрям наукових досліджень: інституціоналізація монетарної складової економічної системи України.

  • Сфера наукових інтересів: сучасна монетарна теорія та політика, інституціоналізація фінансової системи, бюджетної політики

  • Викладає дисципліни: Регіональна економіка, Історія економіки та економічної думки, Інституціональна економіка, Державно-підприємницьке партнерство, Сучасні економічні теорії

  • Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член спеціалізованих рад: Д 26.853.01 Державної науково-навчальної установи «Академія фінансового управління»; Д 27.821.03 Білоцерківського національного аграрного університету. Член редколегії вісника: «Економіка та управління АПК».

  • Член редколегії збірника наукових праць «Економіка та управління АПК».

  • Керівник наукової ініціативної теми «Державно-підприємницьке партнерство щодо створення інфраструктури аграрного сектору економіки України» 0118U003647.

  • Підвищення кваліфікації: НУБІПУ ННІ післядипломної освіти. «Методичне обгрунтування організації дистанційного навчання здобування вищої освіти з дисциплін» Свідоцтво СС 00493706/000699-16. Дата видачі: 23.09.2016 р.

БНАУ Інститут післядипломного навчання «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Свідоцтво СПК 00493712/178/20/21. Дата видачі: 27 листопада 2020 р.

Прийняв участь у воркшопі «Introducing toolkit PERIF for supporting role of universities in region» 12–13 листопада 2019 р.

Прийняв участь у воркшопі «Transfer of know-how of green office – corporate social responsibility of universities» and «Point – one – transfer of know – how regarding business incubators» 28–29 листопада 2019 р.

petro.yukhymenko@btsau.edu.ua

Посилання Google Scholar

РИБАК НАДІЯ ОЛЕКСІЇВНА

  • Вчене звання і науковий ступінь: кандидат економічних наук, доцент.

  • Наукова діяльність: У 1983 році здобула вищу освіту в Київському державному університеті імені Т.Г. Шевченко. У 1990 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.01 – політична економія на тему: «Формування і використання фонду споживання в соціалістичному відтворенні».

  • Напрям наукових досліджень: глобалізація та інноваційний розвиток економіки, соціально-економічні відносини в аграрному секторі економіки.

  • Сфера наукових інтересів: рівень та якість життя населення.

  • Викладає дисципліни: Економічна теорія, Мікроекономіка, Соціальна економіка

  • Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член вченої ради економічного факультету. Член науково-методичної комісії економічного факультету. Куратор студентів 3-го курсу спеціальності «Економіка».

В 2016 р. пройшла підвищення кваліфікації в рамках курсів підвищення кваліфікації за програмою НУБіПУ «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

У період 2019 – 2020 н.р. пройшла стажування в умовах виробництва загальним обсягом 90 академічних годин, що відповідає 3 кредитам ECTS, за спеціальністю «Економіка», дисципліна «Економічна теорія» в ТОВ «Фастівка», Білоцерківського р-ну.

В 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації в БНАУ Інститут післядипломного навчання «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Свідоцтво СПК 00493712/180/20/21. Дата видачі: 27 листопада 2020 р.

Прийняла участь у воркшопі «Transfer of know-how of green office – corporate social responsibility of universities» and «Point – one – transfer of know – how regarding business incubators» 28–29 листопада 2019 р.

nadiia.rybak@btsau.edu.ua

Посилання Google Scholar

ПОНЕДІЛЬЧУК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

  • Вчене звання і науковий ступінь: кандидат економічних наук, доцент.

  • Наукова діяльність: У 2006 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства. У 2012 році захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.01 – Економічна теорія та історія економічної думки на тему: «Вплив інфляції на економічне зростання».

  • Напрямок наукових досліджень: організаційно-економічні основи формування інтелектуального капіталу в умовах інноваційної економіки.

  • Сфера наукових інтересів: охоплює широкий спектр проблем, пов’язаних з економіко–математичним моделюванням економічних процесів, зокрема, аналізу впливу інфляції на економічну динаміку, рівень інвестицій, побудовою моделей економічної динаміки, аналізу основ формування інтелектуального капіталу, а також розробкою інструментарію для оцінювання ефективності інтелектуального капіталу.

  • Викладає дисципліни: Макроекономіка, Управління витратами, Економічна діагностика підприємства.

