Хімічни завивки фарбованого волосся

Хімічна завивка фарбованого волосся.

Перед виконання хімічної завивки фарбованого волосся обов’язково слід встановити який фарбник був використаний. Хімічну завивку на такому волоссі слід виконувати обережно, але якщо відсутні препарати для волосся з порушеною структурою, то існуючий препарат сильної конценсенції слід розбавити водою.

Додати воду слід в таких пропорціях:

1. Недуже світле волосся – 3 частини препарату + 1 частина води;

2. Дуже освітлене волосся – 1 частина препарату +2-3 частини води;

3. Волосся фарбоване хімічними барвниками – 1 частина препарату + 1 частина води.

Крім того, якщо волосся дуже освітлене, перед нанесенням хімічного препарату його можна змастити слабким розчином лікувальної емульсії.

Технологія виконання: технологія зберігається, але час витримки препарату на волоссі скорочується. Фіксування має бути слабким, крім того його слід виконувати двічі:

1. нерозкручуючи коклюшки;

2. в розкрученому стані;

Це зумовлено значною гігроскопічністю фарбника волосся, тобто наносимо фіксаж вдруге фіксуючи кінці волосся.

Хімічна завивка на освітлене волосся:

При хімічній завивці на освітлене волосся потрібно бути дуже обережним. Хімічна завивка виконується на вологе волосся і перед виконанням потрібно обробити бальзамом.

Технологія:

1. Огляд шкіри голови і волосся.

2. Визначення ступеню освітлення.

І. Ступінь освітлення – 1 раз (час витримки 15-20 хв)

ІІ. Ступінь освітлення – 2 рази (час витримки 10-15 хв).

ІІІ. Ступінь освітлення – 3 рази і більше раз (час витримки 5 хв)

Обробити волосся чисте бальзамом. Виділяємо тонкі пасма і робимо накрутку без хімічної суміші. Визначаємо час витримки, через 3-5 хв проводимо контрольну перевірку. Фіксаж на 5хв. злити провести нейтралізацію.

Причини невдалої хімічної завивки і фарбування волосся.

Фарбування:

1. Неврахований пігмент волосся;

2. Неправильно вибрана фарба і оксидом;

3. Погане здоров’я клієнта;

4. Нерівномірне фарбування;

5. Термін зберігання фарби.

Хімічна завивка:

1. Неправильно підібраний розчин;

2. Неправильно визначений час витримки;

3. Стан здоров’я клієнта;

4. Фарбування хною;

5. Кисле середовище перед завивкою;

6. Температура приміщення;

7. Розмір коклюшки;

8. Погане пропитане волосся.

Якість хімічної завивки залежить від :

1. Свіжості розчину (не повинен бути темного кольору, має бути без осадку і мати запах).

2. Правильного вибору коклюшок;

3. Правильного визначення структури волосся;

4. Правильної накрутки волосся на коклюшки;

5. Правильного встановлення часу витримки (витримки розчину на волоссі).

6. Якості фіксажу і часу його витримки.

Протипоказання до хімічної завивки :

1. Хвороба або подразнення шкіри голови волосся;

2. Алергія на хімічний розчин;

3. Пошкодження волосся при фарбуванні чи хімічній завивці.

4. Не рекомендується виконувати хімічну завивку вдруге чи на спалене волосся;

5. Не рекомендується виконувати вагітним жінкам чи під час циклу.

6. Не рекомендується хімічна завивка клієнтам, що перенесли операцію, або тим, що приймають наркотики чи антибіотики.

7. Хімічна завивка рекомендується кожні чотири місяці.

Час витримки хімічного розчину залежить від:

1. Структури волосся;

2. Стану здоров’я волосся.

3. Правильного вибору діаметру коклюшок. Якщо волосся нормальне час витримки від 10-30 хв. Довге волосся від 10-50 хв. Фарбоване (вибілене) волосся 5 -15 хв (залежить від структури фарбування) .

Анти-завивка – якщо у клієнта волосся кучеряве то в цьому випадку можна запропонувати анти-завивку.

Технологія – на 15 мл хімічного розчину + 5 гр (лондестрою). Рівномірно наносимо розчин на волосся за допомогою гумки. Гладко розчісуємо все волосся мілким гребінцем, виконуємо круті хвилі за допомогою пальців рук і гребінця. Фіксуємо хвилі пластмасовими папельотками. Одіваємо целофанову хустинку і витримуємо 30 хв. Промиваємо волосся проточною водою, наносимо фіксаж на 15 хв.

Видіо виконання хімічної завивки сучасним препаратом " Карвінг "

Карвінг – сучасний спосіб хімічної завивки, який дбайливо впливає на структуру волосся і додає йому пишності, об’єму, моделює красиві стійкі локони.

Карвінгом називають «легку хімію». Результат такої завивки може тривати від 4 до 8 тижнів, в залежності від густоти і структури вашого волосся. Хімічний склад препарату не містить гліколевої кислоти, завдяки чому процедуру можна повторити вже через 3-4 місяці, на відміну від хімічної завивки, яку роблять не частіше одного разу на рік.

Карвінг волосся

Іншим плюсом карвінгу є те, що завивка з волосся сходить поступово, самостійно розгладжуючи, тому не утворюється видимої межі між «хімією» і новими волоссям. Природність загальному образу додає ще й те, що під час процедури волосся накручуються на бігуді різної форми і розміру. Після карвінгу можна буде просто ходити з кучерявим волоссям або за допомогою пінок і мусів для укладки робити різні зачіски. Володарі жирного волосся за допомогою карвінгу зможуть нарешті частково позбутися своєї проблеми, так як карвінг трохи підсушує волосся.

Дана процедура вважається елітною, а тому є дорогою. Її роблять тільки в тих салонах, де майстри пройшли спеціальні курси навчання. Не варто намагатися провести процедуру вдома самостійно. Вся справа в тому, що при карвинге волосся піддаються впливу хімічних засобів. Якщо Ви не знаєте принципів роботи з ними та їх особливостей, можна завдати волоссю непоправної шкоди.

Для карвінгу використовуються, в основному, імпортні склади, такі як «Schwarzkopf», «L'Oreal» і деякі інші. До речі, саме компанія «Schwarzkopf» ввела в ужиток слово «карвінг», запатентувавши новий спосіб завивки волосся за допомогою вироблених фірмою складів.

Види карвінгу

Карвінг може бути декількох видів. Їх вибір залежить від стану волосся, їх типу, довжини і бажаного результату.

Легкий карвінг проводиться за допомогою легких хімічних складів. Він краще підходить для ослабленого волосся, але локони при цьому недовговічні.

Сильний карвінг проводять з використанням більш сильних складів. При цьому пасма не тільки набувають обсяг, але і виходять добре завитими. Цей вид набагато менше пошкоджує волосся, і результат буде більш довготривалим. Іноді цю процедуру називають біозавивка.


Можна зробити локони великими або дрібними, це залежить від Вашого бажання.

Протипоказання

Як би не був хороший карвінг волосся, для його проведення існують і протипоказання.

Цю процедуру не рекомендується проводити після недавнього фарбування або мелірування волосся. У будь-якому випадку, зробити це необхідно тільки після карвінгу і не раніше, ніж через 3 дні. При цьому треба користуватися тільки такими барвниками, у складі яких не міститься аміак і теогліколат.

Карвінг краще не робити тим, у кого дуже ослаблені або посічене волосся. В крайньому випадку, перед тим, як піти в салон, волосся слід якийсь час полікувати за допомогою живильних бальзамів і масок.

Карвінг волосся протипоказаний вагітним і годуючим жінкам, а також тим, у кого є алергія на хімічні препарати. Якщо Ви страждаєте алергією на які-небудь речовини, обов'язково заздалегідь попередьте про це майстра.

Процедура проведення карвінгу

Карвінг можна проводити тільки в тому випадку, якщо кінчики волосся здорові й рівні. Якщо це не так, то волосся перед процедурою необхідно постригти або підрівняти. Якщо цього не зробити, красивих завитого пасм не вийде. Іноді доцільно зробити стрижку гарячими ножицями. Під час карвінгу майстер накручує пасма на бігуді різного розміру і форми, і покриває їх спеціальним складом.

Процедура карвінгу волосся триває порядна кількість часу, не менше 2 годин. Після цього бігуді знімають, а волосся добре промивають і сушать.

Результат карвінгу зберігається протягом 1-2 місяців, в залежності від використовуваних складів і довжини волосся, після чого все можна повторити. Правда, перед цим непогано трохи полікувати волосся лікувальними масками.

Волосся після карвінгу

Волоссю після карвінгу не потрібно якогось особливого догляду. Зате виникає безліч можливостей для створення різних зачісок. Ви можете тепер ходити і з кучерявим волоссям, і з прямими. Да-да, волосся після карвінгу за бажанням можна і випрямити за допомогою щітки і фена, трохи відтягуючи при цьому пасма. За допомогою спеціального гелю можна надати волоссю мокрий ефект, а за допомогою мусів і пінок для укладки створити будь-яку зачіску, яку тільки побажаєте.


Домашнє завдання : опрацювати конспект , розробити таблицю за темою "Хімічни завивки фарбованого волосся "

1 колонка табліці : групи барвників 1 група . 2 група ,3 група , 4 група .

2колонка табліці :техніка виконання хім .завивки.

3 колонка табліці : причини невдалої хімічної завивки на фарбування волосся для кожної групи .