Rok 1998
Rok ukończenia szkoły 1998
Klasa V. Technikum Chemiczne, specjalność: technologia szkła
Wychowawca: Maria Chmielnicka
Bieniek Monika
Chruściel Marta
Czosnek Piotr
Dobek Hubert
Drozd Aneta
Dudek Marta
Górecka Ewa
Jaśko Piotr
Kiliańska Agata
Kowalska Monika
Kraus Agnieszka
Łukawska Eliza
Mazurek Wojciech
Nowak Grzegorz
Pachura Grzegorz
Paluch Rafał
Pietruszka Sławomir
Rewera Paweł
Rębisz Karol
Rychel Iwona
Sado Tomasz
Skrzypek Renata
Smolarski Piotr
Statuch Maciej
Stępień Krzysztof
Szcześniak Magdalena
Szczęsny Kamil
Szyszkowska Dominika
Toś Łukasz
Wziątek Marlena
Klasa V. Technikum Budowlane, specjalność: budownictwo ogólne
Wychowawca: Małgorzata Ziomek
Adaś Zbigniew
Beksiński Artur
Bonarski Patryk
Byra Marcin
Chmielewski Sylwester
Czubat Michał
Dragan Piotr
Frankowski Łukasz
Gach Piotr
Gospodarczyk Rafał
Górecki Piotr
Janasz Marek
Kaptur - Kwiatkowska Beata
Komada Mariusz
Kopeć Andrzej
Koryciński Tomasz
Kozioł Szczepan
Kruk Karol
Kućma Rafał
Latra Sławomir
Mikus Artur
Morzyński Piotr
Niezgoda Piotr
Paćkowski Paweł
Pankiewicz Zbigniew
Polit Arkadiusz
Słota Marcin
Sojda Krzysztof
Stec Sławomir
Surowiec Adam
Szmajda Karol
Teter Marcin
Toś Artur
Ulok Dariusz
Wojciechowski Marcin
Zakrzewski Marcin
Ziober Jarosław
Zych Rafał
Klasa III. Technikum Budowlane po ZSZ, specjalność: budownictwo ogólne
Wychowawca: Danuta Olszewska
Bielecki Piotr
Borcuch Grzegorz
Czaja Grzegorz
Farbisz Artur
Gładowski Rafał
Jońca Adam
Kaptur Katarzyna
Kowalczyk Bogdan
Kowalski Roman
Krasuda Karol
Kusal Marcin
Kwitek Tomasz
Laur Andrzej
Mierzwa Maciej
Mokrzyński Paweł
Nieradka Artur
Niewiadomski Rafał
Pawlikowski Sławomir
Pieróg Mariusz
Podsiadły Grzegorz
Rębisz Wojciech
Rozczypała Zdzisław
Rozmus Adam
Serafin Leszek
Sieczko Krzysztof
Sierant Robert
Słapczyński Witold
Słonina Sebastian
Stasiak Tomasz
Stępień Marcin
Suliborski Roman
Swatek Grzegorz
Szeląg Marcin
Tarnowski Paweł
Wiatr Marcin
Winiarski Mariusz
Wolski Zbigniew
Wódz Waldemar
Wójcik Sławomir
Zając Adam
Zając Jacek
Zięba Jan
Klasa IV. Liceum Zawodowe, specjalność: renowator zabytków architektury
Wychowawca: Agnieszka Mazur - Sroczyńska
Fryc Wioletta
Furman Dorota
Garnuszek Monika
Grzegorczyk Agnieszka
Guźniczak Dorota
Jackowski Maciej
Jarosz Renata
Jeżowski Zbigniew
Juński Kamil
Kaczmarska Diana
Kolańska Małgorzata
Kozioł Barbara
Krakowiak Waldemar
Krzepisz Agnieszka
Kusal Paweł
Machała Anna
Niezgoda Rafał
Pawlik Dorota
Pilch Krzysztof
Podsiadło Anna
Przybysławska Aneta
Sioma Katarzyna
Sławińska Elżbieta
Słotwińska Anna
Smolarska Katarzyna
Solarz Iwona
Sowińska Małgorzata
Stawiarz Aneta
Surowiec Marlena
Wałaszczyk Ewa
Zając Sylwia
Zdyb Agnieszka
Klasa I Policealne Studium Zawodowe, zawód - technik BHP
Wychowawca: Maria Cała
Bryła Robert
Bryła Zofia
Drabowicz Monika
Filipek Dariusz
Gruszecki Mirosław
Iskra Jolanta
Kędzierski Roman
Kiec Tomasz
Kubik Józef
Kwiatkowski Marcin
Leśniak Rafał
Listopad Grzegorz
Makowski Leszek
Marzec Rafał
Michalski Andrzej
Moskal Krzysztof
Nowak Waldemar
Orłowski Tomasz
Peret Wiktor
Piórkowski Tomasz
Ryczko Tadeusz
Skrok Wojciech
Słowik Gabriela
Smoliński Mariusz
Stępór Renata
Suliborski Piotr
Szemraj Zbigniew
Szewczyk Rafał
Szmalec Mariusz
Trzos Grzegorz
Turek Anna
Wanat Paweł
Warych Grzegorz
Wosik Paweł
Wódz Rafał
Klasa II. Policealne Studium Zawodowe, zawód- technik budownictwa, specjalność: budownictwo
Wychowawca: Jerzy Choda
Babilas Agnieszka
Bandyga Grzegorz
Błachut Lidia
Bożek Mariusz
Brzozowski Rafał
Bzduch Grzegorz
Kawalec Renata
Magier Rafał
Mazur Anna
Micherda Artur
Przywara Radosław
Rolek Grzegorz
Suchorowski Piotr
Swatek Mariusz
Walski Wojciech
Wiatr Dawid
Wnuk Zimowit