  • Досвід роботи та допоміжна діяльність: Заступник з навчальної та профорієнтаційної роботи декана економічного факультету.

В 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації в НУБІПУ ННІ післядипломної освіти. «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Свідоцтво СС 00493706/000644-16. Дата видачі: 10 лютого 2020 р.

В 2016 р. пройшла підвищення кваліфікації в БНАУ Інститут післядипломного навчання «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

Свідоцтво СПК 00493712/176/20/21. Дата видачі: 27 листопада 2020 р.

Приймала участь в семінарі-стажуванні «Формування сучасної особистості: вплив освітніх, філософсько-культурних та економічних процесів» (8-11 лютого 2016 р. м. Кошице (Словаччина))

tetiana.ponedilchuk@btsau.edu.ua

Посилання Google Scholar

ОДНОРОГ МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ

  • Вчене звання і науковий ступінь: кандидат економічних наук, доцент.

  • Наукова діяльність: У 2006 році здобув вищу освіту в Білоцерківському державному аграрному університеті. У 2014 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему: «Інвестиційне забезпечення сільськогосподарських підприємств».

  • Напрям наукових досліджень: інституціоналізація аграрної сфери на основі інноваційного розвитку.

  • Сфера наукових інтересів: становлення аграрної сфери в умовах інституціонального забезпечення розвитку ринку інновацій.

  • Викладає дисципліни: Формування бізнес-моделі підприємства, Капітал підприємства, Економіка і організація агропромислових формувань, Оцінка вартості бізнесу.

  • Досвід роботи та допоміжна діяльність: Прийняв участь у курсі навчальних вебінарів щодо знайомства з можливостями хмарних сервісів для організації дистанційного навчання «Початок та практика роботи у Microsoft teams».

Пройшов стажування в БНАУ. Інститут післядипломного навчання. Тов. «Сквирський комбінат хлібопродуктів». Сертифікат про стажування в умовах виробництва за спеціальністю 051 «Економіка». СС 00493712/000268. Дата видачі 2020 р.

Пройшов підвищення кваліфікації в БНАУ. «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» при викладанні навчальних дисциплін «Капітал підприємства» та «Формування бізнес-моделі підприємства». Свідоцтво СПК 00493712/174/20/21 Дата видачі: 27.11.2020 р.

Відповідальний за проведення профорієнтаційної діяльності кафедри.

Прийняв участь у воркшопі «Introducing toolkit PERIF for supporting role of universities in region» 12–13 листопада 2019 р.

Прийняв участь у воркшопі «Transfer of know-how of green office – corporate social responsibility of universities» and «Point – one – transfer of know – how regarding business incubators» 28–29 листопада 2019 р.

maksym.odnorog@btsau.edu.ua

Посилання Google Scholar

ПРИХОДЬКО ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА

  • Вчене звання і науковий ступінь: асистент.

  • Наукова діяльність:

  • Освіта: У 2003 році здобула вищу освіту в Білоцерківському державному аграрному університеті.

  • Напрям наукових досліджень: організаційно-економічне забезпечення конкурентоспроможності хлібопереробних підприємств.

  • Сфера наукових інтересів: конкурентоспроможність підприємств та їх організаційно-економічне забезпечення.

  • Викладає дисципліни: Планування і контроль на підприємстві, Економіка підприємства, Економічне управляння підприємством, Економіка праці та соціально-трудові відносини, Конкурентоспроможність підприємства.

  • Досвід роботи та допоміжна діяльність: відповідальна за роботу кафедрального гуртка «Економіст».

tamara.prykhodko@btsau.edu.ua

Посилання Google Scholar

НИКОНЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА

  • Вчене звання і науковий ступінь: асистент.

  • Освіта: у 2013 році закінчила Білоцерківський національний аграрний університет.

  • Напрям наукових досліджень: продовольча безпека країни в умовах глобалізації.

  • Сфера наукових інтересів: стан продовольчої безпеки та її оцінка.

  • Викладає дисципліни: Макро та мікроекономіка, економіка підприємства.

ksuwechka200@ukr.net

БРОВАРНА ЛЮДМИЛА ДМИТРІВНА

  • Посада: старший лаборант кафедри.

Телефони: (04563) 5-59-57, (097) 777-26-14,

(098) 251-83-77, (097) 376-41-45

Адреса: 09117 Соборна пл., 8/1, корп. №3

м. Біла Церква, Київська обл., Україна