Rok 1965
Rok ukończenia szkoły: 1965
Klasa III. Szkoła Rzemiosł Budowlanych - wielozawodowa
Wychowawca: Maria Głuch
1. Bryła Helena
2. Chara Anna
3. Glibowski Zygmunt
4. Grabowska Cecylia
5. Grzyb Jadwiga
6. Jelonek Józef
7. Juda Jan
8. Kitliński Jerzy
9. Kurda Stanisław
10. Makowski Wiesław
11. Marzec Bogusław Stanisław
12. Mendala Jan
13. Mirecki Janusz Marek
14. Mroczkowski Bogdan
15. Pawlikowska Stanisława
16. Podsiadły Janusz
17. Sarzyńska Jadwiga Zofia
18. Szlachciński Szczepan
19. Świątański Paweł
Klasa III. Szkoła Rzemiosł Budowlanych, zawód: ślusarz – spawacz
Wychowawca: Podpis nieczytelny
1. Andura Józef
2. Bilski Wincenty
3. Chuchnowski Ireneusz
4. Dembowski Bolesław
5. Gawron Jan
6. Glegota Henryk
7. Kaczmarczyk Jan
8. Koseła Marian
9. Kubala Zdzisław
10. Lipiński Zdzisław
11. Maj Stanisław
12. Mazurkiewicz Ryszard
13. Michałowski Bogusław
14. Nowak Czesław
15. Nowak Kazimierz
16. Nowak Leszek
17. Pater Zygmunt
18. Pietruszka Ryszard
19. Rogoziński Krzysztof
20. Rzepka Fryderyk
21. Rzęsa Marek
22. Sędrowicz Andrzej
23. Słowik Henryk
24. Trześniewski Jan
25. Woliński Wacław
26. Zaręba Zdzisław
27. Zimoląg Edward
Klasa III. Szkoła Rzemiosł Budowlanych, zawód: hydraulik
Wychowawca: Janina Targowska
1. Biernat Stanisław
2. Błasiak Marek Bronisław
3. Bolek Eugeniusz
4. Bulira Ryszard
5. Domagalski Stanisław Adam
6. Dziuba Marian Stanisław
7. Forc Ryszard Jerzy
8. Gąsiorowski Janusz Andrzej
9. Gołębiowski Waldemar
10. Grębowiec Marek Ignacy
11. Grzesiak Marian Józef
12. Kielach Józef
13. Kilijański Jan Stanisław
14. Klimont Marian
15. Kluszczyński Andrzej Zdzisław
16. Kogut Jerzy
17. Konopka Tadeusz Bronisław
18. Koralewski Karol
19. Kowalski Roman Władysław
20. Kozioł Kazimierz
21. Kozłowski Lesław Stanisław
22. Książkiewicz Stanisław Alojzy
23. Lech Władysław Marian
24. Łebek Edward
25. Orłowski Zdzisław Jan
26. Piotrkowski Gustaw Błażej
27. Przyłucki Zygmunt
28. Stolarski Stefan
29. Suski Zdzisław Edward
30. Swatek Leszek Jan
31. Wilk Mieczysław
32. Wódz Daniel Leon
33. Wójcik Bolesław Jan
34. Wrzosek Zdzisław Stanisław
Klasa III Szkoła Rzemiosł Budowlanych, zawód: murarz
Wychowawca: Podpis nieczytelny
1. Adamczak Sylwester
2. Aleksandrowicz Andrzej
3. Chmiel Jerzy
4. Ćwiertniewski Stanisław
5. Długosz Bogusław
6. Dobek Mieczysław
7. Dubiel Jan
8. Dybus Jacek
9. Ewiak Szymon Michał
10. Fundament Mirosław
11. Grylak Jan
12. Jackowski Stanisław
13. Janusz Władysław
14. Jarecki Walenty
15. Jędrzejczyk Bogumił
16. Kasza Tadeusz
17. Kawiński Ryszard
18. Kołacz Stanisław
19. Kościołek Tadeusz
20. Kozodój Zdzisław
21. Kucęba Franciszek
22. Kucharczyk Czesław
23. Kwiecień Jerzy
24. Las Jerzy Franciszek
25. Łachowski Henryk
26. Mierzyński Władysław
27. Morgaś Marian
28. Nagórny Marian
29. Nikodym Bogdan
30. Osemlak Jan Andrzej Bartłomiej
31. Podlesiński Tadeusz
32. Powierża Stanisław
33. Przepiórka Konstanty
34. Rędzi Kazimierz
35. Sitarski Marian
36. Skoczylas Jan
37. Smardz Wiesław
38. Sowiński Mieczysław
39. Szczęsny Stanisław
40. Tenderenda Zygmunt
41. Trela Andrzej
42. Turbakiewicz Gustaw
43. Wilczyński Jerzy
44. Wiśniewski Krzysztof Stanisław
45. Zieliński Wacław
46. Żmuda Józef