Вітаємо вас на офіційному сайті комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Чигиринської міської ради Черкаської області

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Чигиринської міської ради Черкаської області підтримує ідею про те, що життя і побут дітей з особливими потребами мають бути наближеними до умов і стилю життя всієї суспільної громади.

 ІРЦ Чигиринської міської ради cтворено з метою забезпечення права осіб з особливими освітніми потребами  на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Фахівці ІРЦ Чигиринської міської ради провадять діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! 

 КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської міської ради поновлює свою роботу з 01.06.2020 року 

 Порядок прийому громадян

Інклюзивно-ресурсним центром в умовах карантину, розроблений на основі

 Постанови МОЗ № 25 від 21.05.2020 року. 

1. Всі відвідування ІРЦ (подання та отримання документів, комплексне психолого-педагогічне оцінювання дитини) відбуваються за попереднім записом на конкретний термін та узгодженням з фахівцями ІРЦ.

2. Контактний телефон для запису та консультації: +38 0956222716

3. До приміщення ІРЦ будуть допущені лише особи, які були записані на прийом за вищезазначеним телефоном або подали заявку на Порталі ІРЦ. 

4. При вході в ІРЦ співробітники проводять обов’язковий температурний скринінг відвідувачів безконтактним термометром. 

5. Батьки заповнюють опитувальник про стан здоров’я дитини та свій. 

6. Всі відвідувачі повинні бути в респіраторі або захисній масці, так, щоб були покриті ніс та рот, захисних рукавичках (дитина – по можливості) та бахілах. 

7. На вході до ІРЦ організоване місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів. 

Використання антисептиків дітьми повинно відбуватись виключно під контролем батьків. Самостійний доступ дітей до спиртових антисептиків повинен бути обмеженим. 

8. В приміщенні ІРЦ всі відвідувачі повинні виконувати інструкції працівників ІРЦ з метою запобігання поширення інфекції. 

9. Кількість людей, що знаходяться в приміщенні одночасно, не повинна перевищувати 5 осіб з врахуванням дитини та дорослого. 

10. Під час проведення комплексної оцінки батьки дитини (інші законні представники) можуть здійснювати допомогу в організації оцінки (виконуючи вказівки фахівців інклюзивно-ресурсного центру, подавати необхідні для оцінки матеріали дитині для уникнення близького контакту фахівців та обстежуваного). 

11. Фахівці інклюзивно-ресурсного центру з дитиною та її батьками (іншими законними представники) під час проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини мають тримати дистанцію не менше ніж 1,5 метри. 

16. Якщо перед прийомом в ІРЦ Ви чи Ваша дитина почуваєтесь погано, скасуйте візит. Вас буде прийнято поза чергою, коли стан здоров’я нормалізується. 

Будьте здорові!

Первинний прийом батьків під час адаптивного карантину 

(подача документів) 

Пн. 10:30 – 15:30 

Вт.  10:30 – 15:30 

Ср. 10:30 – 15:30 

Чт. 10:30 – 15:30 

Пт. 09:00 – 14:30 

Обідня перерва 12:00 – 12:45

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Подати заяву до інклюзивно-ресурсного центру для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини можна онлайн через автоматизовану систему роботи ІРЦ (ircenter.gov.ua/ )

Первинний прийом батьків (одного з батьків) або законних представників дитини проводить директор інклюзивно-ресурсного центру, або уповноважені ним працівники, які визначають час та дату проведення комплексної оцінки та встановлюють наявність таких документів:

 - документів, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;

 - свідоцтва про народження дитини;

 - індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

 - форми первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, в яких відображаються висновки медичних фахівців (дані педіатра, психіатра, офтальмолога, невропатолога, хірурга, логопеда);

 - документи щодо додаткових обстежень дитини.

У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, додаються:

 - психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;

 - зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки.

Інклюзивно-ресурсний центр проводить комплексну оцінку після подання письмової заяви батьків (одного з батьків) або законних представників дитини та/або її особистої заяви (для дітей віком від 16 до 18 років) щодо проведення комплексної оцінки, а також надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини.