Стрижки " Бокс " "Напівбокс "

Чоловіча стрижка" Бокс "

В наш час чоловічі стрижки бокс або практично «під нуль» не втрачають своїх позицій, а стоять на верхніх щаблях рейтингу модних зачісок. Ця коротка, охайна стильна стрижка, демонструє всі достоїнства зовнішності, залишається популярною практично у всіх чоловіків, а особливо серед знаменитих, оскільки надає чоловікові рішучість, сексуальність і разом з тим особливого шарму. Стрижка бокс – це вибір крутих чоловіків.

Коротка стрижка бокс – альтернатива хіпстерським зачіскам


Ультрамодні стрижки для тих, хто вважає себе супермодником, зачіски «під фріца» — гітлерюгенд і Undercut. В залежності від укладання чілки такі зачіски проходять на ура і в татуйованих чоловіків, і у успішних ділових менів. Але ж стрижка бокс теж може бути не менш хіпстерською і сучасною , просто попросіть перукаря зробити вам чоловічу стрижку бокс з поголеними скронями. Вона виглядає дуже круто!

Також сьогодні знову в моді ретро. Канадка, їжачок, преппи повертаються в чоловічі перукарні. Довга чілка надає особливу привабливість чоловікам і є сьогодні супер стильною. Довге волосся у чоловіків також не виходить з моди. Головний тренд цього року — каре. Цю стрижку можна носити як зачесанную (застосовуючи гель з ефектом вологих пасом), так і зачесанной на проділ, де гель не обов’язковий, так як, злегка розпушивши волосся, зачісці можна додати легку недбалість. Обруч для волосся лише підкреслить сучасність шевелюри. Як альтернатива таким стрижок – зачіска бокс з більш довгими пасмами чи напівбокс.

Чим відрізняється бокс від полубокса

Стрижки бокс і напівбокс часто плутають. Чим відрізняється бокс від полубокса – давайте розберемося. Чоловіча стрижка бокс – це дуже коротка зачіска, а напівбокс має більш довгі волосся на маківці. Тому з останньою є більше можливостей для укладок. Межа окантовки боксу – трохи вище потилиці, а полубокса – нижче або на потилиці.

По суті, бокс – ультракороткая стрижка, яка відрізняється від полубокса коротшою довжиною волосся в тім’яній зоні.

Кому підходить стрижка бокс

Це універсальна зачіска, яка підходить всім чоловікам. Не рекомендується вона лише при яких-небудь дефектів на голові, при занадто кучерявому волоссі. Коротка довжина виглядає акуратно і не вимагає особливого догляду та укладки. Ідеальна для неслухняного волосся, так як утихомирює їх.

Вона добре підкреслює мужні риси обличчя, робить його відкритим, підкреслює достоїнства зовнішності, сміливість і силу характеру.

Технологія самостійної стрижки бокс для чоловіків

Зробити стрижку бокс чоловік може в домашніх умовах. Вам потрібно машинка для стрижки і ножиці.

Стрижку виконують на сухе волоссям. Використовуючи більш довгу насадку, зістрижіть все волосся з скронь і вище, просуваючись від лінії росту волосся до рівня скроневих виступів.

Надягніть на машинку насадку з найменшою довжиною. Підстрижіть волосся в нижній частині голови, нижче скронь.

Підстрижіть верхню затилочну і тім’яну зони на пальцях.

Зробіть тушевку для плавного переходу від довгого волосся до короткого.

Оформіть чілку – її можна повністю прибрати або зробити довжину до середини чола. Прорідіть філіровкою.

ТЕХНОЛОГІЯ СТРИЖКИ «НАПІВБОКС»

Чоловіча зачіска напівбокс універсальна і завжди виглядає стильно, не вимагаючи зміни в стилі одягу, і, добре виглядає як з офіційним, діловим костюмом, так і із спортивним одягом. Ця стрижка для чоловіків, які дбають про свою зовнішність. Коротка чоловіча стрижка напівбокс підходить практично всім чоловікам. Особливо підходить чоловікам і юнакам, що володіє овальним або квадратним типом особи. Але, слід звернути увагу також на форму потилиці, добре виглядає зачіска напівбокс на чоловіках, потилицю яких витягнуть. На думку стилістів, менш підходить цей тип чоловікам з худорлявим обличчям подовженої форми. Робити такий вид чи ні, потрібно вибирати виходячи від форми носа і чола, а також перед стрижкою переконайтеся, що відсутня явна капловухість або інші вади вух. Подивіться, що на шкірі голови немає родимок, шрамів або родимих плям Стрижка під напівбокс передбачає досить коротке волосся, причому довжина їх змінюється від 6 до 8 мм на зоні тімені, а в інших зонах голови більше 5 см. Стрижка дуже практична, добре виглядає і не вимагає особливого, дорогого догляду. Розрізняють декілька видів зачіски напівбокс, такі як

