Умови прийому

(ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16 КВІТНЯ 2022 Р. № 1/4202-22) 

для прийому до закладу освіти. Код дійсний до 24.12.2024.pdf

QR-код для прийому до закладу освіти



Знайомтеся, ваш вчитель 

Краснікова Віра Миколаївна

Посада: вчитель початкових класів

Категорія:  старший вчитель

Методична тема, над якою працюю:Самостійна робота учнів на уроці ” 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Богданівський ліцей  запрошує Ваших діточок до навчання.

         У нас Ваші діти отримають знання за сучасними методиками, у цьому їм допоможуть кваліфіковані вчителі, а також сучасно  обладнанне освітнє середовище .

         З перших кроків у школі вони матимуть змогу навчатись англійської мови, вивчати комп’ютерну азбуку.

         Навчання в ліцеї проводиться українською мовою.

Ваші дітки будуть доглянуті в групі подовженого дня, отримають розвиток в гуртках, які зроблять їхнє дозвілля цікавим і різноманітним.

 

Перша зустріч батьків з вчителями відбудеться          01 лютого  2022 року об 11.30 годині 

Знайомтеся, ваш вчитель 

Палафірова Світлана Миколаївна

 

 

Посада: вчитель початкових класів

 

Категорія:  старший вчитель


Методична тема, над якою працюю: “Проєктна діяльність учнів початкових  класів НУШ” 

60.docx

Батькам майбутніх першокласників

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

 

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

 

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти, місце проживання яких чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.

Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновок психолого-медико-педагогічної консультації (за наявності). {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}.  Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

 

З якого віку краще іти дитині до школи?

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років (Закон України «Про освіту», розділ ІІ, стаття 12, п.4).

Коли буде зарахування дитини до школи?

До 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти,  (розділ ІІ, стаття1, п 3, пп1 Порядку).

 

Чи можливо подати документи для вступу, якщо дитина не проживає у мікрорайоні школи?

Так, заява подається для вступу на вільні місця. Батьки (один з батьків) мають право подати (але обов’язково до 01 або 15 червня) необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

Які документи потрібні для зарахування

Усі документи потрібно подати до 31 травня.

Батьки або інші законні представники дитини мають право подати заяви про зарахування дитини в необмежену кількість шкіл.

Якими документами можна підтвердити місце проживання дитини

Потрібен один із таких документів:

Десять заповідей для батьків майбутнього   першокласника 

1.   Починайте "забувати" про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Зробіть це м'яко: "який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд".

2.    Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

3.    Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).

4.    Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скарги з боку навколишніх, навіть учителя або вихователя, відповідайте: "Спасибі, ми обов'язково поговоримо на цю тему".

5.    Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.

6.    Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення - запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) - нехай розповість, що більше всього подобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво.

7.    Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.

8.    Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння.

9.    Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: "Вийде обов'язково, тільки потрібно ще раз спробувати". Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.

Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому. 

Шановні батьки!

        Перший клас – серйозне й складне випробування для        Вашої дитини.  Будьте поруч.  Підтримайте, допоможіть, будьте зацікавленими успіхами дитини. Дайте дитині      можливість зрозуміти, що поруч із нею справжній друг.

                                        Успіхів Вам!