Rok 1992
Rok ukończenia szkoły 1992
Klasa V. Technikum Chemiczne, specjalność: technologia szkła
Wychowawca: Maria Cała
Banasik Renata
Baran Agnieszka
Bidas Agnieszka
Bochniak Agnieszka
Domań Iwona
Durda Dariusz
Garas Marta
Godowska Marta
Gil Jacek
Jopek Paweł
Kata Dariusz
Kot Anna
Krug Agnieszka
Kurgan Agnieszka
Macias Zdzisław
Motyl Andrzej
Pawelczyk Wioletta
Piwowar Edyta
Radzik Edyta
Rosowicz Katarzyna
Rzepka Wojciech
Sokólski Paweł
Stefanik Gabriel
Sypuła Ewa
Świstak Joanna
Tarasiuk Małgorzata
Tyrała Agata
Wiśniewski Rafał
Wojna Robert
Zawadzka Agnieszka
Zwierzyk Stanisław
Klasa V. Technikum Budowlane, specjalność: budownictwo
Wychowawca: Agnieszka Krzesimowska
Barna Ryszard
Bokwa Andrzej
Budkowska Izabela
Bugaj Marcin
Chabera Waldemar
Ciżyński Paweł
Czosnek Sławomir
Dąbrowski Grzegorz
Grudzień Tadeusz
Grzybek Jacek
Kapusta Szymon
Karczmarska Dorota
Kijania Wiesław
Klimowicz Ireneusz
Kowalska Izabella
Krawczyk Przemysław
Kwietniewski Michał
Listopad Grzegorz
Łysiak Szymon
Matusak Arkadiusz
Minior Mariusz
Osmala Grzegorz
Piątkowski Tomasz
Sawicki Mariusz
Sałek Grzegorz
Sierokosz Marcin
Snopek Katarzyna
Stemplowski Artur
Stępień Jerzy
Strojny Bogumił
Stugała Tomasz
Szyprowski Adam
Szpunar Sylweriusz
Wałcerz Piotr
Wanat Piotr
Wierzchanowski Piotr
Wróbel Piotr
Wypych Krzysztof
Klasa III. Technikum Budowlane, zawód - technik budowlany, specjalność: budownictwo ogólne
Wychowawca: Danuta Olszewska
Adamczyk Aneta
Brodalka Dariusz
Chmielowiec Grzegorz
Dybus Grzegorz
Dyląg Rafał
Gajewski Sławomir
Gębalski Maciej
Kaczmarzyk Paweł
Klubiński Mariusz
Kucharczyk Ryszard
Kurda Anna
Maj Robert
Majewski Piotr
Mądry Adam
Mikulec Dariusz
Olkiewicz Jacek
Olszewska Joanna
Pacholczak Zbigniew
Stępień Małgorzata
Sudoł Dariusz
Suska Krzysztof
Trela Piotr
Trojanowska Marzena
Wieczorek Barbara
Zięba Piotr
Zych Zbigniew
Klasa II Policealne Studium Zawodowe, zawód - technik budownictwa, specjalność: budownictwo ogólne
Wychowawca: Alicja Polewska
Balaszczuk Przemysław
Balawejder Jacek
Cichy Grzegorz
Dybus Edyta
Guzik Albert
Jaworowski Artur
Kasprzak Maciej
Kopiec Paweł
Krawczyk Arkadiusz
Łatka Jerzy
Masełko Anna
Mazurkiewicz Grzegorz
Mech Grzegorz
Pawica Jolanta
Smardz Alina
Smolich Wiesława
Sokołowski Mariusz
Sopel Maria
Stadnik Lucjan
Tutak Paweł
Wojnarowski Janusz
Wolak Artur
Wołoszyn Jacek