: 1. Чоловіча стрижка напівбокс з чубком або без;

2. У цій зачісці, в залежності від форми черепа чи бажаного стилю, може змінюватися положення лінії, на якій коротке волосся переходять в шевелюру більшої довжини, а також можливі варіанти розміру смуги переходу. Класичної вважається технологія стрижки напівбокс, при якій нижня частина голови вистригає машинкою з найменшою насадкою. Ширина цієї зони варіюється від 1 до 3 см.

3. Для того щоб підкреслити свою індивідуальність, можливий варіант вистригання малюнка на бічній стороні голови, там, де волосся має найкоротшу довжину. Рекомендується для короткого волосся будь-якого типу )

. Техніки стрижки: спосіб «на пальцях», стрижка машинкою, окантування.

Інструменти: електрична машинка, прямі ножиці, гребінець, безпечна бритва.

Технологія виконання:

Перед стрижкою необхідно волосся помити і розчесати, причому робити це потрібно у напрямку росту волосся для їх додаткового випрямлення.

Після цього, вибираємо насадку на 6-8 мм і стрижемо волосся, що проходять нижче своєрідною кордону за вухами, вийде лінія, що проходить через їх верхні кінчики по тильній стороні голови. Причому зауважимо, що ця своєрідна межа виконана у вигляді дуги і трохи опущена в центрі. Поступово зістригає волосся з одного боку і з іншого.

Потім необхідно визначити межу волосся в області шиї, скронь і за вухами. Після цього обробляємо зону в 2-3 см, створюючи плавний, непомітний перехід від коротких до довгого волосся.

Використовуючи пальці замість гребінця, зістригає волосся з тім'яної частини голови, так щоб довжина волосся на цій зоні була від 3до 7 см. Потім остаточно філіруєм зачіску, згладжуючи всі переходи в довжині волосся. Це основні принципи технології виконання популярної зачіски напівбокс.

В укладанні вона абсолютно невибаглива, потрібно лише укласти волосся спеціальним мусом або гелем. Але, потрібно розуміти і мати на увазі, що незабаром приблизно через 2-3 тижні вам буде необхідно знову стригтися, часто це стосується, людей, які вистригають малюнок на бічній частині голови.

Стрижка виконується у послідовності, аналогічній стрижці «бокс». Відрізняється більшою довжиною волосся тім'яної та верхньоскроневих зон.

Стрижку починають машинкою з висотою ножа 3 мм, рухаючись від крайової лінії росту волосся вгору з виведенням машинки догори. Лінія стрижки потиличної зони нестійка — може бути до середини потиличного виступу, вища або нижча нього.

Волосся тім'яної та верхньопотиличної зон стрижуть способом «на пальцях».

Плавний перехід від стрижки машинкою до стрижки ножицями здійснюють тушуванням. Машинкою з висотою ножа 1 мм укорочують волосся вздовж лінії окантування скронь, за вушними раковинами, зістригають або зголюють пушкове волосся на шиї.

Волосся на скронях і за вушними раковинами окантовують бритвою. Чілку окантовують прямими ножицями за бажаною формою та довжиною

Окантування волосся скронь та за вушними раковинами здійснюють бритвою. На шиї окантування не виконують.

Домашнє завдання : опрацювання конспекту.

Відповісти на питання в зошиті:

1. Які бувають типи обличчя?

2. Дайте характеристику типам обличчя

3. Назвіть сучасні методи стрижок.

4. З якою метою виконують філірування?

5. Які різновиди техніки філірування Вам відомі, назвіть та охарактеризуйте їх

6. Що таке градуювання? Які його види?

7. Які види стрижок ви знаєте?

8. З якою метою волосяну частину голови поділяють на окремі зони (частини)?

9. Що являє собою контрольне пасмо, скільки контрольних пасмо може мати стрижка?

10. Поясніть суть способу укорочування волосся «зняття волосся на пальцях».

11. Поясніть суть способу укорочування волосся «пасмо за пасмом».

12. Поясніть суть способу укорочування волосся «пасмо на пасмо»